הם באמת זה עומד לקרות?!

ba r2 0 1 0

New member
הם באמת זה עומד לקרות?!

פתיחת הפארק העירוני החדש: ינואר 2007!!!!! לא ייאמן! והכתבת שביקרה שם אומרת שזה ממש טוב... להלן הכתבה (מתוך לוקאל): פתיחת הפארק העירוני החדש: ינואר 2007 אירית מרק 08.08.2006 כתבת local יצאה לסיור בפארק החדש עם מנכ''ל החברה הכלכלית, אלון וינגרטן, האחראי על פיתוח הפארק וסיכמה: מ-ד-ה-י-ם! לכל הנוסעים לאורך טיילת בן יהודה, קצת קשה להתרשם מתנופת העבודות בתוך פנים הפארק. בסיור אליו יצאה כתבת local עם מנכ''ל החברה הכלכלית, נראה פיתוח הפארק בשלבים מתקדמים מאוד, עם דרכים המובילות לאתרים השונים בפארק הענק. בין השאר ראינו את איזור רחבת ההוקי, בצד המזרחי בסמוך למיקום בו יותקנו משחקי ענק מרהיבים לילדים בעלות לא מבוטלת. האיזור המערבי יכוסה כולו בגלימת דשא ומאות עצים בנוסף לדקלים. בצד המזרחי דרומי יבנה משטח ישיבה למבקרים המשקיף על הפארק כולו. חיבורים לאינטרנט יותקנו בכל רחבי הפארק, ברזיות וספסלי ישיבה. אפילו בית קפה בסמוך לאיזור המשחקים בתכנון. מכרז לבית הקפה יצא בקרוב. וינגרטן, מגיע מדי יום לאתר הבניה בכדי לבדוק מקרוב את ביצוע העבודות, ומעורב בכל השלבים. על פי ההערכות, במשך השבוע לא יגבו דמי כניסה, אלא רק בסוף השבוע. בשבוע שעבר גזמו את גדר החי שחצצה בין שטח הפארק לרחוב בן יהודה, כך שהולכי הרגל לפחות יכולים להציץ לפנים הפארק. וינגרטן מבטיח כי הפארק יהיה פתוח לציבור בעוד כארבעה וחצי חודשים - ינואר 2007, ונראה בהחלט שיש למה לחכות. השבוע, אישרו חברי ועדת הכספים תוספת של 1,747,500 לפי הפירוט הבא: 200 אלף שקלים לטובת שטח ציבורי פתוח וחניון ברחוב הגליל. מגרשי הוקי באיזור מתקני משחק בכ450 אלף שקלים, אי התאמה בין כמויות החוזה לבין הכמות המתוכננת והמבוצעת בפועל כמו דקלים נוספים, עבודות עפר, 150 אלף שקלים למגרש גלגיליות. הצעה להגדלת שטח המינהלת של הפארק ושינויי פרגולות - 150 אלף שקלים. http://www.local.co.il/kfar-saba/showItem.asp?articleId=4856 כשהוא ייפתח בשעה טובה, נעשה שם מפגש פורום ראשון לשם חנוכת הפארק!

Double U

New member
מישהו יכול ללכת ולבדוק איך מתקדמות

העבודות שם? לאחר שמישהו יבדוק - נסיק מסקנות. תודה

chuti

New member
אני הייתי שם..

בנתיים שמו עצים ובונים קצת מהשביל..ובונים שתי בריכות נוי..בנתיים..

נשמע ממש מצוין!

למען האמת כל הזמן מטריד אותי שאולי לא חשבו על הכל מראש... הרי מה שתכננו זה מה שיישאר כאן לתמיד בערך. וקיים בי חשש קטן שלא בדקו לגמרי מה הצרכים העירוניים. אני מחכה בקוצר רוח שהפארק כבר יהיה מוכן. בשטח לא כל כך רואים את זה. אני נמצא באיזור לפעמים... ולא ראיתי איזשהו שינוי משמעותי. אבל כדי להגיע לשינוי חיצוני צריך קודם כל לדאוג לתשתיות, לבסיס, וזה הדבר שלוקח בדר"כ הכי הרבה זמן. אבל על באמת שזה נשמע מדהים!!! איזה כיף כשיהיה לנו פארק
דרך אגב- מישהו יודע אם יהיה שם מקום להופעות כמו ברעננה?

ba r2 0 1 0

New member
כן../images/Emo70.gif יהיה מקום להופעות../images/Emo70.gif../images/Emo45.gif../images/Emo13.gif

אני זוכר שקראתי פעם שבתכנון להקים בינתיים אמפיתאטרון קטן, ויותר מאוחר אחד יותר גדול
כיף לנו

Double U

New member
אל תדאג, העירייה בדקה מה הצרכים

לפני 10 שנים כשעברתי לגור בכפ"ס ההורים שלי מילאו טופס ונורא התלהבו שהולכים להקים פארק ענק בכפר סבא. עברו 10 שנים, והנה זה עומד לקרות סוף סוף

chuti

New member
על רחוב בן יהודה...

בן אשכול הפיס לאיצטדיון... מול הקאנטרי קלאב

roikatz

New member
מקימים את הפארק

בין ויצמן בצפון (גאולים/ראשונים/אלי כהן) עד בן יהודה בדרום (הדרים/יוספטל/קפלן). אגב, באמת הולכים לגבות כסף על הכניסה לפארק?

roikatz

New member
הנה תמונה לויין של איזור הפארק

התמונה נלקחה בעזרת GOOGLE EARTH

למעלה