הלו? טוק טוק טוק

dafgol

New member
הלו? טוק טוק טוק

יש מישו בבית
מה קרה איפה אתם? להתעורר .... חזרתי הערב מטיפול ביופידבק בעפולה - היה מעולה. יאללה השמיעו קול.....ולא קול של נחירות.....

frige

New member
למה? למה את צועקת בשעה כזו?

אני כבר בהחלט חרפתי כבר בשעה כזו לאיזה שעה בערך עד שינון התעורר לארוחה שלו. מחר יש שעת סיפור בסיפרייה אבל אנחנו הולכים לגן של הראל, עושים שם סדנא לחנוכה להכנת חנוכיות וכדים, יהיה נחמד, עשו את זה לפני שנתיים כשהראל עוד היה בגן גנון. דפנה - שמחה שהיה לך טיפול חיובי. שרה - מה שלומכם? איך ניר, מאושר? עדן - תעדכני אותי קצת במסרים מה קורה איתך. דניאלה - מה איתך? איך אצלכם? אלה - איך מעבירים את מזג האוויר הזה אצלכם? אניטה - אותך מזמן לא שמענו, מחרתיים יום הולדת לאורון המקסים, אז בטח תצוצי. יוליה, אודי, שינון, יוסי וכל השאר, מקווה שכולכם בקו הבריאות והשפיות
. שיהיה לכולם יום נפלא ומקסים.
שרית

dafgol

New member
סליחה לא התכוונתי להפריע לך

מה קורה? הספקת לנמנם קצת? מקווה שתקפצי לבקר גם בפורומי החדש.... עכשיו חוזרת לעמלי....מסדרת את החדר שינה היום, אחרי שאתמול השתלטתי על החדר של הבנים. יאללה ביו'ש

לולי72

New member
שלום, אני כאן

אתמול בערב יובלי הייתה אצל אופיר, היום אופיר תבקר אצל יובל, וככה גם מתקיני מזגן שיבואו לתת לנו הצעות מחיר. שרית- הורדתי הילוך עד מאי לפחות, ברגוע - למרות שהיום פרקליטה אחת בעודה מדברת בפלאפון, באה אלי עם חיוך רחב ונישקה אותי ואיחלה לי מזל טוב, שאלתי על מה? - והיא ענתה שמה זאת אומרת את בהריון לא?
כדי לנחם אותי (למרות שזה הצחיק אותי ולא העליב אותי) פרקליטה אחרת שבדיוק דיברתי איתה אמרה שגם אותה כל הזמן שואלים, אז בערב אני מתכננת לעשות הליכה קצרה, כדי לשטח את הבטן

O n y X

New member
איך הייתה הסדנא?

אני בדיוק מחפשת רעיונות כאלה.. בקשר לבריאות
הכל בסדר. והשפיות? זה כבר עניין יחסי

frige

New member
הסדנא היא היום

חשבתי באמת, אולי תצאי בסדנאות איפור, תעשי מן חוגי בית כאלה.
שרית

dafgol

New member
אצל בר בגן יש סדנא ביום ראשון

הקטע שבכלל עוד לא הודיעו על כלום, אני במקרה שאלתי אתמול את הסייעת מתי מסיבת חנוכה? אני רק לא מבינה איך הם עושים את זה, מה ההיגיון מאחורי זה... הסדנא תתחיל ב 15:00 אחה"צ, רוב ההורים עדיין עובדים בעה הזו, אסור להביא אחים\אחיות (שאת זה אני מבינה) אבל....ב 15:30 אני מוציאה רק את רזי מהגן, ז"א אני צריכה שמישהו יוציא את רז וישמור עליו עד שנסיים את הסדנא. איך קובעים פעילות לשעה משונה כזו? הרי לרוב הילדים יש עוד אחים\אחיות בגילאים שונים, רובם בגיל הגן ומסיימים באותה שעה, וכאמור רוב ההורים עובדים בכלל. ובכלל לא הודיעו עדיין.....ככה שמי שעדיין לא יודע יצטרך למצוא סידור לילדים, לצאת מהעבודה מוקדם , אם בכלל. פשוט לא מבינה את ההיגיון..... אני באופן אישי לא יודעת עדיין אם יהיה מי שיוציא את רז מהגן וישמור עליו, אם לא אמצא פיתרון פשוט לא נלך לסדנא....חבל....

לולי72

New member
אז היום קוראים לזה סדנא? פעם היו מסיבות חנוכה

גם אצל יובל בגן זו סדנא, למה מסיבת חנוכה כבר לא מתאים במאה ה -21? אצלנו ה"סדנא" בשעה 18:00 (אני חושבת ומקווה), אני באמת צריכה לשאול. אבל ב -15:30 זה באמת חוצפה, ולהוציא את הילדים בשעה 11:30 בגלל ה"סדנא" זו לא חוצפה? אני קראתי להורים של בעלי שיבואו להוציא אותה כי מי יוציא לי אותה? כמו שדפנה אומרת, רוב ההורים עובדים וצריכים לעשות שמיניות באוויר מי יוציא את הילד בשעה מוקדמת כזו? יש כמה דברים בלתי הגיונים במינהל החינוך....צריך להתמודד עם זה כנראה....

frige

New member
אין קשר בין הסדנא למסיבה

הסדנא היא להכנת חנוכיות, זה היום ב 17:30. המסיבה בשבוע הבא, נקבל הזמנות. בהחלט מוזרה השעה של בר. דפנה, אם תרצי אשמח לעזור ולקחת אותו. אם תירצי בכיף.

לולי72

New member
אה, אז אני מקווה שלא תהיה לנו סדנא בגן

כי אין לי כח לשטויות האלו, אני גם לא כשרונית, לי מספיקה המסיבה.

לולי72

New member
אוף, מרגיז

היום הלכתי עם יובל לשעת סיפור, ומסתבר שלא מספיק שבחודש שעבר לא היה כי אמא של הבחורה נפטרה, היום מתברר שזו האזכרה שלה ולא טרחו להודיע לאף אחד, גם לא לתלות פתק, אבל לא נורא, החלפנו ספרים, שיחקנו קצת במשחקיה שיש שם וחזרנו הביתה. לילה טוב לכם.

frige

New member
היה ממש כיף

הילדים מאוד מאוד נהינו לעבוד ולהיות עם ההורים. עדן - אני ממש לא חושבת שזה שטויות, גם אני לא כישרונית, אבל זה גם חלק מזמן האיכות של ההורה עם הילד, והכנת יצירות לחג החנוכה. אנחנו מאוד מאוד נהננו.

O n y X

New member
חשבתי על זה

כרגע אין לי ממש זמן, אבל אם יהיה ביקוש פה בפורום אז אפשר לעשות מתישהו

למעלה