הי גיא!!!

$חן$

New member
הי גיא!!!

שלום, קוראים לי חן ואת שאר הפרטים אתם מוזמנים לראות בכרטיס האישי שלי כמו כן, אני בן 10 מחיפה והחלטתי להצטרף לפורום הזה אז שיהיה לי בהצלחה נ.ב: שלחתי לך אימייל עם התאריך לידהנ שלי כדי שתדע מתי יש לי יומולדת

e_male

New member
מותק, הילדים התבגרו ../images/Emo95.gif

בעקבות ההודעה של חן בן ה10 כאן אני חיב לומר משהו: אני בגיל 10, הארון היחיד שהכרתי היה מלא במדבקות של דני, הפורום היחיד שהכרתי היה בשעת כיתה בבית ספר, במקום אימיילים אספתי כרטיסי חבורת הזבל. זהו. נעלמה לגמרה הילדות. בני 10 יכנסו לפורום. בגיל 11 כם יחליטו לצאת מהארון בגיל 12 הם יספרו לבוס שלהם בחברת המחשבים (ויטוסו לפלורידה להפגש עם החבר שלהם) בגיל 13 הם כבר ירגישו זקנים ויתמרמרו בגלוי על כך בפורום גייז בגיל פרישה בגיל 14 הם יצאו לפנסיה גם מהעבודה לאן הגענו? הלו - לעצור את שעוני הזמן. תעצרו את ההתבגרות - אני רוצה לרדת.

נא לא להיכנס לפניקה

בגיל עשר פשוט לא מתחילה ההתבגרות המינית. גם במיקרים נדירים שכן, הילד פשוט לא יכול להבין אותה מספיק טוב כדי לקבוע מה הוא. מוכח. מדעית. אין. סיכוי. שהילד יודע שהוא הומו. נקודה. וחוץ מזה שיהנה מה איכפת לך? מר מומין

amir100

New member
אני לא חושב....

שהוא הבין למה הכוונה "בנים בלבד" , תבין לפי הכרטיס שלו... אני חושב שהוא חשב שמדובר בפורום על "דברים" שמעניינים בנים בלבד.

טאצי

New member
יש לי תחושה של פספוס...

(לפני הכל אני נוזף בעצמי על כך שעל אף הטריות שלי אני מביע ביקורת) נכנס לכאן ילד שכולנו יכולים להבין שגם אם הוא הומו, הוא וודאי לא יודע זאת עדיין אבל, יש לנו את ההזדמנות להראות לו שהומואים הם בני אדם. הם לא חיות, הם לא יצורים מפחידים שכשרואים אותם מסתירים את העיניים ואומרים "איכס..." במקום זה, כולנו כאן ירדנו עליו (בלי להתכוון). אם הוא ראה את מה שכתבנו, הוא רק נבהל מההומואים האלו. חבל.

MARMELAD

New member
אני לא חושב שזה כל כך נורא...

ואל תנזוף בעצמך. אני בטוח שברגע שהוא יגלה את הטעות שלו הוא יחזור אל הפורומים האחרים שהוא משתתף בהם עם סיפורים מצחיקים לחבר´ה....

למעלה