המאבק להצלת כיתות דוברי אנגלית - עצומה

המאבק להצלת כיתות דוברי אנגלית - עצומה

אנו נאבקים נגד החלטת משרד החינוך לבטל בשנה הבאה את כיתות דוברי האנגלית בתי הספר היסודיים ובחטיבות הביניים, החלטה שתפגע בכל התלמידים, לא רק בדוברי האנגלית. בכפר סבא ושאר יישובי השרון הפגיעה קשה ביותר מכיוון שכ15 אחוזים מהתלמידים הם דוברי אנגלית. אנו מארגנים ועדים ישוביים וועד איזורי שיפעלו יחד באזור השרון מול ראשי הערים ע"מ שיתמכו במאבקנו. אנא הצטרפו למאבקנו, ע"י חתימה על העצומה באתר http://www.tapuz.co.il/blog/userBlog.asp?FolderName=dovreyanglit תודה

ba r2 0 1 0

New member
אני אגיב עוד כמה ימים...

פשוט אני רוצה להתייחס ברצינות ואין לי זמן כרגע (בגרות בהסטוריה....). בכל מקרה, אני רק אומר שמועצת הנוער העירונית של כפר-סבא כבר מטפלת בזה ברמה העירונית כרגע... כמו שאמרתי-אגיב עוד כמה ימים יותר ברצינות.

ba r2 0 1 0

New member
אז כמו שהבטחתי אני מגיב

נפגשתי היום בבוקר עם מנהל אגף החינוך בעיריית כפר-סבא כדי לדבר איתו על הבעיה ולחפש פתרונות אפשריים. כרגע משרד החינוך עושה בעיות והפתרון היחיד לו הוא יסכים יהיה שהעירייה תממן את כל פעילות דוברי האנגלית, דבר שלא בר ביצוע כרגע. נבחנים כרגע פתרונות אחרים ונעשים מאמצים להגיע לידי הסכמה. אני חושב שבנושא הזה וכרגע, אין צורך בעצומה. גם ראשי הרשויות בדיוק כמונו וכמו ההורים לא מעוניינים בסגירת הכיתות הללו, ונעשים מאמצים לשנות את ההחלטה ולמצוא פתרונות. לכן אני מאמין שכרגע, בדרך של דיבור ומשא ומתן, ולא בדרך תקיפה כמו עצומה, ניתן להשיג הרבה יותר. בסה"כ מטרת כולנו היא משותפת-אז בהצלחה!

ba r2 0 1 0

New member
../images/Emo208.gif../images/Emo208.gif../images/Emo208.gif../images/Emo208.gif../images/Emo208.gif../images/Emo208.gif

הקפצה
זה פשוט עבר לעמוד השני אחרי ששלחתי את התגובה.

למעלה