הכל עניין של אהבה ...

optimi10

New member
הכל עניין של אהבה ...../images/Emo24.gif

הפחדים שלנו ,, הם האויב הכי גדול שלנו .. הם הגורם המרכזי למרוץ שלנו אחרי ממון , הפחד לפגר במרוץ אחרי הזולת ...... "אל יהיה אדם חושב שהוא נחות מהאחר" בכל אדם יש יופי לאחד בחוץ, לאחר בפנים הוא יפה – אתה חכם הוא חכם - אתה טוב לב הוא טוב לב - אתה אמיץ הוא אמיץ - אתה רגיש הוא רגיש - אתה יפה וכך בכל תכונה יפה של האחר תמצא תכונה יפה שלך ואם לא מצאת ברשימה תכונה יפה שמתאימה לך, סוד אגלה לך , אהוב .... אהוב את הטבע , את זולתך ואהוב את עצמך . באהבה תמצא את כל התכונות היפות . וחייך יהיו מאושרים ...

optimi10

New member
מגי ...הרהורי לב

כשמגיע למשהו קרדיט אני מציין זאת ... אוהב לפרגן כשצריך ...

ענבר.

New member
האהבה איננה גרה כאן יותר

של א. גולדהירש, לא יודעת למה המילים של הזכירו לי דווקא את השיר שלו. ציטוט הבית האחרון בשיר - נכון שפה ושם יש זכרונות בכיף וגעגוע לאחוז שוב בידה אבל אט אט הולך הגו ומזדקף ומסקנה עולה איתה או בלעדיה האהבה אמנם לא גרה כאן יותר אך עוד תראו שהיא תשוב כאן לבקר. (קיטש אופטימי
)

optimi10

New member
ענבר ..../images/Emo140.gif קיטש ??

אהבה נמצאת כל הזמן .. למרות שיוצאת לחופשות קצרות ,,, וחוזרת לשכון בחדרי הלב ..
)

optimi10

New member
ענבר .. כמו כל יהודי

לשאלה אענה בשאלה .. קיטש ? רומנטיקן טוטלי / optimi10 הרומנטיקן הטוטאלי חי במרוץ אחר ריגושים ובמיוחד ריגושים רומנטיים, מאוהב באהבה... מאוהב באישה, באשר היא "אישה" , אישה שרוצה את הגבר לידה, רוצה את כולו, עדיף שתברח מגבר כזה ..... כל חייו הם מרוץ אחר ריגושים ..... זוכר את עצמי כנער בן שבע עשרה, בימי שישי היינו רוקדים בבית של אחד מהחבר'ה, קראו לזה מסיבות סלון .. הייתי הרקדן של החבר'ה. בכל חבורה תמיד יש את הבנות היפות ,השמנה , ובנות שחושבות שהן מכוערות, (חסרות ביטחון) .... היפות מקרקרות סביב הרקדן כדי לבלוט .... ואני תמיד דאגתי לרקוד גם עם הפחות יפות ..וגם עם הנערה השמנה. מה מבין ילד בן 17 בנפשה של נערה או אישה ? אצלי זה היה טבעי ,כאילו משהו בתוכי כוון אותי. ערב אחד הגיעה נערה למסיבה ( שכנה של אחת הבנות ), שמנמונת בעלת עיניים כחולות, שער בלונדיני, ופניה היו מכוסות פצעי בגרות, משהו לא נורמלי, כל פניה היו מכוסים פצעים ענקיים ( חברתה סיפרה, שזה סוג של מחלה שהרפואה עדיין לא מצליחה להתמודד אתה , משהו עם הורמונים ). כל הערב היא ישבה בפינה בחיוך ביישני וכשהייתי מביט בה הייתה מפנה את פניה לצדדים .. בשלב מסוים כהרגלי (הרי לא יתכן שמסיבה תעבור כך מבלי שכל הבנות תרקודנה) הזמנתי אותה ,אך היא הנידה בכתפיה בסירוב ומלמלה משהו בסגנון "אני לא יודעת לרקוד". המנגינה הייתה סוערת וכדי לא להביך אותה ויתרתי לה וחזרתי למרכז הרחבה והמשכתי לרקוד, אך מאוחר יותר שהחלו הריקודים השקטים ניגשתי אליה והזמנתי אותה שוב, היא הנידה בכתפיה בשנית אך הפעם אחזתי בידה ומשכתי אותה אל מרכז הרחבה, אחזתי במותניה בחוזקה וכשהבינה שלא אוותר , הניחה ידיה על כתפיי ורקדנו,חשתי את גופה רועד מהתרגשות ,רעד קצת מוגזם,הרגעתי אותה במבטים מחויכים. בסוף הערב נפרדתי ממנה לשלום וקיוויתי לראות אותה שוב, אך במסיבות הבאות היא לא הגיעה . ושאלתי את חברתה "לאן נעלמה שכנתך?", אך היא גמגמה מספר משפטים מתחמקים, והבנתי מדבריה ששכנתה לא תגיע יותר .... חלפו השנים ואני התחתנתי ואפילו עברתי לגור בעיר מרוחקת. כחמש עשרה שנים לאחר מכן בביקורי בעיר הולדתי פגשתי אותה ברחוב הראשי בעיר .. בפניה צלקות קטנות, שאריות של הפצעים מילדותה,שוחחנו שיחת נימוסים, סיפרתי לה על חיי,על אישתי ובנותיי..והיא סיפרה על עבודתה וגם הבנתי שיש לה חבר ואולי הם יתחתנו בקרוב. וכך רגע לפני שהסתיימה השיחה ואנחנו עומדים להיפרד, ראיתי ניצוץ בעיניה ולחלוחית כיסתה את עיניה,אמרה לי משפט ונפרדנו לשלום ... המשפט שאמרה לי היה "פעם אחת בחיי זכיתי לרגעים של אושר בריקוד, והם היו אתך בגיל שבע עשרה". כשהתרחקתי ממנה דמעה ירדה על לחיי, גרוני השתנק וחשבתי לעצמי ,פעם אחת בחיים גבר זוכה לקבל משפט כזה מאישה . גם ברגעים אלה כשאני מקליד כולי דומע , אז תבינו נפשו של "רומנטיקן טוטאלי ",כל חייו הם חיפוש אחר הרגעים המרגשים האלה .

ענבר.

New member
כנראה שאתה

אחרון המוהיקנים !! אני לא מכירה בסביבה הקרובה לי גברים שרגע נוסטלגי מעלה אצלהם דמעה.

optimi10

New member
ענבר ...../images/Emo141.gif כמה חבל ../images/Emo182.gif

דמעה היא צוף ,, שמעצב אותנו רגעים של דמעה ,,הם הרגעים שנחרטים בנשמה .. רגעי שמחה ואושר ,רגעי עצב ,, ורגעים של תשוקה ........ מוהלים דמעה/optimi10 במיטת אהבים במחול תשוקה מוהלים דמעה רבד אחר רבד תו אחר תו פעימות לב בניגון סוער מוהלים דמעה שוזרים גוף ונפש במחול של אהבה

למעלה