הכתבה מ"קול הכפר"

frshahar

New member
הכתבה מ"קול הכפר"

ב=נ=י= נ=ו=ע=ר= =ה=פ=ג=י=נ=ו= נ=ג=ד= ה=ה=ח=ל=ט=ה= ל=ב=ט=ל= =א=ת= =א=ר=ו=ע=י= =ה=ק=י=ץ=! תלמיד כצנלסון החליט ליזום הפגנה נגד העירייה בגין הכוונה לבטל את ארועי הקיץ. התלמיד שחר פרנק, תלמיד כתה יא', מספר כי לאחר שנודע לו כי בכוונת ראש העיר יהודה בן חמו לבטל את ארועי הקיץ, הוא פנה לבן חמו בשם בני הנוער, אך לא נענה לכל תגובה. פרנק:" בשנה שעברה התקיימו במהלך החופש הגדול אירועי קיץ שאירגנה העירייה בשיתוף מועצת הנוער העירונית, וזה עשה לנו את החופש!. השנה גילינו כי בן חמו שהיה בקדנציה הקודמת יו"ר הועדה לקידום מעמד הילד והנוער, החליט לבט את האירועים בשל בעיות תקציב. פניתי אליו במייל, ובקשתי, שכמו שהוא דאג לנו כשהוא היה באופוזיציה, שידאג לנו גם עכשיו כשהוא ראש העיר. הוא לא הגיב ואף אחד בעירייה לא התייחס אלינו. לא נותר לנו מה לעשות בחופש הקיץ. לכן החלטנו להתארגן ולהפגין, בתקווה שאירועי הקיץ יחזרו." כ-40 בני נוער השתתפו בהפגנ. לאחר כחצי שעה הגיעה משטרה שביקשה מבני הנוער לפנות את המקום, בגלל שלא קיבלו אישור לקיים את ההפגנה. ז-ה-ו-

BanjoKazooie

New member
תאכלו את הדייסה שבישלתם לעצמכם

אם לא הייתם מצביעים לבן חמו, אולי אירועי הקיץ לא היו מתבטלים..

frshahar

New member
אני יודע שזה אני!! חחחחח

העיקר החשיפה שיודעים שלבני נוער פה משעמם... עכשיו נראה מה זה יעשה?! אמור להיות איזה פגישה עם יו"ר ועדת קידום הילד והנוער משהו כזה... יהיה טוב!!

frshahar

New member
מי אוכל ת'דייסה?! לא בחרתי בו

אין לי לאכול שום דייסה כי לא בחרתי בו בכלל!! עבדתי בבחירות עם אוחיון בכלל... והעיקר העיקר היה שבן חמו לא הבחר!!! זאת טעות של תושבי כפר סבא שאנחנו חלק ממנה...ואין לנו מה לעשות... הוא הראש עיר ונראה מה יהיה...

omer landau

New member
חצי מהמשרדים האלה לא קוראים אימייל

עד כמה שהכלי הזה יעיל וטוב מלא מלא ארגונים ומשרדים לא קוראים מייל אף פעם אז אני שולח גם בדואר רגיל... אבל במקרה הזה כנראה לא הגיבו כי לא התחשק להם
אני לא זוכר מה היה שנה שעברה אבל חבל שאין כלום השנה

למעלה