הכרות

אילנקי

New member
שלום לחברי הפורום הצעירים,
בדיוק חצי שעה שאני פה, רק נרשמתי...גמני סבתא לעשרה נכדים מהממים, אושר גדול, בת 64, ללא בעל, (נפטר לפני ארבע שנים), וגמני שורדת את ימי הקורונה בצורה לא רעה, צועדת הרבה, עובדת, סדרות והכל טוב...רק בריאות, עם היתר נסתדר.....ברוכים הנמצאים.

rakefet19

New member
הכרות שלום לחברי הפורום הנהדר,שמי רקפת סבתא ל 5 יהלומים ,רציתי לשתף אתכם בחוויות קורונה,הימים הראשונים של הסגר עברו עלי בבלבול וחששות,התרוצצות שיהיה כל מה שצריך בבית לתקופה...ואז החלטתי שזה הזמן לעשות לביתי את מה שאני עושה עבור אחרים...סדר וארגון בבית ובחיים.עברתי חדר חדר,ארון ארון,מדף מדף...פיניתי,סידרתי זרקתי העברתי לתרומה ..הבית חזר לרוגע...ושוב הוכחה האימרה סדר בבית זה סדר בראש.
לדוגמא; סידרתי את ארון חומרי היצירה שלי,זרקתי דברים ,בחרתי לשדרג כמה דברים,אירגנתי את החומרים לפי נושאים...התוצאה: פרץ של יצירתיות כמעט בלתי נשלטת,5 ציורים חדשים,מובייל מגליל נייר טואלט,סל עיתונים גדול מנייר ממוחזר ,2 מתלים חדשים מעץ שמצאתי בארון...
סה"כ נהנייתי מהסגר והשקט למעט החוסר האדיר מהנכדים ואת זה אני משלימה בימים אלו.הייתי שמחה לשמוע מה טוב יצא לכם בתקופת הסגר?

yaely222

New member
חידה: את מי השמש נושקת ועוטרת כתר?
ברוכה הבאה רקפת.
מעניינת ומרתקת. זוכרת שבעבר היית אצלנו ואני שמחה לבואך שוב. יש לך הרבה לתת לנו וגם אנו נשתדל לתת לך מהחיוב שלנו.
הנה שטיח אדום לבואך

שי1951

Member
צהריים טובים של יום שני
יפה ונעים

רקפת - ברוכה הבאה
נדמה לי שכבר כתבת בעבר בפורום הזה (אני לא בטוח)
על היוזמה לעשות סדר (בבלאגן) בבית - בתקופת הקורונה.
יצחק - כתבת לנו בנושא הבית הישן - ממש מעניין,

(נתת השוואה מעניינת בין מצב הבית שלך למצב המדינה)
שיהיה לך הרבה נחת מהילדים הנכדים והנינים.
גיורא - מצטרף למה שכתבת (כמצוטט) בואו נשתדל יותר ונביא עוד חברים לכאן.
יעלי - להיכן נעלמת?
אני אבקש מגיורא לחפש אותך בזמן שהוא עורך קניות בסופרמרקט או בשופרסל.

מצרף 4-בדיחות בתמונות הבאות:

טובי1952

New member
שלום רקפת, שלום כולם
רקפת,
המילים שלך כובשות. אני רק שבעה חודשים בפורום, בתקופה הזאת לא יצא לי להכיר אותך, אך נראה לי שאנו מכירו שנים בזכות הסדר אותו את אוהבת כמוני.
מאחלת לנו התכתבות מוצלחת. לפורום הזה יש פוטנציאל נהדר, אנשים חכמים, שוחרי שלום ואוהבים את הטוב והיופי שבחיים.

yaely222

New member
שלום שי ושלום כולם

כאן אני יעלי כותבת.
החמאת לי שי בזה שחיפשת אותי, חשבתי שכבר שכחו אותי כולם.
אומנם אני נמוכה ולא כול כך שמנה יעני לא נראית, והנה מזכירים אותי כאחת נשכחת.
שי, מותר לך לשכוח אותי, אני אותך בטח לא אשכח אף פעם.

גיורא26

New member
"קנאת סופרים תרבה חכמה"

שלום כולם
שי, אני מקנא. קנאה שמאחלת לך כול טוב ולי אותו מצב.
כנראה שאתה ראוי למילים האלה של אישה שתומר שלא תשכח אותד

אף אמירה מסוג זה אינה יותר מידי מאחל לך עוד ועוד

rakefet19

New member
תודה�� תודה על התגובות החמות,אכן בעבר כתבתי קצת בפורום מכובד זה,אשמח להמשיך לכתוב כאן.(ויש לי הרבה מה לכתוב��)

למעלה