המזללה -עיסקית שבת

גסטרו

New member
המזללה -עיסקית שבת

3 בני מזל אריה ,מספר שנים חוגגים ביחד , לפני מספר ימים הגיע מייל מילידת 29.7 - תזכורת שצריך לקבוע , כמובן אני צריכה לבחור והפור נפל על המזללה. אם נתחיל בסכום- החברים נהנו וגם אני
היינו חמישה. האקוסטיקה לא טובה ,מאד רועש אבל אחרי זמן מה התרגלנו
העיסקית כוללת לחם, מנה ראשונה המוגדרת כמאזט במחיר העיקרית , לחם- לחם לבן עם גרגרי כוסברה מוכר עוד מכתית ולחם צימוקים ממנו לא אכלתי, מילוי חוזר לבקשתנו.
מאזטים- מקסיקו- ממרח שעועית שחורה עם גבינת מוצרלה ועוד- אהבו מאד, סלט עגבניות שרי עם לחם אבוד- מנה נדיבה - גם אותה אהבו והמנה שלי- מזרח מערב- יגורט יוזו עליו פלחי מלפפון (פרט זה נעלם ממני כשהזמנתי ) קוביות מלון ששברו את החריפות ובצל סגול- מנה חרפרפה רעננה

עיקריות - 3 לקחו סופלקי טלה (95שח) הוגש עם לאפה מקופלת לא מספיק אפויה מפיסה שטעמתי אבל להם כמות הבשר הספיקה , חזה עוף ויאטנמי - חזה עוף בחלב קוקוס וקארי על אורז (83שח) היה טעים לסועד רק חריף מדי - לציין שהוזהר ואני לקחתי תבשיל קבב טלה- 3 קציצות טיפה יבשושיות על תבשיל עגבניות קלופות (!!) קצת חצילים גרגרי חומוס קטנים ושפע טחינה הר ברכה (95שח ) -מנה עשירה שסחבה לחם טרי ומאד נהניתי

2 קינוחים- אחד שוקולדי שחלק זוג ולא סיים טעמתי כפית- מתוק מאד ואנחנו פבלובה עם פירות וקרם פסיפלורה שהיתה מוצלחת מאד ומומלצת בחום -40 שח כל קינוח

עוד לקחנו 2 כוסות יין הבית -אדום לא זוכרת איזה אבל הפולני בקש לראות את הבקבוק לפני שמזגו , אני לקחתי קוקטייל היום שהיה קווה עם קמפרי ואשכוליות מריר מרענן . מקיאטו כפול היה מושלם ואמריקנו הוגש בדיוק כמו שרצה. מים קבלנו בקנקן גדול וגם קרח בכוס גדולה , היה גם סן פלגרינו גדול

הדבר היחיד שהפריע היה החום בחלל ובטפשותנו הערתנו רק לקראת הקינוח ואז המצב השתפר מעט .

החשבון ל5 סועדים- 666 שח לא כולל שרות שהיה בסך הכל בסדר ולכן הטיפ בהתאם . בהחלט נחזור לעיסקית נוספת.

שוב מזל טוב ותודה על הדיווח...

מספר מעניין יצא לכם הסהכ

נשמע קצת מאכזב

בטח ביחס למנות המעניינות שאני מכירה מתפריט הערב של המקום.
&nbsp
אבל מה שחשוב הוא שנהנתם

החתולית

New member
על הדיווח

עכשיו נותרה הארוחה בקלואליס :)
&nbsp
דרך אגב, בפעם הבאה נסו אחת משתי מנות נהדרות שהן חלק מהעסקית אבל יקרות יותר:
סקלופיני עגל עם איטריות יפניות, ופילה עגל שמוגש עם טורטליני בטטה - נהננו מאד משתיהן, אבל הסקלופיני מנצחת אצלי, למרות שהיא מעט חריפה.

bruno01

New member
מזל טוב!

נשמע שהיה טעים וטוב.

גם אני הייתי שם היום בעסקית, אבל אכלנו מנות שונות לגמרי. לראשונות אכלנו את שתי האופציות האחרות (סלט העגבניות נהדר!) ולעיקריות את קרואסון המוח ומנת הבורי שממש הפתיעה אותי והיתה מצוינת.

הקינוח השוקולדי בהחלט מתוק מדי וגם קצת חד גוני בטעמים שלו (המון מרכיבים שלכולם יש טעם שוקולדי, חוץ מפירות היער). לעומת זאת קינוח הקסטה ממשיך להיות אחד הטובים והמעניינים שיש.

אני קצת מתגעגע לעסקיות הישנות והממש שוות של המזללה, אבל גם עכשיו זו עדיין ארוחה כיפית וטעימה למדי.

Gargeran

New member
נקרא נחמד

האם ישבתם קרוב לחלון שפונה לנחלת בנימין? חם שם כמו בחממה.
הייתי שם היום עם ברונו, נראה לי שבשורה התחתונה מרגיש כאילו אנחנו נהננו יותר, אם כי מאזט הגזר המבושל שלקחנו היה מאכזב לטעמי (בחירה לא טובה שלי שהתבססה על תקוות שמדובר במנה בהשפעת סבתא מסעודה, אבל נראה לי שהיא לא הייתה מאשרת אותה).

כמה שאלות בקשר למנות.
האם גם אצלכם בסלט העגבניות לא היה זכר ללחם אבוד?
האם גם אצלכם הקינוח של השוקולד לא תאם את התיאור בתפריט? כי המנה שקיבלנו הייתה מאוד שוקולדית אבל הייתה רחוקה מהתיאור שלה בתפריט

איך פספוס של יום מונע ממני חגיגות

מזל טוב חברה, 21.7 על גבול האריה וככה מקדימה אותך בחגיגות יום ההולדת שלי.
כבר דברנו על טארט לימון שיחכה לך בצל האבוקדו
לא יכולה להשוות לנומילי אבל את תוכלי כשעץ הלימונים יחזור להניב.

למעלה