המלצות למוזיקה לפנדורה

trilliane

Well-known member
מנהל
המלצות למוזיקה לפנדורה

שלום אנשים טובים! אני מנסה לכוונן לי תחנה של מוזיקה אירית בפנדורה. הבעיה היא שאני לא מתמצאת במוזיקה אירית - לא בשמות ולא בסגנונות...
אני משתדלת להגיע בשנים האחרונות לפסטיבל אירלנד בסינמטק, הולכת מדי פעם להופעות של להקות ישראליות שמנגנות מוזיקה אירית, מאזינה, נהנית, אבל לא מתעמקת. זו הסיבה שבבואי להכניס שמות של אמנים / שירים לפנדורה כדי להסביר לה מה אני אוהבת, נתקעתי... (בעולם מושלם הייתי אומרת לה שאני אוהבת את ירוק עד ואת קלטאן והיא מייד היתה מבינה את טעמי, אבל היא לא תכיר אותן כמובן). ידיד טוב המליץ לי על הפוגס ועל ה-Chieftains ואמר שהוא הכניס אותם לתחנה אצלו, וקיבל כל הזמן קאנטרי. אחרי שהאזנתי קצת, הבנתי למה - הם אכן מאד קרובים לזה (טוב, הקאנטרי בארה"ב התחיל ממהגרים אירים) וזה ממש לא הסגנון שאני מחפשת, אני לא רוצה מוזיקה עולצת לפאב. נתחיל בזה שאני מחפשת משהו הרבה יותר ענוג, עם חלילים וחליליות, עם כינור יותר עדין, עם נבל וכו' (אבל בעיקר משפחת החלילים, למעט חמת חלילים שהוא כלי בלתי נסבל בעיני, עמכם הסליחה). לא אכפת לי שיהיה גם יותר עולץ, סטייל המוזיקה של הופעות ריברדאנס למינהם וכו' (ג'יגים, רילים וכיו"ב) אבל רצוי מאד שיהיה אינסטרומנטלי. ניסיתי לעשות שיעורי בית וחיפשתי בין מאמרי הפורום, מצאתי כמה המלצות, חיטטתי קצת באמזון, אבל לצערי פנדורה לא הכירה אף אחד מהשירים או מהאמנים שמצאתי שם...
(אלבומים לא ניתן להכניס, רק שירים ואמנים). כנראה שלפנדורה אין הרבה מגוון מהסוג הזה. למרות זאת, עוד לא אמרתי נואש! אם יש לכם המלצות למוזיקה שתואמת את מה שאני מחפשת, וכזו ידועה מספיק שיש סיכוי שפנדורה תכיר - אשמח לשמוע. אל תשברו את הראש, מספיקים כמה שמות שהיא תכיר ויבהירו את הסגנון המבוקש וזה כבר ייתן לה ולי את הבסיס להמשיך ממנו. (אני מתחילה לחשוב שאולי יהיה יותר פשוט למצוא איזשהו ערוץ רדיו אינטרנט שמשדר בדיוק את מה שאני מחפשת במקום לנסות להגדיר לפנדורה אחד כזה... אז אם אתם מכירים כאלה, המלצות יתקבלו בשמחה). תודה מראש

GnarledCynic

New member
אוקי,

מצטערת שאת מקבלת מענה רק עכשיו. Lunasa- להקה אינסטרומנטלית נפלאה. אני קובעת, בבטחון מוחלט, שתאהבי אותה. Danu- אמנם לא כל הקטעים של הלהקה אינסטרומנטלים, אך רבים מאוד הם כן כאלה. להקה מאוד מאוד מאוד מומלצת. יותר משתי אלו והצ'יפטיינס לא הצלחתי למצוא בפנדורה. ובאמת, לא כדאי לחפש שם מפני שהתחנה, כאשר את מחפשת פולק אירי, מוצאת יותר שירי קאנטרי ובלוגראס מאשר פולק אירי.

trilliane

Well-known member
מנהל
רוב תודות! ../images/Emo140.gif

כבר הספקתי לשכוח מההודעה הזו... הבנתי שאף אחד כנראה לא יענה לה (ולא לקחתי ללב, זה יכול לקרות בכל פורום). ההודעה שלך היתה הפתעה נעימה.
ניסיתי עכשיו את ההמלצות שלך - בדיוק מה שחיפשתי!
איזה כיף.

למעלה