הכח ר"ג 1 - מכבי נתניה 2

הכח ר"ג 1 - מכבי נתניה 2

מסוג המשחקים שלא חשוב הדרך אלא התוצאה ונתניה הצליחה להשיג את הנקודות. הכובשים: אומברטו (53), גזל (88), לוי (93). עד עכשיו חובה לומר שמאזן הנקודות הוא בהחלט דבר אדיר ומפתיע, אבל, עם ההתקפה הבינונית ומטה קשה להאמין שנתניה תמשיך לצבור נקודות במשחקים הלא קלים שעומדים להגיע בחודש הבא.

SjP

New member
חזרנו לפסגה

לפחות עד ליום שני, ונקווה שגם אחריי בכל מקרה, בקשר ליכולת משחק חלש היום של כל הקבוצה אפילו של לואיס שהוא תמיד הבאנקר, מי שהחזיק אותנו היום זה פרנסמן שבאמת היה מצויין והיה נקי מטעויות סלמי- אני לא מבין מה הביאו אותו, זה לא שהוא נתפס על יום רע, פשוט רואים שאין לו כדורגל, הוא והכדור לא מסתדרים ביחד וחוץ מלרוץ הוא לא עושה הרבה בסה"כ קבוצה שרצה לאליפות צריכה לקחת הרבה נקודות בשיניים וגם במשחקים פחות טובים וכל הכבוד שהקבוצה באה שבוע אחריי שבוע ולוקחת את הנקודות. לקראת ההמשך אפשר להיות מעודדים, שבוע הבא גורג' בה וטאזמטה חוזרים להיות כשירים ככה שסוף סוף יהיו באמת אפשרויות בהתקפה

tristan79

New member
מצד אחד

יש את הקלישאה שאומרת ש"גם משחקים כאלו צריך לנצח" ובאמת סבבה על אגירת הנקודות, מצד שני עדיין לא ראיתי את נתניה מנצחת העונה משחקים אחרים - איכשהו צורת המשחק של הקבוצה עדיין נראית טוב ומחובר רק לעיתים רחוקות ולרוב די מצ'עממת וחסרת השראה. נקווה באמת שהחזרה של טאזמטה (מג'ורג' בה אני לא מצפה להרבה ברק) וסדרת החינוך של מתיאוס לשכטר תגרום להשפעה חיובית על סגנון המשחק הנתנייתי.

SjP

New member
הכדורגל

אני מסכים איתך שלא היה מבריק עד עכשיו אבל בכל ה7 מחזורים האלה, היו כמה דקות של קסם שמכבי נתניה פשוט שטפה את המגרש והראתה מה שאני ואתה חולמים עליו נכון שהדקות היו מעטות אבל אני סומך על מתיאוס שבאמת עם הזמן הדקות קסם האלה יתרבו ויתרבו ועד אז.. נמשיך לצבור נקודות, כי זה מה שעושה אלופה

למעלה