הלו פה זה המסיבה?

miss tamborin

New member
אממממ...

סקס בפגישה הראשונה זה לא דבר פסול אבל כמה מערכת יחסים תצא מזה זה כבר תלוי בבנאדם, ברור שיכול להיות שמאותו רגע הם לא ייראו אחד את השני ומצד שני יכול להיות שתהיה להם מערכת יחסים של שנים, בקיצור-לא פוסלת אבל לא ממליצה על העיניין. בקשר לדברים שנאמרים, אני חושבת שזה ברור שלא הכל בא בגלל חרמנות שבאיזשהו מקום פשוט אומרים את האמת, שהוא רוצה לחבק אותך (זה שהוא רוצה גם יותר מזה לא קשור לעיניין
)..אבל תמיד יש את אלה שאומרים הכל רק בשביל המטרה הסופית שנובעת כמובן ממניעים חרמניים טהורים.

SMOLANIT1

New member
סקס בפגישה הראשונה

יכול להיות משהו חד פעמי ונחמד ויכול להיות משהו שהתחיל מהמון משיכה מינית והמשיך לקשר רציני... אין חוקים :)

מצטרפת לברכה

בנות!!! מישלה ורעות וגם ענבר (למרות שאנחנו לא מכירות) שיהיה בהצלחה מאוד!!!!!
רק אתן תדעו איך לנהל את המקום על הצד הטוב ביותר
שלכן תמיד...

EverMan

New member
האקדמיה ללשון עברית ע"ש ענבר

מבקשת להגיד ש: "רק אתם תדעו איך לנהל את המקום על הצד הטוב ביותר"

oh-da

New member
למעשה הוא מעולם לא היה קיים,

הם הכחישו את עצם קיומו...

די זה ברור שהחרמנות מדברת מהגרון של

+ו טוב אני לא רוצה להכליל (למרות שלפי דעתי אני מדבר בשם כולם) אז אני אדבר על עצמי... תמיד כשאני הייתי הולך להתחיל עם מישהי זאת הייתה חרמנות לשמה... כאילו תקראו לי רדוד אבל מה שחיפשתי זאת מישהי שנראית טוב שיצא לי איתה משהו, אם זה יהפוך להיות רציני או לא את זה נראה אח"כ אבל כשאתה ניגש אל מישהי הדבר שעובר לך בראש זה איזה שווה הייתי מת להשכיב אותה ולא הרבה יותר.... אהבה זה דבר שמתפתח מאוחר יותר כשכבר מכירים את בן הזוג יותר לעומק בגלל זה גם סקס בפגישה הראשונה לרוב לא יוביל אותך למערכת יחסים רצינית אני לא רוצה להכליל אבל בדר"כ הגבר הוא טיפוס שנמאס לו מהר, אפשר אפילו לקרוא לזה "צייד" הוא אוהב את המרדף והוא מתגרה יותר ככל שזה קשה (אבל מצד שני אם זה יותר מידי קשה יכול להיות שהוא יתייאש בסוף ככה שצריך לקחת בחשבון) לפי דעתי האפשרות היחידה לתפוס אותו זה לתת לו להזיל קצת ריר ובינתיים לגרום לו להכיר צדדים נוספים באישיות שלך שיסתכל עלייך כעל יותר מאשר סתם אחת שווה שבא לו לזיין כאילו פשוט לתת לו לפתח רגשות כלפייך אחרי כל זה לתת לו לתפוס אותך אבל עכשיו את לא תהיי כמו עוד סתם אחת, את תהיי הרבה יותר מזה... אבל אם ישר תתני לו את מה שהוא רוצה אז יופי הוא קיבל את שלו ומקסימום הוא ישמור את הפלא' שלך וירים טלפון כשיהיה יבש. מה גם שלהתמסר בקלות זה גורם גם מן תחושה של זילזול...
אבל שוב זה הכל תלוי במה ששני בני הזוג מחפשים ורוצים אם שניהם מחפשים איזשהו סטוץ ככה לא משהו מחייב אז סקס בדייט הראשון הוא לא דבר פסול בכלל...

למעלה