הלוווו?היכן כוללם???יום שישי זה כאן..שבת שלום

לולי72

New member
ישבנו בחוץ, איפה את היית?

העברתי שיחה עם אמא של גולן, הבנתי שהיא כבר גם הספיקה להעביר שיחה איתך, דפנה - את מוזהרת אנחנו הופכות להיות חברות של חמותך
, אבל האמת, אישה מאוד נחמדה, מאוד אינטליגנטית, פעם ראשונה שאני פוגשת אותה וממש נהניתי לשוחח איתה. אחרי נתק של כמה חודשים, יובל ובר שיחקו והשתוללו והיו מרוצים, אה כמובן, גם רז השתולל ורץ אחריהם והם נהנו מאוד. אני היום הספקתי להסתפר, לחזור לצבע החום הטבעי שלי, להיות במפגש עם לירון ויובל של גן חובה, והתברר שהגננת שתחליף (יומיים כן יומיים בשבוע גננת מחליפה
) היא שכנה שלי לשעבר, לא ראיתי אותה אולי 15 שנה, היא פחות או יותר בגילי והייתה חברה טובה של אחותי כשהן היו ילדות, בגן יהיו 26 ילדים (איזה כיף) ו....זהו, נהנינו מאוד דפנה - הבעל שלי שכח להגיד לי שהתקשרת, מחר אני אדבר איתך בבוקר. דניי - תמסרי ד"ש לאמא שלך ובהצלחה בעוד כמה ימים ביי ולילה טוב בינתיים

../images/Emo140.gifהיי עדן....שבת שלום../images/Emo24.gif

האמת היום הייייייייייייתי רק בבית. סוף סוף ניקיתי את הבית יבעלי שטף אותו......התחלקנו
גם עשיתי מס' כביסות וזהו..... מחר צריכה לנקות את הקומה השנייה
ובערב כבר לא היה כוח לצאת. ביום א' יוצאת לעבודה שוב ללא תשלום ככה זה אצל מורות.....
לפחות אני נהינת מעבודה
לילה טוב אוהבת דניייי

לולי72

New member
אוי, באמת הזכרת לי, נראית זוהרת כשהתראינו

ואני שמחה בשבילך שאת שמחה ונהנית לעבוד, יהיה בסדר ואני מקווה שהשנה סוף סוף תקבלי קביעות כמו שמגיע לך

למעלה