הי!!

• פותח הנושא jgal
  • פורסם בתאריך

jgal

New member
הי!!

הי!חדשה פה...(למרות שנראה לי שאולי כבר כתבתי פה פעם...או שלא
) בכל אופן,אני שומעת מוזיקה יפנית כבר כמה שנים J-POP,J-ROCK בעיקר: אוטדה היקארו,ג'וניס,גאקט,אי אוטסוקה,גרין,ספייד,איה קאמיקי,איאקה,מלודי,Girugamesh,BOA והרשימה לא נגמרת
(סליחה שבטח כתבתי את השמות בעברית לא נכון...אנגלית קל יותר) ת'אמת רק רציתי לשאול אם מישהו חושב שיש איזה סיכוי אפילו קלוש ביותר שאיזה זמר/להקה יפנית יבואו להופיע בישראל??אי פעם?או אם היה דבר כזה?(כמעט 100% בטוחה שלא אבל...אפשר לחלום לא?
) אה,ו... יש פה מישו מסביבת ראשון?

nadav1232

New member
היי! ../images/Emo24.gif

ברוכה הבאה!! ווע~ אני גם אוהב את אוטאדה היקארו, איי אוטסקה, איה קאמיקי, אייאקה, מלודי וכמובן בואה ^_^ (מי אלה ספייד?XD" אולי התכוונת לספיד?..) אני לא חושב שאיזשהו זמר/זמרת/להקה יפנית יבואו לפה T_T הם לא יודעים ששומעים פה מוזיקה יפנית (חוץ ממלודי XD) ואין מספיק הרבה שאוהבים את זה בארץ כי לא מודעים לזה פה ~.~ לפי מה שראיתי, בארה"ב באים לעשות מופעים רק להקות ג'יירוק XD

jgal

New member
חבל T_T

חחח כן התכוונתי ספיד(SPEED) ובאמת חבל
אבל זה באמת נכון כי תאמת עוד לא פגשתי אף אחד ששומע מוזיקה יפנית... מה התכוונת ב"חוץ ממלודי"??

nadav1232

New member
מלודי יודעת שאוהבים פה מוזיקה יפנית D:

היא הייתה מנחה בתוכנית שלה J-MELO (עכשיו יש מנחה אחרת) והיה אפשר לשלוח לה הודעות דרך האתר ואולי היא תקריא אותם בתוכנית. אז יום אחד ידידה שלי שלחה לי הודעה ואחרי כמה חודשים (זה היה בערך בחופש הגדול של 2007) מלודי באמת הקריאה את זה בתוכנית XDD ידידה שלי כתבה לה שהיא מישראל ושהיא אוהבת אותה וכל מיני ומלודי אמרה לה תודה רבה וזהו ^^ ואחרי כמה זמן שלחתי לה כמה הודעות והיא לא הקריאה בכלל.. אוף! T___T אה וגם טל מהפורום (GREEN Days) שלח לה הודעה וכתב שהוא רוצה שהיא תשים קליפ של איו והיא הקריאה את זה XDD אגב, אם את רואה אנימות והולכת ולכנסי אנימה בחופשים אז יש שם הרבה שאוהבים מוזיקה יפנית ^^

jgal

New member
מגניב../images/Emo13.gif

והיא באמת הקריאה אותם...O.ס שלחתי הרבא פעמים הודעות/מיילים לזמרים/שחקנים שאני אוהבת אבל אף פעם לא ענו לי
תאמת אני אפילו לא חושבת שהם קראו אותם(אגב כתבתי ביפנית)...נו טוב לא מפתיע בטח אין להם זמן (או כוח)לזה:( יש לך אולי איזה לינק ליו-טיוב או משו של התוכנית הזאת??(אבל בדיוק בזו שהיא מקריאה את ההודעה)

nadav1232

New member
אוה את יודעת יפנית?*-*

לא, אין את זה ביוטוב.. T_T יש את הפרקים של זה להורדה בJPOPSUKI בטורנטים וזה מה שעשיתי.. XD

jgal

New member
יודעת...

אבל לא את הכול...אני בסביבת רמה של ילד יפני בכיתה ה' עכשיו... בסביבות 700 קנג'י והרבא מילים... בכל אופן יודעת מספיק כדי להבין סרטים/שירים בלי תרגום ולנהל שיחה נורמאלית
טורנטים
יקח לי 80שנה אם להוריד בטורנטים... אין את זה איפושו RAPIDSHARE/MEDIAFIRE או משו?

למעלה