הלוואה

פלונית30

New member
הלוואה

היי לכולם,
אני בשלבי הקמת עסק של ייבוא ויש לי את הסכום ההתחלתי לייבוא. האם כדאי לי לקחת הלוואה כדי שהסכום יישמר בצד או להתחיל מסכום זה?

tedkovits

New member
ייבוא

הי,
השאלה הכללית כפי שנשאלה, אין בה מספיק פרטים בכדי לתת לך תשובה.
בכדי לדעת את המענה, את צריכה לחשב את הדברים הבאים:
1. כמות וסכום יבוא התחלתי.
2. הכנסת נתוני האשראי לרכישת הייבוא, ומועד תשלומם .
3. חישוב נתוני תשלום להובלה, מכס, תשלום עבור אחסון, עמילות מכס, תקינה של מכון התקנים, ועוד תשלומים במדה ויש, עם מועדי תשלומים מפורטים.
4. צפי למכירה - עם מועדי תשלומים ולפי האשראי שאת מתכננת להעניק לרוכשים.
5. מועד, כמות וצפי להזמנה הבאה של ייבוא וחוזר חלילה.
את כל אלה עלייך להכניס לטבלאות של הכנסות והוצאות, ובנוסף כמובן תזרים מזומנים צפוי.
כל הנתונים האלה יחד, יתנו לך תוצאה כספית שתניב את התשובה אם הכסף שברשותך מספיק לפעולת היבוא או שתזדקקי להלוואה לכך.
מקווה שעזרתי,
תיאודור הרשקוביץ, יועץ עסקי
ג.נ.ה החזקות - ייעוץ עסקי
[URL]http://gnh.co.il[/URL]

הקמת עסק הון עצמי

מנסיוננו , עסק שגדל יזדקק לאשראים לצמיחה , בעיקר אם הוא בתחום הנותן אשראי ללקוחותיו , לכן אנו ממליצים להשתמש בהון העצמי כמנוף לגידול ולהשתמש כול פעם בחלק מההון העצמי כביטחון לאשראים שימנפו את יכולת הצמיחה

בכל אופן מוזמנת לתת פרטים נוספים ואשמח להתייחס

הלוואות בערבות המדינה ללא ריבית

יש חברות שמתמחות במתן הלוואות בערבות המדינה שווה לבדוק זה מאוד יכול לעזור להגדיל את תזרים המזומנים של העסק מומלץ במיוחד לעסקים קטנים ובינוניים

oreuveny

New member
בהחלט כדאי ואף הכרחי...

שלום רב,
בהחלט כדאי להשמש באשראי לצורך הקמת העסק.
דווקא גיוס אשראי לעסקים בהקמה באמצעות קרנות ייעודיות (כגון הקרן בערבות מדינה וקרן פועלים) לעיתים קל יותר בעת הקמת העסק ולא לאחר שנה מעת ההקמה לדוגמא.
בעת הקמת העסק, כאשר מצויידים בתכנית עסקית רצינית ומפורטת קל גיוס האשראי נבחן על בסיס פוטנציאל והתרשמות מהיזם. מנגד, אם תשמשי בהון העצמי שלך ולאחר שנה תבקשי לגייס אשראי, הבנקים והגופים הממניים יבחנו את התוצאות הכספיות של העסק, במידה והתוצאות אינן יהיו משביעות את רצונם תתקשי לגייס אשראי (למרות הפוטנציאל וההתקדמות בעסק שאת "מרגישה").
לאור זאת הייתי ממליץ להשתמש במינוף נכון ומבוקר, ולשמור דווקא את ההון העצמי לתקופות תתקשי לגייס אשראי.
בברכה,
אור - פיבוט ייעוץ עסקי
[URL]http://www.pivotfs.com/[/URL]

למעלה