המלצות למשחקים של שבת

באסיסט21

New member
המלצות למשחקים של שבת

מקווה שהפעם יילך קצת יותר טוב, אחרי שהתרסקתי עם ההימור על לאציו... סכנין - נצרת - קשה מאוד לנחש. נראה לי נצרת, לא נראה לי שיהיה תיקו. רמת גן - חיפה - רמת גן במומנטום אחרי שעלו לחצי גמר גביע. חיפה בהליכי פירוק ומשחררים שחקנים. נראה לי כמו נצחון לרמת גן. ניוקאסל - מנצ'סטר - אני אוהד מנצ'סטר. באנקר 2. ראשון - בני יהודה - ראשון אולי איבדו אמונה, אבל בני יהודה הם כל כך לא יציבים, שהם יכולים להפסיד גם להפועל ארגזים. לא מהמר על זה. חיפה - באר שבע - עזבו אותכם מהמשבר של חיפה. נצחון לחיפה. כפר סבא - מכבי פ"ת - נראה לי כמו 4-2 לפ"ת. שתי קבוצות עם התקפה חזקה. דרבי תל אביבי - כל כך מסוכן שקשה לשים על זה הימור. שום תוצאה לא תהיה הפתעה במשחק כזה. ניס - אוקזר - משחק קצת חסר עניין. תיקו. אינטר - מילאן - אינטר עם הראש בליגת האלופות. גם מילאן, אבל הם יותר טובים. תיקו ואולי נצחון למילאן. ברצלונה - לה קורוניה - לה קורוניה ינסו לשמור על סיכוי מסוים וינצחו. בשערים אני בעד לסמן X. באופן כללי כל היחסים הם לא רעים בכלל. אני מציע לשים כפול בדרבי, כפול בדרבי של מילאנו ובאנקר על מכבי פתח תקווה. קצת מסוכן, אבל זה מה יש. בהצלחה לכולם!

למעלה