המלצות לסופ'ש בעל הכיפאק..

Carcass

New member
המלצות לסופ'ש בעל הכיפאק..

נפל לידי דיסק לפני כמה זמן של הרכב אמריקאי שעונה לשם: Ten Feet Ganja Seed. חבורה אמריקאית,מה שהפתיע אותי היה שהם לבנים. עושים רוטס איכותי ביותר.

על הכיפאק של המלצות ../images/Emo6.gif

משהו נחמד כזה לשמוע בנהיגה או כשלומדים לבחינה-- או בכל מקום אחר!! Jah Cure - Soon we'll be free sister nancy & Yellowman - cocaine Luciano - Can't Stop Jah Works Mad Cobra - Storm Riddim Shabba Ranks - Flex Johnny Osbourne - Move & Rights - Here I Come - Barrington Levy Seeed - She Got Me Twisted Shabba Ranks & Maxi Priest - Housecall Warrior King - Rasta come together Junior Reid - Higgler Move ואני בכוונה כל פעם מביאה רשימה קטנה- כדי שתתיחסו לשירים ולא תעבירו ת'עיניים על הרשימה
אז שיהיה המשך יום מוצלח ומלא בסאטלות ציבעונית מכל התחומים!! -כשף!

גלתו

New member
זה Ten Feet Ganja Plant אם אני לא

טועה... בכל מקרה, אחלה הרכב, Hillside Airstrip שלהם הוא אחד האהובים עליי. ממליצה במיוחד על Pure Sugar ועל New Day, קטע דאב מדהים שאפשר לשקוע בו עמוק. בהחלט אחד המשובחים.

ZeusMan

New member
שלי לשבוע...

Macka Diamond - Dem Gal Deh אחרי הלהיטBun Him שעדיין מפציץ בכל מקום, בא השיר הענק הזה... סוג של דאנסהול חמוד מאוד, כזה שעוזר לרחבות להתמלא בחום וזעה... Capleton - Step 2 The Fire המלצתי עליו כבר בעבר, ואתם יכולים להבין מזה כמה גדול השיר הזה... אם אני כבר ממליץ עליו בפעם השניה זה אומר שאני מאוהב, מקווה שגם אתם תחושו את אותה חיבה לשיר... חובה על כולכם לבדוק אותו... Capleton - Never Let Us Down עוד אחד של מוציא הקול הכרוני הזה... הפעם הולך על מקצב יותר איטי, לתת קצת ברגש... Gentleman - After The Storm עוד אחד מהמרגשים האלה של ה-Gentleman... רק שיבוחים לבחור הכישרוני הזה... Idiona - Chicken Head מבדר,מצחיק,מדהים,מאתגר... דאנסהול שחובה על כולכם לשמוע, אפילו שאין לכם חיבה לז'אנר... Anthony B - Hoe Long עוד קונשס מרגש ונוגע... הפעם את'וני בי על הכישרון... Nanko - From Ever Since עוד אחד שהמלצתי עליו בעבר... ננקו הוא אכן אחד ממלכי השירים המרגשים... אין ספק שזה הוא השיר הכי חרוש שלי בשבועות האחרונים... Capleton - Jah Protect Us Alain - Heavenly Gentleman - No Doubt About It Richie Spice - Brown Skin Heavenly Riddim שנעשה על ידי מפיק העל דון קורלאון... עוד אחד מהרידימים המרגשים והמדהימים שלו... כל אחד מהאמנים האלו עשה עבודה מעולה על הרידים שהוגש לפניהם... Idonia - Eagle דאנסהול חם חמוד... אחד שגורם להזיז את האגן מפה לשם בתנועות מאוד מעניינות...

S t o l a

New member
העתק הדבק משבוע שעבר? ../images/Emo8.gif

וואלה השבוע יצא ששמעתי הרבה את האלבום הראשון של דמיאן מארלי Damian Jr. Gong Marley - Mr.Marley אלבום מעולהה! הבנאדם עושה מוזיקה מצוינת!! היילייטס : #2 Love and Unity #5 Party Time #8 Searching #9 One More Cup Of Coffee תאזינו!! שבת שלום

ZeusMan

New member
אני עדיין שומע את אותם דברים../images/Emo178.gif

כי הם כל כך חמים

?!!?!?One More Cup Of Coffee

אמא!!!!!!!!!! איזה שיר!!!!!!!!!! אני מכירה אותו משנים עברו בביצוע מדהים!! מדהים!!! של בוב דילן!!! והאמתי התגלתי בפעם הראשונה לפני פחות משנה, כשניפתח הג'אמין באילת - ל One More Cup Of Coffee של בוב מארלי!!! וואי פשוט מדהים!!!!! אז זו ההמצלה שלי לבוקר נפלא זה!!! שבת שלום.. -כשף!

