המורה שלנו בשנה שעברה הייתה פנינה

המורה שלנו בשנה שעברה הייתה פנינה

אני עם הילה באותה כיתה .... וכרמלה לא כזאת נוראית ולי אישית הבוחן היה מעולה!!!

i am crush

New member
אהמ...

נכון נכון נכון ולא נכון. *נכון-פנינה הייתה המורה שלנו שנה שעברה *נכון-שאנחנו באותה כתה *נכון-שכרמלה לא נוראית היא אפילו ממש נחמדה... אני אוהבת אותה.. *ולא נכון- שהבוחן הלך לך מעולה! הוא הלך מעולה.. רק לא לך...(אלא למי שעשה לך) *לי הלך בסדר.. לא מי יודע... מעניין מה יהיה הציון שלי.... הבוחן ממש השפיע עלי אפילו עכשיו אני עושה נקודות... חחח...

i am crush

New member
סתם כי אני צכה להתפרק...

אני חולה... מרגישה נורא... הראש כואב. מצוננת בטירוף... קרררר ליי... כואב לי כל הגוף-ביחוד היד כי ישנתי עליה... אז לא הלכתי לבצפר... פספסתי מבחן באנגלית... אוף אני אצטרך לעשות מועד ב' שיוצא בדיוק יום אחרי המבחן בביולוגיה.... ויש לי לעשות עבודה בפיזיקה למחר ואפילו לא התחלתי.... אם אני אלך בכלל מחר.... אוף.... לפחות אני רואה "רובי" שפיספסתי אתמול.... נחמה קטנה...
נ.ב לא אין לי שגיאות כתיב אני יודעת שכותבים צריכה ולא צכה אבל זה פשוט יותר נוח... וחוץ מזה אני חולה אז מותר לי!

love arrow

New member
תרגישי טוב../images/Emo39.gif

זה לא תירוץ!! זה שאת חולה זה לא אומר שאת יכולה לכתוב אם שגיאות כתיב! סתם... בכל מקרה תרגישי טוב, את לא באה מחר? נ.ב גם לי כואב הגרון ואני לא מקטרת(בערך)

i am crush

New member
חחח...

מי שמדברת.... אני לא טועה כי אני יודעת איך כותבים באמת.... אני מקצרת... אבל את היית צריכה לכתוב עם ולא אם.... נ.ב תודה בקשר לזה שאני ארגיש טוב-תרגישי גם את טוב בקשר לגרון הכואב שלך... חחח...

love arrow

New member
גם אני מסכימה בקשר לכרמלה

בהתחלה לא אהבתי אותה אבל היא בסדר, חוץ מהחלק של הש.ב והילה, את צודקת, באמת טעיתי שכתבתי אם או עם, אבל מה זה משנה, העיקר שהבנת..וחוץ מזה ה-א וה-ע קרובים אחד לשני.

למעלה