המלצה לסקר חדש...

badboy3919

New member
המלצה לסקר חדש...

הישן כבר ממש נמאס ולא שונה כבר איזה שנה... אז הסקר הוא: אם היתה לכם האפשרות לבחור באיזה אזור(שכונה) בכפר סבא הייתם רוצים לגור,מה הייתם בוחרים? א.קפלן-יוספטל ב.אזור הקניון ג.עלייה ד.תקומה ה.ראשונים ו.הדרים

i am crush

New member
אני הייתי רוצה לגור

באזור הקניון או בראשונים או בהדרים...

i am crush

New member
אוקיי אז ברור ש

באזור הקניון! עוד רק ביום.. אממ... ראשון הייתי בבית ש"מחובר" כזה לקניון (הבית של סבתא של שירה אם מישהו שואל...) וזה ממש ממש יפה!!!!!!!! רואים מהחלון את הרחבה של הקניון ובערב (עם השלג....) זה נראה ממש... מדהים!!

love arrow

New member
גם אני..

אני הייתי בוחרת באזור הקניון או בהדרים.. אבל אם הייתי צריכה לבחור אחד מבינהם ברור ש/הייתי בוחרת ב...אזור הקניון!

BanjoKazooie

New member
מי הטיפש שירצה לגור ליד הקניון

פריקים וערסים ושאר אנשים ביום שישי מסתובבים שמה צורחים וצועקים בלילות, מי שגר בחנויות מעל לקניון פשוט סובל כל לילה.

i am crush

New member
אמ..

אז אתה משרשר להודעה שלי, ושואל מי הטיפש?... נחמד מצדך...
האמת לא כ"כ חשבתי על כל הקטע של פריקים, ערסים (ופאקצות) שמסתובבים.. חשבתי יותר על האזור...-מקום במרכז, כל מה שתרצה לקנות יש לך ליד הבית, בשביל ללכת לקניון זה לא לוקח לך חצי שעה להגיע-אתה פשוט יורד למטה וזהו! וביום שישי יש גם את היריד... בקניון יש גם יתרונות וגם חסרונות, אבל יותר יתרונות.. ולא נראה לי שאנשים שגרים שם כ"כ סובלים.. כאילו, נכון יש ערסים שצועקים ומשתגעים בלילה אבל פשוט סוגרים ת'חלון או משהו.. וגם זאת דווקא הרגשה כייפית (לא הקטע שצועקים) אבל כששומעים אנשים שם למטה, זה נותן הרגשה כאילו אתה ממש שם.. לא יודעת, לי היה כייף להסתכל דרך החלון שם על כל האנשים כשהשלג ניצנץ לו והאורות האירו את כל הרחבה... זאת הייתה הרגשה... קסומה.. כמו כשיש גשם בחוץ ומסתכלים מהחלון או משהו ולך חם ונעים בפנים..-זאת הרגשה דומה...

BanjoKazooie

New member
זה ממש מפריע

זה לא שסוגרים את החלון ולא שומעים כלום את תיראי שזה בלתי נסבל פעם ליד הבית שלי באו ערסים והתחילו לשיר שירי כדורגל ולעשות שטויות, באה משטרה והעיפה אותם.. זה כמו הסיפור על שניים סינים וכינור גדול והשוטר שסילק אותם..

i am crush

New member
חח...../images/Emo6.gif

אני זוכרת את השיר הזה! שניים סינים עם כינור גדול ישבו וצחקו-פטפטו בקול גדול (משו כזה..) נה נה נה נה נה נה בא שוטר סילק אותם וזה הכל

למעלה