הלכו לאיבוד / יוסי בנאי

ענבר.

New member
הלכו לאיבוד / יוסי בנאי

מוקדש לאבדות האחרונות שלנו הלכו לאיבוד מתוך חיפזון קצת שכל ישר וגם הגיון אבדה התמימות, גם היא נעלמה, ויחד איתה אבדה התבונה, אבד הרצון, אבדה הצניעות, במשך הזמן אבדה הרעות, אלפי המילים וההבטחות, גם הם נעלמו, לכל הרוחות, הלכו לאיבוד נופים ומראות המון כוונות טובות ויפות, אבדו פרדסים במלוא פריחתם ברזל ובטון צמחו במקומם, איבדנו נימוס וגם הליכות איבדנו ת'ראש מרוב הצלחות, היה קצת כבוד, גם הוא נעלם, היו חברים - איפה הם כולם? הלכו לאיבוד נופים מוכרים ספסל ושדרה וחום נעורים, לאן נעלם הזמן שחלף? ואיפה הדבש וכל החלב? אז מי ששמע, או מי שמצא, נוף שאבד, אש שכבתה, חליל של רועים,עובד אדמה - שיעשה טובה, ולנו יחזיר האבדה,

magy

New member
את מדברת על האי הזה?

(כל הזכויות שמורות לי - לאחרונה....גונבים ממני הכלללללללללל
) אי השפיות הפרטי חיפשתי את אי השפיות הפרטי רציתי לדעת, אם הוא אמיתי לשאול שאלה, לקבל מענה ומה מוסרי כאן, ומה כאן נקלה נסעתי לאי השפיות הפרטי לשהות בו קמעה, לפגוש את עצמי לבדוק אם בדידות, היא נורמה קבועה לשתות אם ניתן, עד כלות הכרה לבהות ריקני, בנקודה על הקיר לאהוב אנשים, שאינני מכיר בראי להציץ, ולשאול מי האיש לרחוץ בנהר, בעירום לא מביש לספוג ולקלוט, מנגינה עד כאב לשיר ולצחוק, עד עומק הלב לנהוג בכבישים, כמו אין משטרה בחוץ לשוטט, ללא מטרה לחיות את הרגע, ללא שום מחר וזמן לבזבז, גם כשאין מיותר לרוץ יחפים, בלי גרוש בכיסים יותר ויותר, לחכות לניסים חיפשתי את אי השפיות הפרטי לדעת רק פעם, אם הוא אמיתי רציתי תשובה, ברורה, מובנה אם אי זה טרוף, או אי הבנה ואם זהו אי, השפיות המתוק מדוע נגזר, לנצח לשתוק את מה שתוכנו, זועק וצועק עמוק בקרבנו, נדחק וחונק חיפשתי את אי השפיות הפרטי רציתי לדעת אם הוא אמיתי.......

אני מחפשת סוכנות נסיעות שמוכרת

כרטיסים למקום הזה שנקרא "איבוד". יש לי כמה דברים שאני צריכה משם. אם מישהו שומע אז נא להודיע. תודה.

למעלה