המופע של גרנט: התשובות הכי קצרות

המופע של גרנט: התשובות הכי קצרות

הבאתי לכם כאן את הריאיון אחרי המשחק של צ`לסי אתמול תהנו. אברם ניצחון מצויין שהגיע לכם. כן. מה הדבר שהכי שימח אותך בהופעה הזאת? (אחרי המתנה של 8 שניות) אני שמח. אתה נראה מוטרד יש בעיה מסוימת? אין בעיה. סוגיה כלשהיא מפריעה לך? לא אני בסדר,אין לי מה לומר. יש לך מסר לאוהדי צ`לסי? אתה מייצג את אוהדי צ`לסי? הם חיבים להבין שהם עדין במירוץ לאליפות. יש לך מסר בשבילם? אין מסר. האם התוצאה מראה שחזרת למירוץ? לא יודע. כמה שלבים טיפסת עד שהגעת למסיבת העיתונאים? לא יודע. אתה נשמע פחות רהוט מכרגיל האם זה בגלל שסקיי הביאו להזזת המשחק ליום ה`? אולי זה בגללך,אני לא יודע,אני בסדר. אתה אומר שאתה לא יודע אם אתה במירוץ לאליפות? לא. האם קל יותר לא לומר כלום אברם? אני לא יודע מה להשיב זו שאלה טובה. האם זה בגלל סקיי? לא סקיי בסדר,אני נהנה לצפות בערוץ שלהם. זו מחאה נגד התקשורת? לא,למה? איזו עוד סיבה יש לכך שאתה מסרב לענות לשאלות שלנו? אני עונה לכל שאלה. אתה 2 נק` מתחת מנצ`סטר ואתה לא יודע אם אתה בחזרה במירוץ לאליפות? מה שאני אומר לשחקנים זה דבר אחר,אתם רוצים שאגיד לכם מה אמרתי לשחקנים? -המשך בתגובה הראשונה...

המשך

אנחנו רק רוצים שתענה לשאלה הזו האם אתה במירוץ לאליפות? אני לא יודע. האם אתה לא רוצה לקבל יחסי ציבור חיובים עבור התוצאה במקום השתיקה הביזארית הזו? אני מצטער אתה יכול לרשום מה שאתה רוצה,ואני יכול לענות מה שאני רוצה. האם אתה מרגיש לחץ כדי להביא תואר? האם זו הסיבה לתשובות בעלות הברה אחת? לא. אתה עצבני? אתה חושב שפירשו אותך בצורה לא נכונה? אולי אמרתי בגלל שזו עונה רעה. האם מייקל אסיין התעלף? היו לו בעיות אבל הוא בסדר. מיכאל באלאק פצוע? מה הבעיה שלו? תשאל את הדוקטור. הוא לא כאן אברם. אז תתקשר אליו.

בחיים לא אתה

לא יודע מה זה אנגלים הם מרגישים אלופי העולם כך שאין צאנס שהם יתנו כבוד זה כמו שיבוא לביתר איזה מאמן אלמוני מאנדורה.

למעלה