הכי קרוב לרגאיי, GYPSY BALKAN...

ZeusMan

New member
הכי קרוב לרגאיי, GYPSY BALKAN...

מוזיקה באלקנית חבר'ס, זוהי מוזיקה עם נשמה... כדאי לנסות !!! מוזיקה באקנית היא מוזיקה צוענית עממית ומאוד שמחה שמקורה בחבל הבאלקן בארצות כמו סרביה,בולגריה,יוון,רומניה והונגריה (מזרח אירופה)... במוזיקה הזאת יש לפעמים דגשים מוזיקליים שמגיעים הישר מז'אנר "המוזיקה השחורה" (רגאיי וג'אז למשל) תוך כדי שימוש בכלי נגינה כמו תופים מקפיצים, באס עמוק(דאבל באס) וכלי נשיפה למיניהם... השנה יצא אלבום שכולו באלקן תוצרת ישראלית... שם ההרכב BALKAN BEAT BOX נוסד ע"י תמיר מוסקט ואורי קפלן ומתוחזק בהרכב כישרוני במיוחד (תומר יוסף,בנו הינדלר,איתמר זיגלר, דנה לאונג וכו וכו..) תמיר ואורי הם שני אמנים שהיסתובבו לא מעט בעולם (עשו די ג'י פה ושם) ויצרו מוזיקה משלהם בעולם המחתרתי של ניו יורק... הרעיון של שניהם התפתח ונעשה לפרויקט שלם של מופע בצירוף דיג'יי כלי נגינה חיים קטעי VJ והרבה כייף... לאחר מכן הגיע האלבום שיצא בהוצאה עולמית ומכר לא מעט עותקים.. הרבה מוזיקה מכל העולם,הרבה כייף והכי חשוב לא מעט נגיעות רגאיי מצוינות !!! עוד אלבום של מוזיקה באלקנית עם וייב מעולם הרגאיי : BUCOVINA CLUB 1+2 ELECTRIC GYPSYLAND תהנו...

ZeusMan

New member
שני זנים של קופים מתמזגים, מה יוצא?

מה קורה ששני זנים של קופים מתמזג ביחד ? לא פה זה לא שיעור בגנטיקה ביולוגית... מה שיוצא זה אלבום MASH (מיזוג שני שירים שונים לאחד) מצוין שמפגיש את להקת ה- GORILLAZ זוכי ה-EMA האחרון, והרכב הדאב SPACE MONKEYS... אלבום מצוין וחשוב לחובבי הגורילז ויותר חשוב (פורום רגאיי הרי) לחובבי הרגאיי/דאב... תמצאו פה שירים מוכרים יותר ומוכרים פחות מתקופה ארוכה של פעילות של שתי הלהקות בסיגנון דאבי מאוד יצירתי ביותר... זו רשימת השירים (השירים שבסוגרים הם של הספייס מנקיז) : Space Monkeys Vs Gorillaz: Laika Come Home(2002)UK ---------------------------------------------------- 1. 19/2000 (Jungle Fresh) 2. Slow Country (Strictly Rubbadub) 3. Tomorrow Comes Today (Banana Baby) 4. Man Research (Monkey Racket 5. Punk (De-Punked) 6. 5/4 (P.45) 7. Starshine (Dub 09) 8. Soundcheck (Gravity) (Crooked Dub) 9. New Genius (Brother) (Mutant Genius) 10. Re Hash (Come Again) 11. Clint Eastwood (A Fistful Of Peanuts) 12. M1A1 (Lil' Dub Chefin') תהנו...

ZeusMan

New member
עוד תמונה.. המיזוג..

שמתי לב שהסוגרים לא ממש התממשו

ZeusMan

New member
תיקון פלייליסט Space Vs Gorillaz

Space Monkeys Vs Gorillaz: Laika Come Home(2002)UK ---------------------------------------------------- 1. 19/2000 - Jungle Fresh 2. Slow Country Vs. Strictly Rubbadub 3. Tomorrow Comes Today Vs. Banana Baby 4. Man Research Vs. Monkey Racket 5. Punk Vs. De-Punked 6. 5/4 - P.45 7. Starshine Vs. Dub 09 8. Soundcheck (Gravity) Vs. Crooked Dub 9. New Genius (Brother) Vs. Mutant Genius 10. Re Hash Vs. Come Again 11. Clint Eastwood Vs. A Fistful Of Peanuts 12. M1A1 Vs. Lil' Dub Chefin'

Domnastic

New member
אפרופו Space Monkeys

שתידעו שSpace Monkey זה שם במה של יוצר טראנס פסיכודלי ישראלי... אז..אמ..לא ידע, חח חשתי שיש לציין זאת

ZeusMan

New member
זה אכן שם במה של אמן טראנס אבל...

זה לא הוא שעשה את האלבום הזה... Tearing Through the Hype, the Gorillaz have Supposedly Employed Three Remixers to Give their Debut Album a Jamaican Old Skool 'dub' Stylin'. Hence, the Personae of the 'space Monkeyz'. Includes a Six Min. Dub of 'clint Eastwood', a De-punked Version of 'punk' and Guest Vocals Brought in for the Proceedings from Terry Hall (Specials, Fun Boy Three, Colourfield), Dancehall Vibes from U-brown and Earl 16. A Further Chapter to the Phenomenon of the Gorillaz Saga. --This text refers to the Audio CD edition.

kacha

New member
../images/Emo45.gif

Slow country אחד מקטעי הדאב שאני יותר מתחבר אליהם. :)

Funky Giraffe

New member
הרבה טראקים שנשמעים טוב עד כאב

במיוחד זה שנלקח ל"מזרח תיכון חדש" וזה עם הקריצות לאריס סאן, אני גרוע בשמות ובמספרים באלבומים אינסטרומנטלים, במיוחד באלבומים שאני לא שומע יותר מדי.. חחח אז תנסולהבין לבד למה אני מתכוון

ZeusMan

New member
העיקר שגם אתה שמעת את האלבום !!

יוצא לי לדבר לא מעט עם אנשים מח"ול על האלבום... הם פשוט מטורפים עליו ("הבאלקן הטוב ביותר שיש כרגע")... BBB הצליחו בצורה חסרת תקדים בכל העולם וטוב שכך !!! מה עוד, שבשבועות האחרונים יש דיבורים (לטובה) לא מעטים על מתתיהו אמן הרגאיי החסידי שפרץ לתודעה הגלובלית... דרך אגב, מתתיהו חתום ב-JDUB הלייבל שבו חתומים גם BBB...

Syndrome

New member
../images/Emo45.gif גאונים...

לא יודע מה איתכם אני מרגיש גאווה כשאני שומע מוזיקה כ"כ טובה שיצאה מכאן (וקצת בושה שהשוק עוד לא מוכן אליהם אבל מצויין שזה נקלט בחו"ל). והופעה אחת שהיתה בה שלהם בחורף שעבר בג'ה פאן (אחחח, החורף שעבר בג'ה פאן
) היתה ממש חוויה שהשאירה לי זכרון טוב... ברי סחרוף צץ משום מקום והופך את הקומת ישיבה בג'ה פאן לבמה קטנה יחד עם בום פאם.... קלאאאאט

למעלה