המלצות !!! ( דאנסהול ג'מייקני עדכני )

eviaman

New member
המלצות !!! ( דאנסהול ג'מייקני עדכני )

אהלן... הרבה זמן לא כתבתי פה המלצות... הגיע הזמן שאני יעשה את זה ולא אתעצל... אז קחו דף ועט... נתחיל עם דיוויד ברוקס MAVADO ----- Artillery Riddim- Movado - Chat Too Much Dem Time Deh Riddim-Movado - What Dem A Say energize riddim - Movado - Squeeze Trigga mavado-top_shotta_nah_miss-ras- על אותו רידים ( TREMOR) יש לו גם את הטיון DISS KARTEL .... טיון חזק ביותר! Movado - Touch Di Road Movado - Gun battle - Wipe out Riddimׁ חלק מהטיונים שכתבתי פה נמצאים גם באלבום שהוא הוציא השנה ... ! מי שממש אוהב תסטייל שלו כדי שישיג לו עותק ... battlefield riddim-lutan fyah-granny look alike - מי שלא מכיר את הטיון הזה ואת הרידים אז כדי מאוד , טיון ממש חזק של לוטאן פייה שמרביץ פה בדאנסהול FYAAA !!! \ Lutan Fyah - Thanks & Praises- וכדי לאזן...טיון ניו רוטס יפייפה של לוטאן (Drumline Riddim - Vybz Kartel - Pussyhole Mafrado- טיון ענק של קרטל שלדעתי הוא זמר הדאנסהול הכי טוב שיש באי כרגע !!! ( עם אני לא טועה ומה שהצלחתי להבין מהמלל בטיון, זה עוד שיר דיס למאבאדו...) Tremor Riddim-Vybz Kartel - Nuh Bother Try- טיון אחד החזקים שייצא לו בתקופה האחרונה !!!! עוד אחד טוב של קרטל וחדש הוא...Dem Bwoy Ah Baby!!!! tremor riddim-Einstein - Rifle Dem Stage Time Riddim Voicemail-cyaan_believe-r2r Stage Time Riddim - Chuck Fendah- cyan_coo (Stage Time Riddim) Munga - Dont Ova Dweet Stage Time Riddim)Macka_Diamond-mi_own-ras (tremor riddim) Elephant Man - Drop Dead elephant_man_and_wyclef-five_o mr_peppa-guy_ting Mr.Peppa - Gangsta Guerilla - Gully Slim Riddim Munga- Wine Pon it Munga - I Came To Take My Place Higher Altitude Riddim - Munga - Flipping Rhymes (1Tony_Matterhorn_-_Nuh_Waan_Nuh_Fren_Wipeout_Riddim_(1) wipe out riddim) vybz kartel - beat it יש פה רשימה מכובדת שעם תשמעו את כולה , אני בטוח שעם תלכו לדאנס של איימר סאונד או רודבוי , ( או כל סאונד שמנגן דאנסהול , אתם תשמעו את השירים האלה ... ) BLESS אביה

למעלה