הלפפפ מייייייי

הלפפפ מייייייי

אני צריכה להכין ריקוד .. ו.......מרוב שירים יפים לי ולחברות שילי יש בעיה אנחנו לא יודעות איזה שיר לבחור.. שרשרו לפו שמות של שירים יפים ומי מבצע אותם.. תודה ממושיםםםםם חולה עליכם אתם ה===פורום! מואיתו'ששש

miss chupi

New member
כל שיר של לינדזי לוהאן כמו:

rumers anything but me magnet nobody til' you disconnected

CALL ON ME

אם אפשר לקרוא לזה שיר

יש עוד אחד ../images/Emo27.gif

SEE MY NOW - NIKKA וERIC PRYDZ זה הזמר ששר את CALL ON ME (שחכתי לרשום למעלה)

YOSSIMAMI

New member
איזה קליפ יש לו!!

קליפ משו BEST ממליץ לכל הבנים ליראות אותו לבנות לא כל כך! וגם השיר שרשמת מתחת של ניקה גם משו טוב ועם כבר ראיתי שרשמו פה כמה שירים של לינסי לוהןאז אני ממליץ במיוחד על השיר Rumors ועל השיר speak יש גם את השיר I Just Wanna Live של Good Charlotte שבכלל מתאים לריקודים! יש גם את השיר של simple plan קוראים לו welcome to my life יש גם את השיר החדש של Ryan Cabrera (האקס של אשלי סימפסון) קוראים לשיר On The Way Down יש עוד מלא....! מי שרוצה שירים מכל הסוגים מוזמן ליפנות אליי ב -ICQ 299178920 ממליץ לכם להגיד מי אתם קודם כל כי אני מכניס מהר לאיגנור!

כה האא !!!!!!

אררררררררררררררררררררר איזה כוסיות !!!! וראיתה ת'בגד גוף הזה ?! בתוך המנוש זה נכנס ! ואין להם תחתונים ! אררררררררררר מה ההיתי עושה להן !!!!

השיר והלהקה:

להקת Green day השיר American idiot זה שיר עם קצב חזק אז אם אתם רוצות שיר עם קצב איטי תיקחו את השיר Boulevard of broken dreams של אותה להקה... Green day = להקת הרוק הכי שווה!! שולטים!!!!

תלוי איזה ריקוד אתן רוצות

עם אתן רוצות ריקוד מוכר אז קחו:רוני,הראל סקעת(המלך),הראל מויאל עם ריקוד שקט אז:אמיר בניון... לא יודעת אני בעד שירים של סקעת

תגובההה

למרות שהשירים של סקעת מ-ד-ה-י-מ-י-ם, והקול שלו אפילו יותרררררר, את השירים האלה לא רוקדים. אלא שומעים אותם שוב ושוב ושוב ושוב ושוב... השיר כי מדליק שגם הוא שקט וגם יש בו קצב: I NEED A HERO... למי שלא מכיר - השיר של הפיה כשהנסיכה רוקדת עם "מקסים" בשרק 2... באנגלית כמובן!) שיר שולט ושווה ביותר! =]

../images/Emo27.gifכנסי..../images/Emo27.gif

אממ..אני אישית אוהבת את השיר אובססיון.. אבל אם את רוצה שירים אחרים יש בקישור שאני מצרפת.. מקווה שהצלחתי לעזור..!

למעלה