הי, חזרתי משקיפות עורפית היום.

frige

New member
הי, חזרתי משקיפות עורפית היום.

אני בשבוע 12+2. איזה כיף היה לראות ולהיפגש שוב. ראינו גם בתלת מימד והיה מקסים. איזו התרגשות, כאילו הפעם הראשונה. איזה גודל, היה כיף. העיקר הוא שהכל בסדר, בסדר, בסדר גמור
.
שרית

frige

New member
אה....נו......טוב..........

אתם בטח גם סקרנים לגבי מין העובר. אז ככה, שזה רק 80% שזה בן. למרות שאח"כ הוא כבר לא ממש היה בטוח כי הוא/היא הסתובבו ואז זה כבר היה נראה אחרת. בקיצור עוד 3 שבועות נהיה חכמים יותר, וכמובן גדולים יותר. ואני מאושרת, מה שלא יהיה. בכל אופן, דפנה ועדן עדיין יש 20% לטובתכן
.
שרית

S r 35

New member
איזה יופי ../images/Emo57.gif שיהיה בהצלחה |חמסה

ואגב - בניגוד למכשושות בפורום
אני דווקא חושבת, באמת, בכיוון של בן. לא יודעת, נראה לי שמתאים לך בנים
מה שיבוא, שיבוא במזל ובבריאות
תעדכני אותנו רק בעדכונים טובים ומשמחים.

frige

New member
../images/Emo51.gifשרה../images/Emo25.gif

התגעגנו, איפה נעלמת?

S r 35

New member
הי שרית ../images/Emo140.gif

אני יודעת שנעלמתי ... אבל ריצות, עבודה, נקיונות וניסיון לתת לבית צביון אנושי, קריסה בשמונה בערב למיטה (בדר"כ) ... אלו הסיבות העיקריות להעדרותי. האמת היא שגם עכשיו אני באמצע הניקיונות. התאווררתי עם
ועם ביקור בפורום ורצה עוד מעט לענייני. בשלוש יש לי, ולעוד חברה, פגישה עם שתי מורות שפותחות סדנת הכנה לכיתה א' (אולי נרשום את הצוציקים שלנו לשם), אח"כ רצה לאסוף את הילדים מהגנים ו.... זהו, היום נגמר. תרגישי טוב

dafgol

New member
../images/Emo57.gif../images/Emo57.gif איזה כיף

חיכיתי לצלצול או SMS ממך אתמול, הייתי המתח
אני מבינה את ההתרגשות וזוכרת אותה כל כך
העיקר שהכל בסדר ואני עדיין עם תחושה שזו בת.... בקרוב נדע...
ענקי

rby74

New member
שרית מזל טוב

דרך אגב....בשקיפות לא בטוחים אף פעם... לי אמרו בשקיפות בטוח זה בת בסוף בסקירה ראשונה הופתענו שזה... בן.... העיקר שהתינוק יהיה בריא....

frige

New member
../images/Emo51.gif../images/Emo24.gif

ות'אמת, ממש לא איכפת לי מין העובר. מי שלחוץ הם האנשים מסביבי. אתמול מישהי אמרה לי: "לא נורא" ואמא של אלי אחרי שאלי סיפר לה שיכול מאוד להיות שזה בן אמרה: "טוב, נו, שטויות" בכזה טון... רק בשביל הטון הזה והאכזבה שלה, שיהיה בן. חחח. למרות שבאמת העיקר שאצא מביה"ח עם ידיים מלאות בשבוע מתקדם מאוד עם ילד/ה בריא ומתוק ונהפוך למשפחה עם 6 נפשות, 4 ילדים ו-2 הורים מאושרים עד שמיים. ויש משפט שאומר: "אם הבנים שמחה, הללויה". אז באמת הללויה ושרק בבריאות
תודה שרית

frige

New member
../images/Emo51.gifדפנה../images/Emo25.gif

ואני בטוחה שאת יודעת את המספר טלפון שלי, לא?
. תודה.

המון מזל טוב

בבתינו הילולה טרללי טרללה שיהיה בן שתהיה בת מה משנה ? העיקר הבריאות מזל טוב מתוקונת לך ולאלי ולגוזלים המתוקים נישוקים וחיבוקים

לולי72

New member
בוקר טוב שריתוש

איזה כיף ומרגש לשמוע את החוויות שלך. אל תתייחסי למי שאומר לך כל מיני משפטי שטויות ובאמת, רק שהכל יהיה בסדר וגם אני כמו דפנה בתחושה שזו בת, אבל נשמח ביחד איתך בבריאות ובאושר ובמה שזה לא יהיה. מחכים לחוויות נוספות.

frige

New member
../images/Emo51.gifעדן../images/Emo24.gif../images/Emo57.gif

בקרוב אצלך חוויות מתוקות כאלה.

למעלה