הכבלים של הכבלים מלווים את הלווין

הכבלים של הכבלים מלווים את הלווין

פרק מהספור של מר ישראלי: פרסמו בכבלים שניתן לקבל מספר שלוחות נוספות חי נם, (במסגרת המלחמה בלווין) הזמנתי את חברת הכבלים אליה אני כבול (תחרות, הא ?) להוסיף שלוחה. הגיעו 4 פעמים והדבר היחידי שהשאירו לי זה כבל - להעביר את הכבל לבד ולקרוא להם. החלטתי שאני מתנתק. התקשרתי ללוין (יס , אני רוצה להתחבר) שכבר ב- 20/6 הזמנתי מהם חיבור. הם אמרו שאינם יכולים לחבר אותי כ י יש לי כבלים בבית???!!!! רציתי להתנתק מהכבלים, לא? הבית שלי, לא? אז מה קורה כאן?

המשך הסיפור - מונופול - להיות או לחדול

אתמול דיברתי עם גברת יעל מ``שרות לקוחות`` והיא אמרה שיגיע אליי אתמול אחה``צ. התקשרתי בערב, וראו זה פלא, אמרו לי שהקריאה נסגרה ע``י הלקוח.

odeg g

New member
שירות? משהווווווו

היום , אני מודה, נתפסת לי האצבע... בכל צקרה, השירות בארץ עלוב מאד, ולא רק בהשוואה לחו``ל. דווקא אצל שכיננו מעבר לקו הירוק, הם די נחמדים בעניין, כך אומרים בעלי ניסיון. אבל גם אנחנו הצרכנים בארץ אשמים בגדול! אנחנו שותקים, לא בועטים ולא צועקים. אז אולי מגיע חנו (לפחות לרובנו). הרבה חושבים שרק מלמעלה (ממשלה, אחרגוני צרכנים וכ`) תבוא הישועה. אני לא מאמין שיש להסתפק בפניה לארגון צרכנים, אפילו, ולא לעשות שום דבר , ולקוות שהם יפתרו לנו את הבעיה. הגיע הזמן שניקח גורלנו בידנו, מבלי לזלזל בכוח אירגוני הצרכנים , התקשורת ומשרדי ממשלה, ונלחם על זכויותינו, עד הסוף!@

odeg g

New member
שירות? משהווווווו

היום , אני מודה, נתפסת לי האצבע... בכל צקרה, השירות בארץ עלוב מאד, ולא רק בהשוואה לחו``ל. דווקא אצל שכיננו מעבר לקו הירוק, הם די נחמדים בעניין, כך אומרים בעלי ניסיון. אבל גם אנחנו הצרכנים בארץ אשמים בגדול! אנחנו שותקים, לא בועטים ולא צועקים. אז אולי מגיע חנו (לפחות לרובנו). הרבה חושבים שרק מלמעלה (ממשלה, אחרגוני צרכנים וכ`) תבוא הישועה. אני לא מאמין שיש להסתפק בפניה לארגון צרכנים, אפילו, ולא לעשות שום דבר , ולקוות שהם יפתרו לנו את הבעיה. הגיע הזמן שניקח גורלנו בידנו, מבלי לזלזל בכוח אירגוני הצרכנים , התקשורת ומשרדי ממשלה, ונלחם על זכויותינו, עד הסוף!@

בסך הכל דרשתי

להשאיר את החיבור לאנטנה המרכזית כך שיהיה לי גם כבלים וגם רשת נוספת (חיבור לאנטנה או לוידאו לכל הבית)

yee1

New member
לא הבנתי הקשר כבלים/לוין

אשמח אם תסביר

הקשר כבלים- לוין והמשך הסיפור

הקשר בין הלווין לכבלים הוא בכך 1. כבלים נותנים נקודות חינם כי בלווין כל נקודה עולה עוד ממיר. 2. הלווין ניסו לדחות את ההתקנה אצלי כי יש לי כבלים. (דרך אגב הם מוזמנים להתקין ביום שלישי הקרוב)

המשך הסיפור בכבלים

לאחר שיחתי עם יעל דיברתי גם עם האחראי עליה. התקשר המפקח ושלח אליי מתקינים. המתקינים סיימו את כל ההתקנה בפחות מ 1/2 שעה (כמו שרציתי) ועכשיו נשלת השאלה - מה עם פיצוי על הטרטור? מה עם הסבר על חוסר המוטיבציה של המתקינים הקודמים? ועדיין לדעתי המחיר של הכבלים יקר מדי.

יייעקב

New member
דונקי דונקי

אני חושב שאלה מהכבלים קוראים את הפורום הזה. ואתה יודע מה? גם אני במקומם לא הייתי מתקין לך כבלים ואו כל דבר אחר. הרי אפשר להסתבך איתך משוקו ועד עולם. ניסית פעם לבדוק למה זה קורה בעיקר לך?

כן

הדרישות שלי הם ברמה של ארצות הברית ומעלה. כדאי לך לבקר בפורום צרכנות ב- IOL (אם לא יזרקו אותך משם) ואז תראה שאולי אתה יוצא הדופן לשלילה ואני יוצא דופן כשמי דון

למעלה