המופע סיידאתי ווסאדאתי,מכירת הכרטיסים בעיצומה

shynon

New member
המופע סיידאתי ווסאדאתי,מכירת הכרטיסים בעיצומה

מופע הבידור שסוגר את הקיץ בצבעים ובריקודים בתיאטרון ערבי עברי ביפו העתיקה והקסומה יום רביעי, 31.08.11 בשעה 20:30 רח' מפרץ שלמה 10,יפו העתיקה (כניסה מככר השעון) קומדיית מחול מטורפת המציגה ריקודי בטן,מחול מזרחי וצועני השזורים בקטעי נונסנס פרודי עם קריצה לסרט הערבי של פעם. קהל נכבד,אתם מתבקשים לא לשמור על השקט,אפשר להריע,מותר לשרוק ביציעים ,להרים תאולם וליהנות מהצבע ומהקסם. רק לא לשכוח להשתיק פלאפונים... מחיר כרטיס: 50 ש"ח ברכישה מוקדמת או 70 ש"ח בקופה ביום המופע לרכישה מוקדמת: 03-5185563 ו 052-4452389 רקדנים יוצרים:שי ביאו,יוני פרז,תומר שרעבי,אלה גרינבום משחק:גיא-חרמון

Kanoun

New member
אין לך דבר לשתף אותנו?

שלום לך, אני מצדד ושמח שיש הופעה בסגנון הזה עם קונספט ואינטרפטציה משלכם. אם דרך הפורום יגיעו צופים הדר מבורך! בתור רקדן בטן, אין לך דבר לשתף אותנו? הגעת לרקוד ריקודים מזרחיים? שמעת מוזיקה ערבית לא מעט... אשמח ואני בטוח שישמחו משתתפי הפורום להכיר את עולמך האומנותי. הרבה הצלחה וכל טוב!

shynon

New member
שלום

שמי שי ואני בתחום המחול המצרי כבר 10 שנים מה שהוביל אותי לריקוד זו המוזיקה הערבית. תמיד היה משו במקצבים ונעימות אוריינטליות שקסם לי אבל כמו הרבה אנשים נחשפתי רק לאינטרפטציות מערביות כך שזה אף פעם לא היה ממש זה. . רק כשנתקלתי בטעות במוזיקה קלאסית ערבית המנוגנת ע"י האורקסטרה של קהיר נשביתי בצליל ברוח בכלי המוזיקה ובלחן האוטנטי. חבל שחלקנו שחיים בשכונה של המזרח התיכון לא חשופים לאופציה התרבותית שיש לאזור להציע לנו. אני בעיקר אוהב את היצירה ממצרים וגם של עיראק לבנון סוריה וחצי האי. פחות מתחבר לפופ המתקתק המודרני אבל השעאבי והבלאדי הפופולרי עדיין יש בהם את האש לגבי העבודה שלי כרקדן זה כבר סיפור לספר אני מצרף לינק כדי שתוכלו לראות תמונות ווידיואים על העבודה הכי צבעונית במזה"ת

Kanoun

New member
תודה על התגובה!

יוצא דופן תחום העיסוק שלך!!! יצא לי לראות ב- MTV ARABIA שיש גם רקדני בטן (גברים), שמופיעים בארועים בלבנון ובמרוקו, הכתבה הראתה את התגובות השליליות שהם מקבלים בסביבה מהם הם מגיעים, ומאידך גיסא את ההצלחה שלהם בהופעות פתוחות למכירה ובתוכניות הטלויזיה. כיוון שאנו חיים בישראל, ארץ די מצ'ואיסטית ושמרנית, במיוחד בעולם המזרחי- בו תפקידים מוגדרים לגברים ולנשים, והמעבר בינהם איננו מקובל בעליל. לדוגמא: לאשה לא מקובל להיות נהגת מונית וגבר כקופאי בסופר. רציתי לשמוע ממך מהן התגובות אותן אתה מקבל בישראל ואולי בעולם כולו. שנית ציינת מוזיקה מצרית קלסית, למה אתה מתכוון? האם תוכל לשים קטעי יוטיוב של היצירות הנ"ל? האם תוכל לציין את תחנות התרבות שלך? לצערי בתאריכים שציינת, תמיד היו לי התחייבויות קודמות. האם תוכל לכתוב את מועדי ההופעות הבאות שלכם, על מנת שאוכל מבעוד מועד להתפנות? המון
ותודה! קאנון

במופע המדובר טרם הספיקותי לצפות

אבל נדמה לי שקטע ממנו יעלה על בימת סוזן דלל בשבת בערב, במסגרת שני מופעי קולאז' של יצירה במחול המזרחי - מופעים הנקראים "טורקיז וארגמן". אני בטוחה שההרכב של שי יקצור תשואות - את שי אני זוכרת מלפני שנים, מתחילת דרכי בעולם המחול המזרחי, כשהייתי מגיעה לשעור המתחילות, והקבוצה המתקדמת שבה השתתף בדיוק סיימה שעור. הייתי מסתכלת עליהם בהערצה... גם אני נחשפתי לעולם המוסיקה והתרבות הערבית דרך המחול המזרחי, וכמונו עוד רבים רבים בארץ, וזאת הודות לרקדניות ומורות יקרות שהקונטקסט התרבותי (המצרי בעיקר) של הריקוד הוא נר לרגליהן.

למעלה