המדיניות של שרון... במילה אחת אכזבה

שמאלני

New member
המדיניות של שרון... במילה אחת אכזבה

אתם זוכרים את הסיסמאות של שרון בזמן הבחירות,"רק שרון יביא שלום","אני בטוח בשלום של שרון". ובכן אני אמרתי וכתבתי את זה גם בפורום הליכוד שהסיסמאות האלה סתם שיקריות והנה עובדה שצדקתי. שרון מוביל לפירוק מדינת ישראל. שלא תבינו אני מחבב את הבן אדם הוא נחמד וזה אבל להיות מנהיג הוא על הפנים כמו ביבי. ביבי והוא דומים בזה שהם משקרים חופשי. הוא הבטיח בטחון איפה הבטחון? הוא הבטיח שלום איפה השלום? הוא הבטיח שגשוג כלכלי איפה השגשוג הכלכלי? הוא הבטיח להעריך את שעות החינוך איפה מה שהוא הבטיח? כל מה שהוא הבטיח נשארו על הדפים ולא יותר. התוצאות היחידות שלו זה שהממשלה שלו קונה לעצמם וולו. אנחנו על קריסה כלכלית ו-3 סגני שרים קונים לעצמם וולו בשויי 220,000 ש"ח. למה כי הוולו שלהם ישנה מדי 3 שנים על הכביש. הלוואי עלי וולו 3 שנים. אתה מבינים מה קורה נסגרים מפעלים יש כ-195,000 דורשי עבודה מיליון וחצי אנשים מתחת לקו העוני המשק על קריסה טוטאלית והם קונים לעצמם וולו למה כי הוולו ישנה מדי 3 שנים על הכביש. דבר שני לפני כמה זמן הופיעה בפגוש את העיתונאות אם שלי יחימוביץ´ שרת החינוך לימור לבנת. שלי הציגה לפניה כ-20 דברים שהם הבטיחו לשיפור החינוך אך מכל ה-20 דברים בסה"כ 2 דברים נעשו וגם הם לא מושלם נעשו חצי. הממשלה הזאת כושלת אולי הדבר הכי טוב מהממשלה הזאת זה שר החוץ שמעון פרס שמנסה איכשהו להחזיר אותנו לתהליך השלום.

El Duche

New member
אתה צודק

פרס באמת עושה עבודה נהדרת בשביל שרון וממשלתו. פרס הוא אכן אחד הפוליטיקאים החכמים ביותר בארץ.

למעלה