הי לכולם, מתנצלת שאני לא פה

dafgol

New member
הי לכולם, מתנצלת שאני לא פה

רזי עדיין עם חום עולה ויורד, אני כל הזמן איתו ...יום ולילה....גמני לא במייטבי עדיין (עם אנטיביוטיקה וחלושס) הרופא אמר שזו צננת....אם לא יעבור עד שלישי-רביעי אנחנו צריכים לחזור אליו. בנתיים הערב שוב עלה החום ונתנו לו תרופה. הוא כזה מסכנון חלושס....מקווה שיעבור מהר. אני מנסה לנווט איתו , עם ברי והבית. מצחיק שהגן כל כך קרוב לבית אבל סיפור לצאת להביא את ברי כשרז עם חום וניג'ס, רוצה כל הזמן על הידים ואת כל תשומת הלב. (עוד אין לי מושג איך אסע להביא את ברי מחר מהגן....עדן דניי אם אתן בבית בצהריים אולי אזדקק לעזרתכן ל10 דקות ). מקווה שכולם בסדר פה ואשמח לעידכונים. בריאות לכולם
תגעגעת דפי

לולי72

New member
אני לא בטוחה שאהיה בבית

כי אני ולירון צריכים לעלות לבנק לשיחת : "יחסינו לאן?" אבל אם לירון יהיה, אבקש ממנו לעזור לך.

לדפנה היקרה......../images/Emo24.gif

ערב טוב לך יקירתי, האמת, כמו שכבר ציינתי הגעתי לפני כשעה ה
.... אחרי ישיבה בבית הספר, ו..... קניית משקפיים חדשים. אז ממממש מצטערת, סורי. דפנוש, אם מחר את צריכה עזררה אז ממש בשמחה. שולחת חיבוק ענקקקקקקי
ונשיבוקים
החלמה מהירה לרזייייי אוהבת דניייי

S r 35

New member
דפנה, אני מקווה שאתם מרגישים יותר טוב ../images/Emo42.gif

dafgol

New member
במגמת שיפור ../images/Emo57.gif יחסית

איך את? לא יצא לנו לדבר , מקווה שעכשיו קצת יותר טוב אצלכם
אשמח אם תעדכני אותי

S r 35

New member
אצלנו: יום ../images/Emo10.gif יום ../images/Emo13.gif

זה לא משהו שיפתר מהרגע להרגע אלא הוא מצריך עבודה רבה ואנחנו מתחילים להיערך בהתאם. יכולה להגיד לך שכל אירועי יום הכיפורים האחרון לא תרמו בכלל למצב. מדהים איך הודעה קטנה בעיתון שנדחקת בדר"כ לאחד העמודים הפנימיים של מדור הפלילים בעיתון על הצתת גן, היא כל-כך גדולה. כל-כך משפיעה וכל-כך בעלת השלכות. לצערי, מבינה את זה עכשיו רק לאחר שעברנו את זה בעצמנו. מאחר ובתקופה האחרונה, לצערי, אני לא מרגישה כל-כך שותפות ושייכות כאן בפורום, אני לא אפרט יותר. אשמח לדבר איתך בטלפון או להתעדכן בדרכים אחרות... שמחה שאתם במגמת התאוששות
תמשיכו כך ותרגישו טוב

frige

New member
מקווה שכמה שיותר מהר יהיה רק ../images/Emo13.gif

שרה, קשה לקרוא אותך וכמה שעצוב וקשה לכם. מקווה שבקרוב מאוד הכל יהיה כמו חלום, אומנם חלום בלהות, אבל חלום שיעבור לו במהירה.
שרית

הי שרה, מה שלומך?

הופתעתי לקרוא את עצבות במילים שלך מה קרה ?למה לא מרגישה שייכות לפורום? דרך אגב שאלתי לפני כמה ימים פה מה שלומך?לא ראיתי אם ענית. מה שלום הבנים שלך?איך גדול מרגיש בגן? ומה עם הגן של הקטן? העבירו אותם לגן אחר? אם בכל זאת לא תרצי לפרט פה כמו שכתבת, אז אשמח לקבל ממך מסר.

