המירוץ האחרון למיליון

המירוץ האחרון למיליון

הערב...למעשה ממש עכשיו הגמר הגדול מי משלושת הזוגות יזכה? בשבוע שעבר הודחו טום ואדל והיום הם דיברו הסתכלתי על הבחור...הוא כל כך יפה שזה מסנוור ובמקביל הוא כל כך טיפששששששששששששש עד שזה כואב. מי תרצו שיזכה? אני התאהבתי בעקיבא וענאל שוש ושושה הזוגיות שלהם מושלמת, תומכת, מעודדת, כל כך יפה היה לראות אותם יחד-הם לא הפכו לזונות תחת כנפי הצירוף "זו תחרות" כמו שקרה לאחים, ברגע שניסו לשבור את רוחה של ענאל בעניין הבת שלה זה גרם לי לבחילה שלא הפסיקה כל עוד הם על המסך אז שיגיעו למקום שלישי! בר ואינה חמודות, אבל אני כאמור מכורה לשושים, אז אני מאחלת להן את המקום השני- ומה ההימור שלכם?

ההימור לי...

שיהיה זוג שיגיע ראשון. זה בטוח.

TJ

New member
אני חושד שכתבת את ההימור לאחר שפורסמו התוצאות

maxima

New member
אהבתי את הזוגיות התומכת ואוהבת של ענאל ועקיבא

לא אהבתי את האחים ... אהבתי את בר ואינה ואני שמחה שהן זכו הייתי גם בעד ענאל ועקיבא אבל לאחר שענאל אמרה שזה לא צודק שהם לא זכו שמתי עליהם X

יוליקה

Member
מנהל
לענהאל יש יציאות כאלה

לא פעם אחת היא אמרה "ימח שמו" של מי שעבר אותם... ימח שמו זוהי קללה איומה ומשתמשים בה לעוכרי ישראל... כשאישה דתיה משתמשת בבטוי כזה זוהי פגיעה בקדושים כל השמוש בקב"ה ובע"ה לא יעזרו אם את שולחת את חברייך הישראלים ששמם ימחה!!! ואמש..."היה מגיע לנו לזכות"!!! איזה חוסר פרגון... בקיצור היא לא התברכה בשכל רב....

maxima

New member
סודית...היא לא זכתה במיליון

והיא אכן לא יודעת להפסיד ולפרגן

כבר במהלך המשימה האחרונה

ירדה קרנם, הוא כבר לא היה כזה סבלני כמו קודם והיא התגלתה כלא חברמנית בעליל, בהחלט צריך לדעת גם להפסיד-והיא לא יודעת. בר ואינה זכו- כנראה שבצדק לבריאות להן.

צהלול

New member
עבורי, קרנם, לא היתה בעליה

במהלך התוכנית, כך שכלום לא ירד... לא יודעת, אפעס, יותר מדי דבק, יותר מדי ישתבח שמו, יותר מדי בסיעתא דשמיא, יותר מדי רצון להראות חברמנים השושה הצחיקה אותי עם המשפט - הגיע לנו לזכות. הגיע לכל מי שרץ, הזיע, סחב וכאב, לא? אז מה זה ההתנשאות הזו שלה? העיקר שהכוח הנשי עם הבלונז' לקח ת'מליון.

שוש אור

New member
תגובה בדיעבד

אני לא ראיתי את התכנית כי הייתי בהופעה של הראל [שירשור נפרד יש לזה
] והאמת היא שמתוך שלישיית הגמר הימרתי על שושי ושושה. אהבתי אותם לכל אורך העונה ואני חושבת שהם מהווים דוגמא שאפשר להיות דתיים, אחרת ממה שאנחנו פוגשים בחדשות בתקופה האחרונה. אבל מי שזכו הן ההבלונדיניות- בר ואינה. ואני מפרגנת להן בכייף. אם יש מי שעשה דרך ארוכה במירוץ זה שתיהן, מי שאף אחד, לדעתי, לא הימר עליהן בכלל להגיע לאיזה שלב מתקדם בתכנית, והן שיחקו אותה. שאפו ענק להן! לגבי ההתבטאות של שושה על ה"מגיע" לי, לא ראיתי [בעוונותי, צפיתי בהקלטה ונרדמתי אחרי שבר ואינה התבשרו על הזכיה]. גם לא שמתי לב עד לקטע הזה בהתנהלות 'חריגה' של צמד השושים, במשהו שיכול היה לגרוע מכל מה שקרה במהלך העונה. אבל, נדמה לי שזה עדין מוקלט אצלי, אז .... אולי אצפה ואולי אבין במה דברים אמורים

יוליקה

Member
מנהל
גם לא שמת לב שהיא אמרה "ימח שמו..."

כשהצוות עבר אותם...היא סיננה ימח שמו... כאישה דתיה היה עליה לדעת שאת זה לא אומרים על יהודי או ישראלי....

למעלה