הכרות? נו, פורום חדש..

הכרות? נו, פורום חדש.. ../images/Emo9.gif

אז אני מציעה שכל אחד יציג את עצמו, וכדי שיהיה קל יותר- יש שאלון פצפון לענות עליו.
שם: גיל: איזור מגורים: למה אני פה: זהו

ותשובותי:

שם: אביה גיל: 16 וחצי איזור מגורים: איזור חיפה למה אני פה: מה ז"א? אני תמימה

ashkeloni

New member
תגובה../images/Emo13.gif

שם: נתן
איזור מגורים: אשקלון
למה אני פה: למה לא?

ofirule

New member
../images/Emo180.gif../images/Emo180.gif../images/Emo180.gif../images/Emo180.gif../images/Emo180.gif

שם: אופיר גיל: 16.5 איזור מגורים: אזור (שם של ישוב ליד חולון) למה אני פה: כי אני קורא את החלק של התם בפסח שנתיים רצוף

AcE666

New member
הממ

אוריאל 18 וחצי קריות כי אני בגימלים (טכנית, כבר לא) ומשעמם לי, מה זאת אומרת o_O

Moreiro

New member
יה בייבי ../images/Emo121.gif../images/Emo135.gif

שם: מור. גיל: 16 וחצי. איזור מגורים: פ"ת עיר הרשע>< למה אני פה: כי הבטחתי אתמול לג'ניפר שאני אגאל אותה מתמימותה. מוהאהא ג'ניפר. מוהאהא.

Lost Lullaby

New member
hey baby.

שם: ליבי גיל: בעוד שבועיים- 17
איזור מגורים: נתניה למה אני פה: כי אני תמימה ואף אחד לא מאמין לי! [למרות שאני די לבושה כמו זונה כרגע
]

yuval k

New member
../images/Emo189.gif

שם: יובל ק גיל: 17 |זקן| איזור מגורים: בוסטון למה אני פה: לא יודע |תמים|

../images/Emo13.gif

שם: גל גיל: עוד מעט 17 איזור מגורים: דרום למה אני פה: כי אני כל הזמן מאמינה לאנשים שעובדים עליי :|

Riku FanBoy

New member
כשאני מחליט לא להתנהג כמו פאנבוי

גם אני תמים "^^ שינג'י 18 אי שם קרוב לחוף במרכז הארץ, צפונית לת"א (עיר אחרת). אני פה כי גם אני מסוגל להיות תמים כשאני לא פאן בוי "^^ (פאן בוי, המקביל של גרופית, אצל גברים).

../images/Emo9.gif

שם: קרן גיל: 16 איזור מגורים: כפ"ס למה אני פה: כי אני תמימה (?)
(אה,כן,וגם כי משעמם לי...)

Black Balloon

New member
../images/Emo9.gif

שם: שני גיל: עוד 100 ימים 16
איזור מגורים: מרכז למה אני פה: כי תמיד הייתי הכי תמימה והכי שקטה, וכל כך קל לעבוד עליי. אה, ואני פשוט אוהבת תמימות! זה נדיר בימנו ;[ היי

One Girl 1

New member
../images/Emo3.gif

שם:אנה גיל:כמעט 17 איזור מגורים:נתניה למה אני פה:ליבי "התמימה" הביאה לי קישור והחלטתי שהפורום מתאים לי מאחר ואני נורא תמימה
[אפילו שליבי טוענת שאני לא]

OoמיכלoO

New member
פורום קצת מוזר... אבל בכל זאת

שם: מיכל גיל: 19 (וחצי) איזור מגורים: רחובות למה אני פה: אממ מסקרנות מה זה הפורום... חוצמזה הרבה אומרים לי שאני תמימה וזה

למעלה