הי, הפורום לא נמצא בסיווג של "תיירות"

לאונידס

Active member
לקח לי זמן למצוא את הפורום.
להערכתי חוסר הסיווג הזה עשוי להוריד את הטראפיק

arseny92

Well-known member
מנהל
לקח לי זמן למצוא את הפורום.
להערכתי חוסר הסיווג הזה עשוי להוריד את הטראפיק
בניגוד למה שהיה קורה כאן, פורום יכול להימצא רק בקטגוריה אחת, אלא אם מוסיפים קישור לתיאור של הקטגוריה האחרת

סתם מבקרת

Active member
בניגוד למה שהיה קורה כאן, פורום יכול להימצא רק בקטגוריה אחת, אלא אם מוסיפים קישור לתיאור של הקטגוריה האחרת
בניגוד למה שהיה במערכת הישנה, המערכת הזאת גרועה מכל היבט שהוא אולי למעט העובדה שהיא מתוחזקת והמערכת הישנה מקרטעת. קשה להכנס עם שם המשמש הישן, קשה למצוא פורומים, קשה לעקוב אחרי דיונים, אין אפשרות לדעת אילו הודעות כבר קראתי...בקיצור, מן הפח אל הפחת

לאונידס

Active member
הי, תודה על המענה.
לא ממש ברור לי מההכוונה בקישור לתיאור של הקטגוריה האחרת.

arseny92

Well-known member
מנהל
הי, תודה על המענה.
לא ממש ברור לי מההכוונה בקישור לתיאור של הקטגוריה האחרת.
בערך כמו למשל בתיאור של הקטגוריה הראשית "אקטואליה" (כרגע זה בדיקות של איך זה נראה וזה אמור להיות בתיאור של "על סדר היום", אכן נמצא שם, אבל מוסתר בגלל tooltip (הזז את סמן העכבר לכותרות הקטגוריות והפורומים) )
screenshot 2020-07-22 190.png
דבר דומה יהיה גם לכל הקטגוריות המשניות (בלי כל הפורומים הסגורים אשר ללא הרשאות כתיבה, הם כולם יזוזו מקום), כאשר יערכו את כל תיאורי הפורומים מכל קוד מיותר כדי למנוע מצב של שבירת כל העמוד הראשי (כמו שקורה נניח כאן) כאשר יזיזו את התיאור מ-tooltip לטקסט גלוי

בהקשר לפורום הזה, קישור אליו יכול להופיע במספר מקומות, ואך בפועל פורום יכול להיות רק בקטגוריה אחת, מה שהיא לא תהיה

דניאלה1311

Active member
מנהל
בערך כמו למשל בתיאור של הקטגוריה הראשית "אקטואליה" (כרגע זה בדיקות של איך זה נראה וזה אמור להיות בתיאור של "על סדר היום", אכן נמצא שם, אבל מוסתר בגלל tooltip (הזז את סמן העכבר לכותרות הקטגוריות והפורומים) )
צפה בקובץ המצורף 729
דבר דומה יהיה גם לכל הקטגוריות המשניות (בלי כל הפורומים הסגורים אשר ללא הרשאות כתיבה, הם כולם יזוזו מקום), כאשר יערכו את כל תיאורי הפורומים מכל קוד מיותר כדי למנוע מצב של שבירת כל העמוד הראשי (כמו שקורה נניח כאן) כאשר יזיזו את התיאור מ-tooltip לטקסט גלוי

בהקשר לפורום הזה, קישור אליו יכול להופיע במספר מקומות, ואך בפועל פורום יכול להיות רק בקטגוריה אחת, מה שהיא לא תהיה

כמו שכתבתי לגיל מהנהלת הפורומים, לשים את הפורום שלנו תחת תת תת קטגוריה זה למעשה אומר סגירת הפורום. לא יהיה פה טראפיק וחבל על הזמן והעבודה שלי ושל כולנו. מעבר לזה אני ממש לא מבינה את מפרט הקטגוריות. מה זה טיולים ופנאי ומתחת טיולים ומסעות ומתחת כל הפורומים של הטיולים כולל שלנו. מרוב קטגוריות אנשים שעוד לא ברחו מהפורום הישן והמקרתע יברחו למקומות אחרים כי מי רוצה לבזבז זמן בחיפושים איפה לשאול. כרגיל לא מקשיבים למנהלי הפורומים כי הכל נראה כביקורת וההנהלה החדשה אומרת שעדיין לא מוכנים ולמרות זאת יש תפוז חדש עם מאות קטגוריות ותת קטגוריות ובלבלת גדולה ואכזבה גדולה מצידי בכל מקרה.

לאונידס

Active member
צפה בקובץ המצורף 729

אני לא בטוח שהבנתי אז אני אסביר את עצמי:
לא כל כך מעניין אותי מה יש מתחת למכסה המנוע, העיקר שהרכב יסע,
או שאפשר לסדר שהפורום יופיע בכמה קטגוריות או שלא,
אם אפשרי אז איך מסדרים אני משאיר למומחים, אם לא ניתן אז לא ניתן

אז לדעתי או לסדר קישור הגיוני מכמה מקומות, או להעביר את הקישור למקום הגיוני.

בעוד שבועיים כבר כל העולם ואחותו ידע שלא ניתן להגיע לפורום הזה וילך לרעות בשדות זרים, זה לא שיש אינסוף זמן, אם תפוז רוצים שהפורום יחיה הם היו צריכים לעשות את התיקון לפני שבועיים.

נערך לאחרונה ב:

דניאלה1311

Active member
מנהל
אני שמחה לבשר לכולכןם שהפורום שלנו עבר ל"תיירות" ואנחנו הפורום השני ברשימה. נקוה שזה יחזיר טראפיק לפורום ואנשים ימצאו אותנו ביתר קלות.

אני רוצה להודות לגיל מהנהלת הפורומים על שנענה לבקשתי ופעל במהירות להעביר אותנו למקום בעל נראות טובה יותר.

דניאלה1311

Active member
מנהל
אני לא בטוח שהבנתי אז אני אסביר את עצמי:
לא כל כך מעניין אותי מה יש מתחת למכסה המנוע, העיקר שהרכב יסע,
או שאפשר לסדר שהפורום יופיע בכמה קטגוריות או שלא,
אם אפשרי אז איך מסדרים אני משאיר למומחים, אם לא ניתן אז לא ניתן

אז לדעתי או לסדר קישור הגיוני מכמה מקומות, או להעביר את הקישור למקום הגיוני.

בעוד שבועיים כבר כל העולם ואחותו ידע שלא ניתן להגיע לפורום הזה וילך לרעות בשדות זרים, זה לא שיש אינסוף זמן, אם תפוז רוצים שהפורום יחיה הם היו צריכים לעשות את התיקון לפני שבועיים.

לאונידס ראה תגובתי. עברנו מקום, נקוה שיעזור בנראות ובטראפיק.

למעלה