המלצה לרכישת נעלי ספורט במחיר טוב

din264

New member
המלצה לרכישת נעלי ספורט במחיר טוב

שלום אני מעוניין לרכוש מתנה נעל ספורט הכי טובה שיש
לפי מיטב הבנתי זה סקוני,ברוקס,אסיקס,מיזונו
ישמח מאוד להמלצות למקום הכי זול שיש שגם עושה משלוחים אני חייב את זה עד סוף שבוע הבא זה מתנה

לצערי אין לי זמן להיות פה כל היום ולחפש כי אני דופק שעות עבודה בשביל שאוכל לרכוש את המתנה

יורי CA

New member
זה לא עובד ככה

נעל ספורט יכולה להיות מאד טובה, אבל אם היא לא מתאימה לא עשית כלום. לכן צריך לבוא ולמדוד ולהרגיש.
מציע לך או לקנות שובר מתנה לנעליים, או ללכת על משהו אחר כמו סט חולצה ומכנסיים יפים (אני מאד אוהב אדידס, לפחות מבחינת היופי), או איזה גאדג'ט נחמד שקשור לריצה. אבל לא נעליים. כאן 90 אחוז שתפספס בגדול.

din264

New member
תגובה

רכשתי לפי המלצות מרובות שראיתי בוקס גליצרין 13
ולאחר שאני אם סאקוני טריומף 6 הן ממש לא נוחות לי לאחר ריצה אחת כל הרגליים למעלה כאבו לי עובד על שרירים אחרים לגמרי ומרגיש שהקשת בנעל מתחילה הרבה יותר מוקדם ככה שזה מפריע
&nbsp
ישמח לזרה ועצות בעל החנות מסרב להחליף או להחזיר את הכסף
&nbsp

tomiitom2

New member
נעליים

שלום,

אז כפי שציינו נעליים הוא עניין מאוד חשוב וסובייקטיבי. (מה שמתאים ועובד לאחד לאו דווקא לאחר).
קודם תעשה בדיקת התאמה לכף הרגל בחינם (עושים זאת בכל חנות ספורט מקצועית).
לאחר ההתאמה תנסה זוג נעליים אחר אם יש לך כף רגל נייטרלית אולי תחזור לסאקוני טריואמפ נעל מצויינת לדעתי האישית (הדגם החדש הוא iso 2).
תרוץ איתן על ההליכון בחנות (אל תתבייש וקח את הזמן) ותראה האם הן עובדות לך.
נעליים טובות הן הדבר החשוב ביותר לרצים ולפעמים עד שמוצאים את הנעל הנכונה עוברים כמה פחות טובות.
כאשר תמצא תשתדל להמשיך איתן במידה והן עובדות לך.
הערה: הרבה פעמים הבעיה היא גם לא בנעל. ריצה לא נכונה, בעיות פיזיות שאינן קשורות לריצה וכו׳. תהייה עירני וקשוב לגוף.

מקווה שעזרתי ובהצלחה.

למעלה