"המוח שלך לא נח לדקה" הוא אמר לי, לא ידעתי אם להיעלב

alice1803

New member
"המוח שלך לא נח לדקה" הוא אמר לי, לא ידעתי אם להיעלב

כי לי זה נורא מובן שאני כזו, נולדתי ככה, אבל אתה באמת לא הבנת עד עכשיו שאני מופרעת קשב??? ושהמוח שלי באמת לא נח לדקה, נו באמת???
ואני יודעת שאנשים חושבים שזה אולי כפתור שניתן לכבות, ושאני בטוח עושה דווקא, אבל זה לא נשלט, זה כמו שאתם תצקו מבדיחה, אז אני ייבת לומר את הבדיחה, וגם לצחוק ממנה, כדי לסתום את כל החלל הריק שנשאר.
אבל לא תמיד בא לי להיות הליצן בחדר, או זו שתמיד תספר סיפור מצחיק, שלא יכולה לשאת שיעמום, או להיות עם מישהו או עם חברים, ושאף אחד לא אומר משהו, או מספר משהו, אז שתהיה לפחות מוזיקה ברקע, ועדיין אני תמיד אמשיך לחפש דברים מעניינים.

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
התגעגעתי קודם כל ברוכה השבה

&nbsp
אני חושב שאפשר במידה כזו או אחרת גם להנות משקט...מהלא להיות ליצן ולא לפרש שתיקה כשעמום...יש גם עוצמה של יחד בלי לעשות משהו מיוחד..
&nbsp
זה נקרא נוכחות...עצם הלהיות יחד. אפשר לחזק את זה ואז לא תהיי עם הרגשה של אני הליצן ...
ואפשר לעבוד על תחושת שייכות בלי להיות חייבים לדבר להצחיק לרגש...
&nbsp
וגם על איזון פנימי...לדעתי זה נוראי להיות כל הזמן פעילים במוח...זה לא משאיר מקום לדברים אחרים..
בחלק מהדברים היה לי נגיעה..אם פחות אם יותר למדתי להנות מהשקט של יחד מהלא לעשות כלום וזה עצם ההנאה ...נסי את זה לדעתי רק יעשה לך טוב :)

alice1803

New member
היי תודה ירון

אני בהחלט ניסיתי להיכנס להרגשה של שלווה, ולא לחשוב על "מה עושים עם כל השעמום הזה???", אבל עשיתי את הסוויצ' ונכנסתי לשקט פנימי שלא ממש רציתי לצאת ממנו, רציתי להישאר שם, ולא לחזור הבייתה.

למעלה