הלוואה חברתית

are you ready

New member
הלוואה חברתית

שלום ירון, אני נמצאת בתהליך של גיוס הלוואה לעסק שלי ואין ספק שאני נתקלת בריבית רצחנית של חברות האשראי והבנקים. בסופ"ש האחרון נחשפתי לראשונה להלוואות חברתיות או בשמן האחר- הלוואות עמית לעמית, והבנתי שהן יכולות לספק לי הלוואה בריבית הרבה יותר נמוכה.
הייתי שמחה לקבל ממך מעט מידע בנושא. האם יש סיכוי להגיע בהלוואות שכאלה לריבית שהיא בעצם מחצית מהריבית שמציע הבנק?
איך זה בדיוק מתנהל ומהם התנאים לאישור הלוואה שכזו?

תודה ושבוע נהדר לכולם.

malaka ke

New member
כל עוד המדינה לא גוזלת את הכסף שלנו - הכל טוב.

אני ממש בעד.

איך מקבלים הלוואה חברתית

הי
בהחלט הייתי ממליץ לך לנסות ולקבל הלוואה חברתית.
יש כמה גופים שמפגישים בין אנשים / עסקים שרותים לתת כסף לבין אנשים/ עסקים שמעוניינים לקבל כסף (לווים ומלווים)
זה יכול להיות יותר זול מבנקים ומחברות אשראי, זה גם יכול להיות הרבה פחות מסובך מבחינת הנייירת.
כתבתי מאמר בנושא לפני מס' שבועות
להלן הקישור : [URL]http://www.tapuz.co.il/forums2008/articles/article.aspx?forumid=2438&aId=111977[/URL]
מה הסכום הנדרש? לאיזה תקופה?

are you ready

New member
הסכום הוא 50 אלף

את התקופה קשה לי להגדיר. האם יש קבוצות כאלה שמתארנות באופן עצמאי, מבלי שיהיה גוף שיקשר? אני לא רואה שום יתרון בכך שגוף מסוים יפגיש אותי עם אנשים שמעוניינים לתת לי הלוואה. בטח הם יקחו עמלה... אז למה זה טוב?

ייתרון של הלוואות חברתיות

הי
יש אומנם גוף אשר מקשר בין הלווים והמלווים והוא כמובן מרוויח ע"י עמלות שהוא לוקח.
1. העמלות בד"כ יותר זולות ממה שהבנקים לוקחים
2. הריביות גם כן יכולות להיות יותר זולות
3. זה לא מכביד על האובליגו הבנקאי(קרי הבנק לא רואה את ההלוואה הזאת כחלק מהחוב)
4. לפעמים שאתה מסורב בבנק אז זה פתרון טוב
5. יש גם את הצד המלווה שמקבל תשואה יותר טובה מהריבית האפסית שהבנק נותן ) אבל זה פחות רלוונטי לגביך.
מה הריבית שקיבלת בבנק?

למעלה