הלו פה זה המסיבה?

ני3ו3ות

New member
הלו פה זה המסיבה?../images/Emo47.gif

ולא הזמנתם אותי...?
סתם רק רציתי להראות נוכחות ...
שיהיה בהצלחה...! עדיין לא מופיע בקהילות משום מה...
אגב..
מה אתם אומרים על סקס בפגישה ראשונה? (איך אפשר בלי השאלה הניצחית)
ואיך אפשר לדעת שבחור מדבר איתך שזה לא החרמנות שמדברת מהגרון שלו ("וואי אני מת לחבק אותך.." וכו') אלא הוא באמת מתכוון לזה. חוץ מהמילה שלו כמובן..
שרשרו חופשי.

הדרומית

New member
שלום עמיתו'ש../images/Emo80.gif

מה חושבים על סקס בפגישה הראשונה? תיראי, זה תלוי באישיות. אם שני הצדדים מעוניינים אז סבבה. אם אחד הצדדים מעוניין ביותר מסקס, לטעמי אסור למתוח יותר מדיי את החבל. צריך להשאיר טעם של עוד. חבל למצות הכל תוך פגישה אחת. (זה לא שאני אומרת שסקס ממצה את הקשר, אבל סקס הוא חלק גדול מהקשר). בקשר לחרמנות? אין דרך לדעת. להיר את הבנאדם.. וכמובן לא להיות תמימות.

ני3ו3ות

New member
חברה..../images/Emo47.gif

מניינים? וואלה בהצלחה
אין מתאים ממך לנהל פה ת'ענינים
בנוגע למה שכתבת.. מסכימה. אבל, בינינו בנים תמיד חרמנים אז קשה לדעת..

מפריעה לי הגישה הזאת המון...

בני אדם הם יצורים מינים, חלקם יותר חלקם פחות, אני בספק אם זה קשור איכשהו למגדר. אני מכיר מספר נשים שהן חרמניות הרבה יותר מגברים ולהיפך, סה"כ בין רוב האנשים שאני מכיר, זה די מתקזז. פשוט החברה המחורבנת והשובניסטית שלנו מדכאת את המיניות הנשית והופכת אותה לדבר לא לגיטימי לדבר עליו... אני אישית משתדל לא לשים לב לזה, חיו את החיים שלכם כאנשים משוחררים ואל תשימו זין על מה החברה עם הנורמות המעוותת שלה חושבת.

PLAIN OL ME

New member
לא נכון

בנים לא תמיד חרמנים. לא כולם. יש כאלה שכן. אבל רוב הבנים חרמנים בין שליש מהזמן לחצי מהזמן. זה גם תלוי בכמה הם מאוננים. מי שמאונן מספיק יכול להיות פחות או יותר רגוע במצבים חברתיים וזוגיים. ובכלל זה תלוי בהרבה דברים. טוב לא הרבה, אבל כמה.

אני לא זוכר שמיניתי אותך...

לדובר הגברים העולמי. האם יש לך סימוכין למה שרשמת מלבד חרמנותך האישית?

קודם כל ברוכה הבאה ../images/Emo13.gif

דבר שני בקשר לשאלות שלך לדעתי סקס בפגישה ראשונה זה קצת זול מידיי... אלא אם כן זה סתם סטוץ.. אבל לא אם זה הולך להתפתח מראש למשהו רציני..

לשאלותייך...

סקס בפגישה הראשונה
סטוץ בלבד! לא חושבת שאם מהפגישה הראשונה יוצא סקס כבר אז זה יכול להמשיך למשהו רציני... אם זה למטרת סטוץ אז שיהיה כיף! אבל אם הכוונות הם לבנות קשר רציני,אני ממש לא בעד סקס בפעם הראשונה! צריך להשאיר משהו לדמיון צריך לאט לאט לא שהכל יבוא מהר כי שהכל בא מהר,הכל גם הולך מהר-וזה לא מה שרוצים שיקרה ברגע שישר עושים סקס,אז במשך הזמן זה יכול להיכנס לשיגרה מאוד מהר הכל...שזה הדבר הכי מבאס שיש. אז..הבנתם כבר :) ואיך אפשר לדעת את הכוונות של הגבר? זה באמת מסובך קצת כי זה לא בעיה לשחק אותה...

הדרומית

New member
זה בידיוק אותו הדבר../images/Emo80.gif

כמו שגברים משחקים אותה כך גם נשים. זאת לא בעייה לשחק אותה לשני הצדדים. גם בנות יכולות להציג משהו אחד ובתוכן הן חשות משהו שונה לגמרי.

זאת כניסה חופשית את מוזמנת....

ובקשר לסקס! אני בתור גבר, אישית אין לי בעיה עם סקס בפגישה הראשונה כי הרווח הוא הרוב שלי...אבל עדיין חסר אלמנט הרגש. וחוץ מזה אני אומר לך ממקור ראשון אנחנו הבנים...ומי שיגיד לך אחרת או שהוא מוזר או שהוא משקר...לא אוהבים שאתן עושות את זה בפגישה הראשונה...קצת כבוד למען השם! ובפגישה הראשונה זאת רק החרמנות מדברת מגרונו...

חשטפית

New member
זה בדיוק מבסס את הטענה שלי!

אם ניתן להם סקס בפגישה הראשונה אז בשביל מה להם לחזור אחרי זה? ובסוף היום, הגברים דוקא מחפשים את אלו ששומרות על עצמן, אלו שיש להן כבוד... כי את אלו שמחלקות הכל מהר ובחינם אפשר למצוא בכל מקום. חוץ מזה שתמיד צריך להשאיר טעם לעוד...

בי-ד-י-ו-ק!!!!

מילים כדורבנות! משפטים כקוצים בשדה ורדים! כל הכיף זה האתגר אם נכבוש אותכן בפגישה הראשונה אז זה לא שווה אנחנו נעבור לאתגר הבא. אבל! תמיד יש אבל, אם יהיה את האתגר, את הריגוש, אז מן הסתם אנחנו נחזור והרבה...וזה הבסיס לקשר. אחר כך באה המשיכה ואז הרגש. תודה לך דוק' רות (מאיפה אני מביא את כל זה, זה הורג אותי)

חשטפית

New member
זה בדיוק מבסס את הטענה שלי!

*בעעע זו הפעם השלישית שאני מנסה לשלוח את התגובה הזו* אם ניתן להם סקס בפגישה הראשונה אז בשביל מה להם לחזור אחרי זה? ובסוף היום, הגברים דוקא מחפשים את אלו ששומרות על עצמן, אלו שיש להן כבוד... כי את אלו שמחלקות הכל מהר ובחינם אפשר למצוא בכל מקום. חוץ מזה שתמיד צריך להשאיר טעם לעוד...

EverMan

New member
למה להם לחזור ?

א.בשביל עוד סקס. ב.בשביל קשר רציני ? (כן כן , יש גם גברים כאלה) ג.כי הבת אפילו שהיא "נותנת" עדיין עשתה עליהם רושם טוב...

למעלה