"המגזר" - עיתון שבועי לציבור הדתי במגדל העמק-

shlomirit

New member
"המגזר" - עיתון שבועי לציבור הדתי במגדל העמק-

מצורפת הגרסה המלאה של העיתון למי שמעוניין להצטרף ככתב ((בשלב זה בהתנדבות) מוזמן לפנות אליי גם במייל [email protected]

אשמח לפרסם מודעה של חיפוש עבודה עבורי

הנני מזכירה רפואית וחדשה כאן בצפון,,,אם לשני ילדים ומשוועת לצאת לעבוד, אשמח לקבל תגובתך, אילנה

shlomirit

New member
שלום לכולם! לאחר שמצאתי זמן לעיין בהודעות בפו

לא יצא לי בעבר לעיין בהודעות הפורום וזה עכשיו קרה ראיתי שישנם עסקים הנותנים מחירים מיוחדים לחברי הפורום ורציתי להרים את הכפפה ולהציע מס' דברים. ראשית :. פרסום הודעות מילים בעיתון שלנו לתושבי מגדל העמק הוא חינם!!! (עד 10 מילים כולל טלפונים).במדורים מכירת והשכרת דירות, ביקוש עבודה, יד שניה וכד' - ניתן לשלוח מודעות גם במייל [email protected] (לתשומת לב: מדובר בעיתון דתי ולכן לא כל מודעה מתפרסמת) שנית: בעל עסק שיגיע אלינו ויהיה מעוניין לפרסם ויזדהה כגולש הפורום יקבל מיידית 15% הנחה מכל מחירון פרסום (יש כפל מבצעים). ניתן לפנות אליי ישירות במייל [email protected] ושיהיה לכולנו בהצלחה -

nizanm

New member
לרב גרוסמן יש זכויות רבות במגדל !!!

אני זוכר שבשנים 1976-8 באתי ממרכז הארץ כהנדסאי צעיר, כדי לכבוד במועצה המקומית. הייתי מעורה בישוב הצפוני הקטן. הרב גרוסצן ניהל את הישיבה ברחוב החורש ליד בריכת השחיה. אהבתי את האיש, אף על פי שלא יצא לי לשוחח אתו. האיש היה לוקח תחת אחריותו בנים שהידרדרו בישוב לסמים קשים, ופרס עליהם את חסותו. הוא גמל עשרות בנים וגברים ממלתעותיהם הרצחנית של הסמים הקשים. אדם יקר היהודי החביב הזה !!!

nizanm

New member
איך אתה התוודעת אליו?

לפי "עולמות" שלך, אתה מהמרכז.

shlomirit

New member
אני יליד ותושב מגדל העמק עד לפני 5

עד לפני 5 שנים גרתי וגדלתי בעיר אבי מורה במוסדות שלו כבר 30 שנה אז........... מכירים לילה טוב

nizanm

New member
האיש חרדי - ותמיד מקובל בחברה

המגדל העמקית שבכללותה מסורתית. בתקופתי, הצד הצפוני - זה שמעבר השני של כביש חיפה נצרת היה עמק ומפעל "נילית" היה ממוקם בו רחוק. היו, מגדל זה משו אחר.. בוקר טוב !

shlomirit

New member
חדשות המגזר - עיתוטן לציבור הדתי במגדל העמק-

לעיונכם http://www.jflix.co.il/1/5.pdf (יש להתאזר בסבלנות עד להורדת הקובץ) לחצן ימני ואז......... שמירה בשם תודה מראש שלומי|

למעלה