הי לכולם והתנצלות.

dafgol

New member
הי לכולם והתנצלות.

מקווה שכולכם בסדר ושעברה שבת רגועה. מתנצלת שאני לא פה , בסופ"ש לא הרגשתי כל כך טוב ,אתמול חשבתי שאני כבר עוברת לעולם שכולו טוב.....עלה לי הלחץ דם , הגעתי ל 170\100 אין לי מושג למה....( סבלתי מלח"ד גבוה במהלך ההריון ומאז אני מטופלת בכדורים להורדת לח"ד כל בוקר ), הרגשתי שכל צד שמאל שלי משתת' והייתי בטוחה שיש לי התקף לב או ארוע מוחי
......גולן לקח אותי למזוראל....קיבלתי כדור לשים מתחת ללשון כדי להוריד את לחה"ד והתבקשתי לנוח, מה שבאמת עזר קצת , הרופא הרגיע אותי שנשים לפני גיל 50 לא סובלות בדר"כ מהתקף לב כל כך מהר
הייתי מאוד חלשה ומפוחדת אתמול, באמת חשבתי שסופי הגיע...בלי צחוקים... היום אני לא במיטבי , יש לי תור בקופ"ח עוד מעט....נראה מה הרופאה תגיד . יש לי יום ארוך ....הבנים , בישולים , אסיפת הורים....ובכלל זה יהיה שבוע קשה..... אז תסלחו לי שאני קצת לא פה, שמרו על עצמכם ותהיו טובים.
אJי

frige

New member
מה זה??????????????????????????????

נו, באמת דפנה, השבוע ממש עמוס לי. אין לי זמן לשטויות ולא ממש בא לי לבקר שם בזמן הקרוב, כך ש
בפקודה בלי יותר מדי
, באמת שלא בא לי עכשיו. היום יש לי פיזיותרפיה לאלעד ואיתי ובערב שיננית. מחר נראה. יום שלישי - קניות לחג ופגישה איתכם בערב. יום רביעי התחלת ההכנות וכך עד צאת החג והלאה. אח"כ עוד חגים, עוד אירועים. אז אני מבקשת יפה, בלי בעיות. שמעת???????????????????? תירגעי, ומיד. בפקודה.
אוהבת וכולכם, להירגע, בלי כוונת נסתרות. אהבה חברית כזו. דפנה, המון המון בריאות, תרגישי טוב, תנוחי המון ותשתדלי את רב המטלות להטיל על אנשים אחרים ותנוחי. בריאות ואושר. המון אהבה. שרית

frige

New member
טוב, אז לפחות

תנצל את ה"חופש" הזה שלך. חופש ארוך עשית לך, אה? אולי כבר תעשה גשר? למה לחזור ליומיים? יאללה, תתחיל את השנה ברגל ימין ובהצלחה בלימודים. שרית

מה זה פה..פורום של מתפרקים?

דפנוש מה קרה ?הגיע תורך השבוע? דחוף תתחילי לטפל בעצמך שזה אומר לנוח המון קודם כל. והיום בעלי בבית. התקרר קצת אז הוא אוסף את שירז כנראה או שאנחנו יחד אפילו, כך שבלי בעיה אני אביא לך את בר הביתה.אז מחכה לאישור ממך. וכמו שאת יודעת כל שאר הדברים שאת צריכה -עכשיו אני דורשת ממך שתגידי מה הם ומהר!!! אם לא שומעת ממך בקרוב מרימה אליך טלפון! רק בריאות!
ות

dafgol

New member
עידכון ../images/Emo124.gif חזרתי מהרופאה

קיבלתי כדורים להורדת לח"ד מתחת ללשון - במקרה הצורך , בתקווה שלא יהיה צורך לעולם. חוצה מזה קיבלתי כדורים שאמורים להקל על הבעיות שיש לי ( דלקת בוושט....מתנה לכל החיים מאז ההריון והלידה עם רזי ) והרופאה אכן אמרה לי לנוח כמה שאני יכולה ולנסות לא להיות במתח וסטרס מיותרים ....דהאאאאאאאא
ביקשתי הפנייה לרפואה אלטרנטיבית...כי אני רוצה לנסות רפואה לא קונבנציונלית....אין לי מה להפסיד.
על הדאגה שלכם
יצאנו פה משפחה קטנה וחמה - כיף לנו
אלושקה , תודה על ההצעה אבל אני אסתדר עם בר
עכשיו הולכת לבשל משהו ליומיים שלושה .... תהיו בריאים
ותהיו טובים
אJי

frige

New member
אז....................

ת - נ - ו - ח - י !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
רפואה שלמה.
שרית

LANIT1

New member
מה איתך דפנוש תרגישי טוב מתוקה...

ראשית שתהיי לנו בריאה , לא מתאים כל הסיפור של העולם הבא מה זה בכלל... תנוחי הרבה , תשתי , ותאכלי טוב... אז קחי עצמך ביידים ביחד עם גולנצ'וק... והילדודס ותשמרי על עצמך.. וחסר לך שלא... אני יגיד אותך לאמא בייי רפואה שלמה באהבה אניטה

העיקר הבריאות../images/Emo140.gif תהיי בריאה.

תרגישי טוב ושתהיי עם כוחות מחודשים ומלאת אנרגיה

למעלה