הי חברס שאלה נוספת

הי חברס שאלה נוספת

מה קורה? קצת שקט פה.. (למה? יש עוד פורום של ה"מגניבים" ולא הזמנתם אותי?!
)
איל (AKA "לולי") שלי הקטן כבר תיכף בן 11 חודשים. ממש לאחרונה התחיל למשוך עצמו מעלה .
בנתיים יש לו "פס" להיות בלי הנעליים ל4 שעות סה"כ ביום (יכול להיות שבקרוב יאשרו לנו 6 שעות) הנעליים שלו עדיין מידה 0, עם עקב כזה שלא יאפשר לו לעמוד באופן יציב. בכלל כל העסק נראה לי סופר מחליק.
אז איך זה עובד?
תכינו אותי - איך עובד המעבר לעמידה מזחילה עם הסנדלים הארורות האלה?

ותגידו.. גם אצלכם יש כחולים בידיים וברגליים מהנעליים האלה? או שזה רק אני המוכשרת היחידה ..

אחרי עמידה ראשונה

אחרי שמתחילים להראות סימנים לעמידה, בדרך כלל, יעשה שימוש במערכת הנעליים רק בשעות השינה. לא עומדים / הולכים עם הנעליים !

טובה53

New member
מחזיקים ועומדים/הולכים

הי
(הילד שלי בן 4.5 .)
עם הנעלים אפשר לעמוד וללכת תוך החזקה בידיים.
מתי אתם עוברים לנעלים ב-12 שעות שנה בלבד?
אני ריפדתי את המוט נגד "כחולים".
בהצלחה

היי

דבר ראשון בקשר לפורום - את צודקת, שקט פה. יש פה כמה חברות נאמנות שדואגות לתחזק אותו אבל יש פורום בפייסבוק שהוא פעיל הרבה יותר. הפורום הזה משמש גם לטובת נטולות הפייסבוק, גם כי יש פה הההממוווןןן חומר משנים קודמות עוד לפני שהפייסבוק הגיח לאוויר העולם וגם בשביל הנוסטלגיה...

דבר שני - אצלנו המעבר היה רק במיטה כשהוא הצליח להאחז בסורגים של המיטה ולהעמד. אנחנו לא מרשים לו לעמוד עם הנעליים שלא במיטה. פעם אחת הוא כמעט שבר את הראש איתן וזה הספיק ללב הפולני שלנו...

וכחולים, פעם היו. אבל היי, את יודעת מה זה לסגור אותן עם בטן הריונית מתקדמת? בחיים לא חשבתי שזה יהיה כל כך קשה
.

יום נעים,
נבט

הי

סוף סוף הצלחתי לחזור (היתה בעיה עם הסיסמא והמייל שלי אז הייתי קצת מנוטרלת...)
אז ככה:
אצלינו גם כשהיא התחילה לעמוד היא עדיין היתה מלא שעות עם הנעליים, רק כשהתחילה ללכת הורידו לה לשעות שינה,
מה שכן היא נעמדה כמו מלכה עם הנעליים (אמנם מלכה בהחלקה אומנותית על הקרח אבל עדיין מלכה...
)
לא הייתי נותנת לה לבד, כי גם לי יש לב פולני חלש ופחדתי שתישבור את הראש
וכן, סימנים כחולים על הידיים, רגליים לגמרי זכורים לי

בהצלחה!!!

למעלה