המלצה לבעלי מקצוע ודיור שמתמחים בסכיזופרניה+דיכאון+חרדה

max1234566

New member
המלצה לבעלי מקצוע ודיור שמתמחים בסכיזופרניה+דיכאון+חרדה

שלום כולם, אני מחפשת פסיכולוג, פסיכיאטר ומסגרות דיור עבור דודי שחולה בסכיזופרניה+דיכאון+חרדה. הוא כבן 45 מתגורר עם הוריו הקשישים והסיעודיים. תפקוד בסיסי בעיקר בעקבות הדיכאון והחרדה, ממעיט לצאת מהבית אך כן עושה זאת מדי פעם. הפסיכוזה לא פעילה. הוא אדם מאד אינטיליגנט, אין פגיעה בתחומי הבעת רגש ותפיסת רגש של אחרים והוא די רגיש ופגיע. מציינת זאת לא כדי להחמיא לו אלא כיוון שבעקבות רמת התפקוד הנמוכה גורמי הסיוע המליצו לו על מסגרות שלא התאימו לו מבחינת סביבה חברתית מה שחריף את החרדה וההסתגרות. הוא לא מקבל טיפול פסיכותרפי אך מטופל תרופתית. אני מעוניינת בחוות דעת נוספת של פסיכיאטר אשר מתמחה בתחום זה ושיעניק יחס אישי ומקצועי. בנוסף מחפשת פסיכולוג מנוסה בטיפול בפגועי נפש. איך ניתן לאתר כאלו?
לגבי דיור- מחפשת עבורו סביבת מגורים עתידית שתספק לו הדרכה ותמיכה. אם קיים מקום שהוא לא צפוף עם המוני דיירים והדגש לא רק על מצב התפקוד הנוכחי אלא גם יכולה לספק לו סביבה שתתאים לו רגשית וחברתית במקום להכניס אותו עוד יותר לדיכאון בעקבות עלבונות או מראות קשים..
לא ברור לי איך יודעים מה מתאים: הוסטל, קהילה תומכת? האם יש המלצה על מקום מסויים?
אציין שאני מודעת לכך שקיימת לקות חברתית אצלו אך רוצה לדעת שניסינו הכל. תודה ושתהיה שנה מקסימה ושלווה.

כדאי שתכתוב כאן בתפוז

בפורום תמיכה למבוגרים.
סהר, שמנהלים את הקבוצה, בול יוכלו להפנות אותף.בהצלחה

למעלה