הכרויות . DATE COACHING

• פותח הנושא RLLR
  • פורסם בתאריך

RLLR

New member
הכרויות . DATE COACHING

DATE COACHING אם כאשר את חושבת על דייט נוצר אצלך "גלי חששות, ייאוש וכו'" התחושה של עוד מפגש... המחשבה של "בשביל מה" ??? מככבת בראש שלך. הרי את מתורגלת שמפגישה לא ממש יוצא משהו... אם מאסת בלבד, מהעובדה שמשום-מה דייטים תמיד מסתיימים ב"נדבר" ולא ממש מתקדמים מעבר לזה. DATE COACHING בנוי בדיוק בשבילך. אני מציע להיות המאמן שלך - הפגישות בנות כשעה , לשם ייעוץ קצר ומדויק המתאים לכל אדם ומתייחס לדילמות האישיות\פרטיות שלו. מטרת הייעוץ היא להגדיל באופן ניכר את היכולות והכישורים שלך, בתחום הדייטים. ניסיון רב שצברתי בתחום עם השנים, הפך אותי לבעל יידע מעשי רב, אותו אני מעוניין ויכול להעביר לך. זאת כמובן בהתייחס לדילמות האישיות שלך . פגישות הייעוץ מתוכננות באופן הבונה את היכולות הללו וזאת בהדרגתיות, כדי להגיע למטרה . בין אם המטרה היא הכרות ובילוי זמן עם כמה שיותר אנשים, אפלטונית או לא. בין אם המטרה היא מציאת בן\בת זוג לכל החיים, DATE COACHING שלי יעזור לך להעצים את כישורי יצירת הקשר שלך באופן שלא הכרת מעולם.

RLLR

New member
הכרויות . DATE COACHING

חחח... אהבתי... מחפשת עבודה ???

גדול!!! $$$

יש גם הדרכה לבוגדות ובוגדים מתחילים? משהו כמו "זכרי למחוק את ה-SMS לפני שאת נכנסת הביתה" ו "אל תשכח להכנס לסטייקיה ולהזמין משהו חריף בפיתה עם הרבה בצל כדי להבליע את הריח המתוק של הבושם"

חמישים, בוא נקים סטארט אפ...אל

תפזר את הרעיונות שלך ככה סתם.
אני עוד לא נרגעתי מסיפור של מישהי כאן בפורום, שסיפרה שהיא קונה מצרכים יום קודם ומשאירה בבאגז', ואח"כ הולכת "לסופר"... אח...המח היהודי ממציא לנו פטנטים

בטח מתקלקלים...אבל את

החלב המקולקל היא שמה לבעלה בקפה...שיידע לו מה זה ללכת לסופר!

הולך. את תעוצי עיצות...

...ואני אלקט :) סיפור גדול על הסופר. מאד יצירתי. (ומעכשו אני בודק את התאריך על התלוש של הסופר!)

RLLR

New member
הכרויות . DATE COACHING

לא.... זה מלמד אך לא להגיע למצב של בגידה !!!

למעלה