הלילה קדם-עונה:וושינגטון נגד דנבר

AntiUltras

New member
הלילה קדם-עונה:וושינגטון נגד דנבר

שידור חי ב-ESPN החל מ-3:00 בלילה(ב-2:00 יש תכנית מקדימה למי שמעוניין)

Yo-man

New member
ולגבי המשחק

מסתבר שג'ון אלווי לא משחק, התנצלותי למאות הקוראים שבנו צפיות

Blood

New member
לגבי המשחק עצמו..

שון טיילור נכנס מהר מאוד ל-NFL, והראה למה הוא הסייפטי הטוב ביותר שהגיע מהמכללות - משחק מעולה שלו, ועם התוספת של פורטיס ובעיקר גיבס אדומי העור הופכים לקבוצת פלייאוף לגיטמית

Reshefgarcia

New member
קלינטון (לא ביל)

לגבי שון טיילור...מוסכם...הוא בהחלט נראה כמו סייפטי העתיד של הליגה... תן לו שנתיים לתפוס יותר את ההתקפות השונות,ואת הטיימינג שלו,וטיפה יותר כוח מאחורי התיקולים (הוא עדיין מתקל כמו שחקן קולג') והוא יהיה בין 3 הסייפטים הטובים בליגה... לרדסקינס יש עדיין בעיה בפרונט לדעתי...חוסר יציבות של החלק הקידמי ישפיע עליהם לרעה... דבר נוסף... קלינטון פורטיס בעיניי עדיין לא ממש הוכיח שהוא יכול לשאת בנטל למשך עונה שלמה,מבחינתי,דנבר עדיין קיבלה את הצד היותר טוב של הטרייד הזה (צ'אמפ ביילי) שכבר עכשיו הוא בשיאו,וללא ספק אחד מ 5 הקורנרים הטובים בליגה) לעומת זאת...לפורטיס יש פחות בעיות מנטליות ויותר יתרונות פוטנציאליים (UPSIDE),ולכן,למרות שזאת קלישאה שחוקה,אני מאמין שנראה רק הסוף עונה זאת,או הבאה,מי באמת ניצח בטרייד הזה...

Jerzet

New member
מה!?!!?!?

קודם, רשף, אהלן! לא דיברנו המון זמן. הכל טוב? שנית, סורי, אבל באיזה כוכב אתה חי? פורטיס לא יכול לשאת בנטל עונה שלמה?! בעונת הרוקי שלו הוא רץ למעלה מ-1500 יארד ושם 15 טאצ'דאון. בתור רוקי, כן? בעונה השנייה שלו הוא שיחק רק 13 משחקים, שלוש פחות מהעונה הקודמת ועדיין רץ ליותר ירדים מהשנה הקודמת, והבקיע 14 טאצ'דאונים. לא לשכוח שבשנתיים האלה הוא גם תפס משהו כמו 70 כדורים לכמעט 700 יארד ועוד שני טאצ'דאונים. אז להגיד שהוא לא הוכיח שהוא יכול לשאת בנטל עונה שלמה זה ממש שטויות, לדעתי. אין ספק שביילי הוא אחד הקורנרים הטובים בליגה, אבל עדיין צריך לראות מה יהיה.

Yo-man

New member
או - סוף סוף ויכוח קטן ../images/Emo13.gif

אני מצטער שאין לי יותר מידי מה להוסיף לטיעונים הנקודתיים, אני רק שמח לראות שיש לרד-סקינז סיכוי לצאת מרצף העונות של 8-8, 9-7, 7-9...

Reshefgarcia

New member
פורטיס

קודם כל...שלום גם לך ג'רמי... דבר שני... כשפורטיס נכנס בעונת הרוקי שלו,הוא היה תופעה,ללא ספק... אף אחד לא ראה אותו בא ממטר... וזה לא בהכרח דבר טוב... מה שהתכוונתי לומר הוא שהוא צריך להוכיח את עצמו עכשיו,לפחות בעיני,כיוון שכמו שוושינגטון נראים.. HE IS GONNA BE "IT" וזהו... רוד גארדנר הוא לא PRIMETIME PLAYER לברניוס קולס בטח שלא,מארק ברונל עבר את שיאו...וג'יימס ת'ראש... בא נגיד שיש סיבה שפילדלפיה ויתרו עליו ולא על פינקסטון כשטרל אוונס הגיע... אז נשארנו עם פורטיס,שלמרות שהוכיח שהוא יכול להיות טוב כשאף אחד לא רואה אותך מתקרב,זה שונה לחלוטין מאשר לסחוב קבוצה על הגב,שזה מה שהוא יאלץ לעשות פה...

למעלה