המלצות לג'יי רוק?

ChemicalxX

New member
המלצות לג'יי רוק? ../images/Emo13.gif

רצוי שישמע כמו: malice mizer, moi dix mois, nightmare ^^

oracle

New member
אני מניחה ש...

D'espairs Ray Gackt L'arc en Ciel Luna Sea X Japan בטח יש עוד~~

sonaku

New member
אעהאהע~!@#$% D:

תחרוש על מאליס. אני מתגעגעת אליהם. ממ והמלצות..אה,אה,אנ קפה ^^ שהם גם שווים בטרוףD::

sonaku

New member
סורי,הייתי צריכה לנחש..

אני פשוט מתגעגעת לתקופה שגם גברים היו נכנסים לכאן מידי פעם.. ואור (זה שהמליץ לך על גאזט) לא נחשב P:

One Missed Call

New member
אנ קפה 33>~~

*סגידתי* גיליתי מחדש את מיקו XD הוא כלכך מושמוש בקליפ של SMILE ICHIBAN II ONNA, כמו הבישים הפופולריים האלה באנימה~ שהם גם ג'נטלמנים
ובואו 33333> כלכך צומי שזה גורם לי לרצות לחבק אותו ;; מישו יודע מה קורה איתו היום?

AngelicPaige

New member
המלצה לה לה ../images/Emo54.gif

Dir en Grey the GazettE Pierrot Kirito Angelo וזה רק חלק ^^

sonaku

New member
נראה לי שדירו קצת כבדים מידי

בשביל המלצת התחלה. למרות שהיא שומעת מאליס וM10M.. יכולתי להתחיל לפוצץ אותה בג'יימטאל אבל אני חוששת שזה יבריח אותה XD

ChemicalxX

New member
ג'יי מטאל דווקא נשמע נחמד D=

יהיה נחמד אם תמליצו על להקות וזה...

sonaku

New member
וואי התחלתי לשמוע מלא אינדי

כי עשיתי מרתון הוספת יפניים שווים למייספייסXD אז כאילו,תתחילי עם דירו ואנ קפה וגאזט. אחרי שתשמעי הרבה הרבה אותם,תוכלי גם לשפוט אינדים לפי המוזיקה שלהם.. גאד,ג'יי אימו זה מוזר X_____X

One Missed Call

New member
נה, מהזה אינדי? .__.;

משבטוח,ישלזה קשר לאנטיק קפה~ זה ז'אנר אומשו? וג'ייאימו? O_______O אני לא בטוחה שאני רוצה לראות אימו יפני ._________. ישלי סלידה חמורה מאימואים שהם במכוון, חוץ מהאנגלים הבישימ האלה שממילא ישלהם את התסרוקת אבל עדיף בלונדים XD

nadav1232

New member
גם אני לא מבין מה זה אינדי XD

תמיד זה הזכיר לי מוזיקה אינדיאנית או משהו כזה 0.0 XDD

oracle

New member
אינדי זה

קיצור של המילה Independent(עצמאי) והכוונה ללהקה שעדיין לא חתמה עם לייבל (חברת תקליטים) רשמית וגדולה... הרחבה בוויקיפדיה~ ^_^

oracle

New member
אה, זה ממש פשוט~ ../images/Emo13.gif

כאן יש כמה המלצות, ובדפי המייספייס שלהם את יכולה לשמוע סאמפלס של המוזיקה שלהם... תהני

למעלה