המלצה חבר'ה!!

Chenipeper

New member
המלצה חבר'ה!! ../images/Emo45.gif

אז ככה...חפרתי קצת במצולות האינטרנט על ראגיי דאנסהול וראגאמאפין וכאלה שהם לא באנגלית אלה יותר מאירופה כזה בכל מיני שפות.... אחרי הרבה מאוד סינונים הגעתי לאחד שוואלה לדעתי הוא מוכשר בטירוף. השם שלו זה Seeed בטח יש כאן כמה שכבר מכירים, הוא שר בגרמנית ויש גם קטעים של אנגלית, יש לו פלואו וקצב מטורף אני נורא אהבתי. שירים מומלצים שלו : Music Monks dancehall caballeros schwinger Stress

s h i d a n

New member
סיד זאת להקה אחי ובהחלט מטורפים!!!!

אולי הלהקה הכי טובה בסצנה של הרגאיי כרגע... עוד המלצות של סיד: papa noah love is a queen psychodelic kingdom we seeed waterpumpee איך שלא כותבים את זה

Nechi Nech

New member
האמת שSeeed זוהי להקה גרמנית

הוציאה ב2003 (אם אני לא טועה) אלבום מצויין בשם Music Monks. הם חמודים, יותר מידי צעקניים (בסטייל שלהם, לא ווקאלית :)) לטעמי אבל הם מגניבים לאללה

Chenipeper

New member
כן הבנתי

לפני כמה דקות משימי שזאת להקה ... כי גם שמעתי כל כמה קטעים שיש מישו שמדבר בפאטוה וחשבתי שאולי הוא (הגרמני) מארח שם מישו כל פעם וגם נכנסתי לקרוא עליהם עכשיו והבנתי שזאת להקה בעצם של 3 סולנים אם אנ'לא טועה והם הרבה בהרכב כמו ששימי סיפר ... אחלה של להקה, אני אהבתי לגמרי.

yaarasta

New member
SEEED!

להקה מעולה, פועלת בשטח לא מעט זמן, הזדמן לי לראות אותם בהופעה בלונדון במסגרת פסטיבל של מוזיקה גרמנית שהייתה שם, מקפיצים, שורפים, מעולים! אנגלית, פטוואה, גרמנית וצרפתית ומסמול-טוק אם אחד מהם הבנתי שלא ממש מעניין אותם לבוא לישראל. (מעבר לזה לא הרחבתי על "למה?" יותר מדי, מסיבות ברורות) but who cares about politics!!! דיסקוגרפיה וסינגלים: Ding (חדש!) Schwinger 2005 Next! 2005 Stand Up 2005 Fire In The Morning 2003 What You Deserve Is What You Get 2003 Music Monks 2003 קבל: http://www.seeed.info/

למעלה