יאה חחחחחחחחח ../images/Emo6.gif

תראו מזה הפכות של בוקר!!!!!!! כתבתי - One More Cup Of Coffee של בוב דילן, וששמעתי ביצוע של בוב מארלי- אז לא חח..כולי בלבלות!! התכוונתי ל Hotel California של האיגלס בביצוע מדהים!!!! מדהים!!! וששמעתי אותו בג'אמין בביצוע של בוב מארלי - וגם התאהבתי!!! *בלי קשר One More Cup Of Coffee הוא שיר מדהים!!! וגם היום הזה מדהים!!! לא קר ולא חם... תהנו בו!!!! -כשף!

Carcass

New member
עוד משו..קצת שונה..

אוסף שנקרא : D Soca Zone 6th Wukk Up. מוזיקה שנועדה להזזת ישבנים. מבחינת אמנים שיש שם,חוץ מקווין ליטל ו טוני פרסקוט לא הכרתי אף אחד,אבל אחלה אוסף.

Carcass

New member
יאאלה,טראקליסט.

Kevin Lyttle - Home For Canival Mr. Dj - Waistline Shotz Edwin Yearwood Feat. Sakito - Keep Rolling It Sheldon Douglas - Welcome Tony Prescott - Genie Da Bhann Feat. Giselle The Wassy One - Inside Ah De Fete Sanell Dempster - Sucker Mr. Lee - Jockey Shorts Bud - Fire It Up Taxik - First Time Bomani - Wet Pelf - So Hot Double Xplojun Feat. Donella Weeks - Death Trap Lima Calbio - Mr. Postman Daddy Jones Feat. Pumpa - Mokojumbie El A Kru - Another Man Da Bhann Feat. Buke - Dun De Place Buji Fay - Ann Gauge Claudette Peters & Waskie - Bad Mind Mega Mix By Rude Boy

נדב88

New member
sublime

sublime, להקה שלצערי אין לי הרבה מידע עליה, אבל איכשהו נפל לידי מספר שירים שלהם. מה שמיוחד בהם, הוא המגוון המוזיקלי שלהם, הם מנגנים רגאיי, רוק,ועוד סגנונות שאני לא ממש יודע להגדיר אותם.... בכל אופן שתי המלצות שלי ללהקה: sublime-trenchtown rock קאבר ממש יפה לשיר העוד יותר יפה של מלך הרגאי sublime-rivers of babylon מי שישים לב, זהו תרגום של מזמור קכ"ד בספר תהילים...

Hashomer1

New member
נדב..

sublime היא אחת הלהקות האהובות עלי יש לי גם אלבומים שלהם אם אתה רוצה יותר מידע עליהם אתה יכול לפנות אלי ולגבי 10ft.Ganja Plant אני מסכים בהחלט שHillside Airstrip הוא אלבום מעולה ולמזלי יש לי את עותק מקורי שלו..

סאבליים בקטנה

Sublime היא להקת רגאיי/Pאנק (התחילה יותר בתור Pאנק סיימה יותר בתור רגאיי) מלונג ביץ' קליפורניה. הלהקה מונה 3 חברים, מתופף באסיסט ובראדלי נוואל הסולן/גיטריסט. כמו שידוע הPאנק סופג המון השראה מרגאיי ובשלב מסוים חברי הלהקה וביחוד בראד התאהבו במוזיקה והתחילו לשלב אותה יותר ויותר בשירים. המוזיקה מתאפיינת במקוריות של הנושאים לשירים, חוש הומור, גאנג'ה וקלילות ויוצרת מן תערובת של רוק גולשים עם רגאיי, קצת היפ הופ וקצת Pאנק. בשנת (אני ממש לא מדייק כי אני לא זוכר) בערך 96 הם הוציאו את האלבום הראשון 40oz. to freedom שהוא אלבום בכורה מרשים, אבל עדיין די בוסרי. ושנתיים אח"כ שיחררו את האלבום הגדול Sublime. האלבום, לא מעט בזכות הסינגל Love is what I got זיכה אותם בהרבה הצלחה בארה"ב ומעריצים חדשים מכל העולם. הסוף הטראגי של הלהקה הוא שבראדלי, הסולן והכותב המוכשר החליט לשחק אותה כוכב רוק ומת לו ממנת יתר של הרואין. מה שקצת תמוה כי הוייב של הלהקה היה נחמד, סטלני וכביכול נקי מרעל, אבל, החיים מלאים הפתעות. שירים מומלצים: Doin' time (Eerie Splendor remix) Pawn Shop Smoke two joints Santeria Seed The ballad of Johnny Butt Wrong way

למעלה