S r 35

New member
כן יש עצבות. יש גם אכזבה...

עברנו תהליכים רבים במהלך החודש וקצת שעברו מאז ההצתה בגן של ניר (הבן הגדול שלי). ואנחנו טרודים בדברים שאני לא יודעת אם אני רוצה להעלות אותם כאן. במשך כל התקופה שעברה, אף אחד כאן - אבל ממש אף אחד - לא שאל איך אנחנו מתמודדים. איך ניר מתמודד. אם קשה לו, אם קשה לי, לנו ... - בכל זאת, חלק משמעותי מאוד מהעולם שלו נגזל והתערער. במקום זה הפורום היה מלא בהודעות בוקר / לילה טוב סתמיות ובהימורים על הלידה של שרית. לא רציתי להעלות את הדברים לפורום בצורה כזאת - לדפנה העברתי את התחושות שלי במסר כבר לפני חודש. אבל אם זה כבר עלה ופתאום כולם מתעניינים, אז אני חייבת להוציא קצת את מה שיושב לי כבר די הרבה זמן בפנים. שלא תבינו אותי לא נכון, אני לא מצפה כאן לכלום מאף אחד ואני יודעת שכל אחד טרוד בענייניו. אבל כן, קצת התאכזבתי, זה הותיר טעם רע בפה. חשבתי הרבה על הדברים ואני, מה לעשות, מרגישה היום קצת פחות שייכות לכאן. מרגישה שאני תורמת ונתרמת יותר בכמה קומונות סגורות של תמיכה, בהן אני פעילה. אולי זה יעבור לי עם הזמן. זו תחושתי כרגע. שיהיה לכולכם יום נפלא

לולי72

New member
שרה, כמו שכתבתי לך, מבינה אותך לגמרי

וגם כאן, באופן גלוי, אני מבקשת ממך סליחה ומגיעה לך התנצלות, כי אכן לא עצרנו לחשוב באמת מה קורה עם ניר. שאלנו שאלות מסביב, אבל לא חשבנו על הילדון המתוק שעבר טראומה. עכשיו אני מבינה את זה.

מצטערת לשמוע../images/Emo140.gif

האמת אני בקושי נכנסת לפורום מחוסר זמן וגם אין יותר מידי בשביל מה. אין פה יותר מידי פעילות. זה נחמד לשאול לשלומם של כולם ולהתעדכן שכולם בסדר או לאחל החלמה מהירה או החזקת יד. אבל לא נראה לי שזה מספיק לפורום "אמיתי". אבל זה סתם על הדרך. לגבי מה שקרה אצלכם..לא תארתי לעצמי שמקרה שקרה משאיר כזה סימן עמוק אצלכם ואצל ניר בפרט. אז באמת אולי חוסר מחשבה עמוקה יותר מצידי או חוסר זמן גם להיכנס לבעיות של אחרים בזמן שטובעים בבעיות של עצמנו ושצריך להתמודד איתם יום יום גרמו לכך. אבל אני לא מחפשת להצתדק חס וחלילה. ולא חושבת שאת צריכה להיפגע ולהיות פעילה פחות פה. אבל זה החלטה שלך. אני תמיד נהנית לקרוא אותך. את כובתבת מאוד יפה ולעיניין(דרך אגב עוד אחד הסיבות שאני לא אוהבת להשתתף הרבה כי אין לי את הכישרון הכתיבה הזה ומליון טעויות על הדרך
) אז מקווה שאת תביני ולא תקחי ללב. ואשמח לשמוע באמת מה עבר ועובר עליכם. מה שלום ניר? באיזה גן הם נמצאים בנתיים? האם מצאו אשמים? מאוד מאוד מקווה שכל העניין ישכח בזמן הקרוב ותמשיכו האלה.

שרוש' היקרה.....

