הלכה לי המכונת כביסה

S r 35

New member
הלכה לי המכונת כביסה ../images/Emo10.gif

אחרי שלוש שנים של עבודה מאומצת וכביסות סביב השעון היא החליטה שזהו! נמאס לה! עכשיו היה כאן טכנאי וחשכו עיניו (גם שלי) כשהוא ראה את המצב שלה
אבל הוא אופטימי ואומר שאחרי תיקון היא תחזיק מעמד עוד לפחות חמש-שש שנים, ומאחר וממש אין לי תקציב כרגע למכונה חדשה אני נאלצת להאמין לו ... בקיצור, אני צריכה להתאפק עכשיו עד יום ראשון! ולא לעשות כביסה ואני לא יודעת איך אני עושה את זה. יש לי ים לכלוך בבית - יצא ממנה חלודה וכל מיני איכסים ואני צריכה ללכת לנקות עכשיו, אז עשיתי לי הפסקה קטנה לפני כדי להתאושש מהמכה ולהתאוורר קצת כאן בפורום עם כוס
אז יאללה - רצה לענייני לפני שהילדודס חוזרים לי מהגן. יום נפלא לכ-ו-ל-כ-ם

frige

New member
שרה, קבלי ../images/Emo24.gif

גם לנו זה קרה לפני כמה שנים. באמת מבאס. בסוף באמת סידרו לנו את המכונה ו
, היא עדיין עובדת. אחרי 11 שנה. תחזיקי מעמד. שרית

LANIT1

New member
שלי התקלקל קנו לי מכונת כביסה חדשה

פשוט נפל ציר של דלת, להחליף דלת איזה 500 שח להזמין טכנאי ללא ביטוח ו/או אחריות מינימום 250 שח והגומיה היתה קרועה עוד 200 שח ב 2600 קנינו מכונת כביסה של קריסטל... וגם לקחו את המכונה הישנה.... היה כדאי אני חושבת...

S r 35

New member
תודה על העידוד ../images/Emo140.gif

זהו, הבית נקי ומצוחצח. עדכנתי את הזוגי בגודל הנזק (שתבינו אם מתקלקל הכל מתקלקל - לפני כשבועיים התקלקלו לנו גם הכיריים ונאלצנו לקנות חדשות. מקווה שזה סוף הקללה הזו של מרד מכשירי החשמל
). שותה עוד כוס
והולכת להביא את הילדים מהגן - יש לנו אחה"צ גדוש ועמוס אירועים. תחזיקו מעמד - במיוחד את אלה - ושיהיה אחה"צ נעים וכייפי

שאלה יהיה הצרות הכי גדולות שלך רק!

נורא מרגיז תמיד שהכל מתקלקל יחד. זה קרה לנו לא פעם אחד. אתמול למשל התקלקלה לנו טלויזיה בחדר השינה.אוף!!!! שיצליחו לתקן לכם אותה ועד אז יש לך איפה לכבס?אם לא, את מוזמנת אלי... אז קבלי
. ואיך ביליתם אתמול? ומה שלום חברה?

S r 35

New member
אוי אלה - איזו מתוקה את ../images/Emo140.gif

רק אני והכביסה שלי חסרים לך עכשיו
אבל בכל אופן תודה על ההצעה ... המכונה תהיה מוכנה מחר או לכל המאוחר ביום ראשון. יהיה בסדר.

למעלה