הכיצד? הכיצד עברנו על זה לסדר היום?

python 4

New member
הכיצד? הכיצד עברנו על זה לסדר היום?

האם לא בשביל הרגע הזה השתלטתי השתלטות עוינת על הפורום? כן.. איזו הפתעה היא זו שלא קוראים תקצירים ולא קוראים ספוילרים, ופתאום, כמשום מקום, בלי שום התראה מוקדמת, האגדה והבלונד מפציעים באופן מפתיע ביותר על מסכי.. והו, איך היא עשתה לי את השבת
אז נכון - היתה לה סצינה ראשונה עם מרי. אבל אני בטוח שזה צעד ראשון בקאמבק הכי מרגש של השנה של צח"מ ובכלל! הכריס חזרהההההההה

python 4

New member
../images/Emo207.gifהסקר השבועי התעדכן -

טוב נו, הסקר החצי שנתי. כעת כשראול התחיל נמרצות עם בריטני הוא סיים לעבור על כל בנות הטינס למעט קולין הענוגה. למי ראול הכי התאים? ענו בסקר השבועי. בין העונים יוגרל דייט סוער עם בריאנה
.

junny

New member
בחרתי בבריטני

היא היחידה שמוציאה אותו מהחנוניות שלו. למרות שממש ממש כבר לי על בריאנה, הרגשתי כאילו נשבר לי הלב בשבילה

dvd3434

New member
הממממ

אחרי כמה שבועות טובים שלא ראיתי- אולי רק את הפרק של יום חמישי בש.ח של יום ראשון בבוקר- אני חושב שהגיע הזמן לקאמבאק

גמני בחרתי בבריטני...

כן, המקנזי המעפנה החדשה זרקה אותה ל*מחנה בריטני* מבלי להניד עפעף... ראול ובריטני זה הכי מעניין והכי תוסס... אני בעד...

וסוף סוף גילו לנו שלאוליביה יש לב

תסלחו לי רבותי, אבל הבכי הקורע של אוליביה ושל נייט כשהודיעו להם על מותו של מלקולם קרע גם אותי. אולי בגלל שהמוות קרה בעקבות השיחה שמלקולם שמע בין אלכס לניל אז אין לי הרבה סימפטיה לכאב שלהם. אבל כשאוליביה בכתה כשנודע לה, ליבי נקרע.
פתאום שכחתי לה את כל המילים הקשות שהיא זרקה למלקולם ואת העניין שהיה לה בעבר להרחיק אותו מנייט. הכאב שלה היה חזק ואמיתי, ראו עליה שלמרות הכל היא עדיין אהבה אותו... ונייט, אוי מסכן קטן, איבד עוד אבא והפעם מדובר באחד שהוא ממש העריץ ואהב... אני רק מחכה לראות את התגובה של פיליס , ושלא יעיזו לעבור לסדר היום מהר מבלי לתת לנו קצת בכי קטן מפיליס על החבר הקרוב (ואולי היחיד) שאבד לה בדמי ימיו.

junny

New member
איך פיספסתי את זה??

כבר אמרתי שהשעה החדשה של צח"מ היא דפוקה???

למעלה