ממש עצוב לי לשמוע, לקרוא את מה שאת מרגישה. למרות זאת, אני מבינה את הרגשותייך..... שולחת לך חיבוק חםםםםם דנייי

dafgol

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo140.gif

כמו שאמרתי לך באופן אישי,צר לי שככה את מרגישה, ומתנצלת שוב אם פגעתי בך. לכל אחת ואחד מאיתנו יש את הפקעאלא שלה\ו, ולצערי אנשים פה לא ממש משתפים פעולה ומשתתפים הרבה , התנועה דלילה לצערי. אבל כמו שאמרתי לך וכמו שאת יכולה לראות ממה שכתבו לך פה, הרי שום דבר לא בכוונה ואף אחד לא רצה לפגוע. כתבתי לך אז וכותבת שוב, אוהבת אותך מאוד ומכבדת את רצונך, אבל מקווה שתשתתפי יותר, כולנו פה אוהבים אותך, ואני הכי הרבה

S r 35

New member
אני רוצה להבהיר משהו לכולם כאן

לא נפגעתי ! הסיפור קצת נופח מעבר לפרופורציה. חוזרת ואומרת, אני, עדיין, לא מצפה מאנשים כאן לכלום, אף אחד לא חייב לי כלום ואני יודעת שכל אחד ואחת טרוד/ה בענייניו. אני יודעת גם ששום דבר לא היה מכוונה רעה אבל... חוסר ההתייחסות לסיפור שעברנו עם הגן של ניר, היה עבורי רק שיאו של תהליך. בזמן האחרון הרגשתי שאני די מדברת עם עצמי כאן. גם הודעות אחרות שלי לא כל-כך זכו להתייחסות. ומשהו מהכייף של להיות כאן קצת ירד. אני רוצה לנסח את הדברים הבאים בזהירות רבה ואני מקווה שתבינו את הכוונה שעומדת מאחוריהם. נוצרה כאן מין קליקה של "הבנות מהשכונה": דפנה, עדן, דניאלה... במידה מסוימת גם אלה... וזה טבעי וזה בסדר. בסה"כ, אתן מתגוררות סמוך אחת לשניה ואתן חברות. אתן מגיבות מיידית לכל הודעה קטנה שאחת מכן כותבת. אני הרגשתי בזמן האחרון קצת מחוץ לתמונה, זה הכל. חוסר ההתייחסות שלכם לסיפור שעברנו / עדיין עוברים עם ניר היה השיא, כאמור, הוא חידד את הדברים והיה תמוה עבורי בעיקר בגלל שבפורומים אחרים - כלליים יותר, עם אנשים שאני לא מכירה כלל - אפילו לא וירטואלית - קיבלתי יותר תמיכה שכנראה הייתי זקוקה לה. לגבי ניר: עדן, המילה טראומה קצת חזקה. הילד לא בטראומה. הוא ילד שמח ומקסים (עד כמה שאני יכולה להיות אובייקטיבית), הוא משחק עם חברים ומתנהג כמו כל ילד אחר בגילו, אבל יש לו קשיים רגשיים שאנחנו צריכים להתמודד איתם. כולנו מקווים לחזור כבר לשגרה של הגן המוכר (הוא שונא את הגן החלופי בו הוא נמצא כרגע - והאמת, בצדק). אנחנו לא יודעים מתי זה יקרה וגם זה מעצבן. בקיצור - לא משעמם לנו, לא קל לנו ואנחנו עושים הכל כדי להקל. כנראה שבעזרת אנשי מקצוע - אנחנו עומדים להתחיל טיפול רגשי. עדיין לא תפסו את האשמים בהצתה. גם לא נראה שיתפסו. יסלח לי אלוהים, אבל אני לא יכולה לשאת את המראה של הברסלבים ה.... אלה. בכל פעם שאני רואה אותם בא לי ל......
עדיין לא תופסת איך אפשר לשרוף גן ילדים. ולשרית ולעוד כמה מכן שחשבו שזה משהו שעובר - רוצה להזכיר שעבור ילדים קטנים גן הוא כמו בית. תחשבו איך אתן הייתן מרגישות אם הבית שלכן היה, חלילה, נשרף. ככה ניר והחברים שלו מרגישים. והם יודעים שזו הצתה, כי אי אפשר להסתיר את זה מהם. ולצערי הבן שלי כבר יודע מה זה "בקבוק תבערה" ומה זה "הצתה" = מלים שבכלל לא רציתי שיכללו באוצר המילים שלו, אבל לצערי הן כן. היום אחה"צ לקחתי את ניר ליגור, להצגה "הנסיך הקטן" - עם צוות רקדנים, זמרים ונגנים בהנחייתה של ניצה שאול - שבשנים האחרונות מקדישה את עצמה לחינוך קלאסי לילדים
. ההצגה היתה מ ד ה י מ ה ! ניצה שאול פתחה את הערב והקדישה אותה לחבר קרוב שלה, שלא נמצא איתנו יותר - פולי מהגשש ז"ל וזה היה מרגש מאוד. ניצה שאול, שיחקה לצד פולי בסרט "גבעת חלפון אינה עונה". חשבתי על זה שהיא הייתה בוודאי בהלוויה היום ושבוודאי קשה לה והיא טעונה רגשית... ולמרות הכל היא נתנה את כל כולה לילדים. היה מקסים. יש לנו מנוי להצגות הילדים ביגור - מנוי מוצלח ואיכותי מאוד, שניר ואנחנו נהנים ממנו מאוד. מצטערת על ההודעה המבולבלת. מקווה שהבהרתי את עצמי. שמחה שפרקתי מעלי, כי הנושא די הציק לי. רק דפנה הייתה שותפה לתחושותי. מנסה לגשש את דרכי חזרה לכאן, מקווה שאצליח .... שרה

dafgol

New member
תמיד מחכים לך פה בחזרה....

ולגביי ניר, חושבת עליו המון (בעיקר על מה שדיברנו שבוע שעבר) , חושבת על זה כל הזמן....מה היינו עושים לו זה היה קורה אצלינו......הדבר היחיד שכן חווינו עם בר זו גניבה מהגן שלהם ( אחרי שעמלו ועבדו כמה ימים על סוכה ענקית ומקושטת....באו בבוקר לגן לקראת המסיבה...ולא היתה סוכה מוארת וירוקה יותר), כמובן שלא משווה. מקווה שניר וחבריו יתגברו כמה שיותר מהר ושכל שאר הדברים יסתדרו על הצד הטוב ביותר. טוב תגידי....לשים מים לקפה\תה או שוקו ? גם הכנתי עוגת קראמבל עם אננס ובננות...רוצה ?
ברוכה השבה והשווה

S r 35

New member
תודה ../images/Emo24.gif

בדיוק הכנתי לעצמי
ואני מכורבלת לי מול הטלוויזיה עם ה"חלפונים". לא הייתי מתנגדת לקראמבל שלך
את צריכה לתת לי מתכון במיידי, כדי שאני אראה על מה כל המהומה. לגבי ניר - שוב תודה על התמיכה. גם אני מאמינה שדברים יסתדרו בסופו של דבר. אם כי כרגע לא הכי קל. מקווה שנמצא מטפל/ת טוב/ה (אנחנו בחיפושים כרגע) שתעזור לו לצאת מזה. מחכים לראות אתכם כאן, באמת. תבואי עם המישפוחה באיזה סופ"ש. מזמן לא הייתם ....

S r 35

New member
ותמונה שמדברת יותר ממילים...

זה מה שנותר מהגן היפה של ניר... המקום עדיין לא שופץ. אנחנו מחכים.... מלחמות אינטרסים בין העיריה, חברות הביטוח ואנחנו ההורים שלוחצים... הכל על חשבון הילדים - שנמצאים כרגע במבנה חלופי ישן, מכוער ומאולתר שניר לא סובל.

בהצלחה בטיפול של ניר../images/Emo24.gif

שהכל יסתדר במהרה והכי טוב שאפשר. שילדים יחזרו לגן שלהם משופץ ועוד יותר יפה. חבל שזה קרה. ושרוש מאחלת לך שכל הבעיות והרגשה לא טובה תעבור לך

למעלה