המלצות לסופ'ש בעל הכיפאק.

Carcass

New member
המלצות לסופ'ש בעל הכיפאק.

Dancehall Time: I.Q Riddim 2007 lukie d,beenie man,vybz kartel,tony curtis,delly ranks,danny english ועוד,נפגשים על הרידים המקפיץ הזה. וייבז שורף כהרגלו. Octagoon Riddim 2007 קפלטון עם טיון אדיר על הרידים הזה,פשוט שורף,הטיון נקרא Stay Far From Dem. Capelton Time: Narrow Escape,על ה ba ba boom riddim מ 91. Bless Dem - מרידים שנושא את אותו השם מ 2003. Conscious Time: Jam Down Riddim 2007 הזכרתי את הרידים הזה לפני כמה ימים,פשוט תענוג כמות האול סטארז שיושבים עליו: ג'וניור קלי,לוטאן פייה,בוג'ו באנטון,מורגן הריטג',צ'זידק,ג'ה קיור,קפלטון,ראס שילו,פרפקט,טוני קרטיס ועוד... Roots Time: טיון שהתיישב לי בראש כל השבוע ואני פשוט מזמזם אותו לעצמי ללא הפסקה: Third World - 96 Degrees In The Shade טיון ישן,מוכר לרבים,אבל מאוד ממכר,תענוג. שיהיה אחלה סופ'ש חברים.

ZeusMan

New member
הורדתי היום את הרידים הבא

Atariq יושבים עליו בעל הכייפק (כמו שמר באזדאל אומר) Capleton - Longest Time Fantan Mojah - Unity

Carcass

New member
אחחח

איזה טיון של פאנטאן המלך,יא רבינאן... כמה כישרון באמן אחד..

ZeusMan

New member
לחובבי ההיפ הופ בסגנון רגאייסטי

Fat Joe Feat. The Game - Breathe And Stop

ZeusMan

New member
לא עשה לי את זה עד הסוף אבל עדיין

אני ממליץ עליו... Chuck Fender - Promises יושב על ה- State Of Emergency Riddim

fleaboy

New member
המלצותתת

marcus miller - silver rain מרקוס עושה הרבה ג'אז ומוזיקה אינסטרומנטלית אבל בשיר הזה הוא שיחק אותה עם אחלה שיר רגאיי... ורידם שיצא השנה ולא שמעתי עליו בשום מקום... אבל נתקלתי בו במקרה והתאהבתי: livity nuh nice riddim תוכלו למצוא עליו את קפלטון, לוציאנו, טורבלנס ועוד ועוד

Carcass

New member
היתה פה איזו המלצה

על הרידים הנ'ל לפני כמה זמן,על ידי זאוסמאן אם אני זוכרנכון,בהחלט אחלה רידים ואחלה טיונים של קפלטון ולוציאנו.

fleaboy

New member
ממ... אז נביא אותה ברידם אחר...

stress free riddim יושבים עליו ראס שילוח, מאד קוברה, ג'ה מנסון, לוצ'יאנו, קפלטון, לוטן פיה ועוד ועוד מעולה

Funky Giraffe

New member
איך ניכרת בך הבסיסטיות שלך

תקן אותי אם אני טועה (אם אתה לא בסיסט יעני)

jema123

New member
שאלה לה לה

חג שמח!! האם יש אתר שבו אני פשוט יכולה להכניס שמות של שירים ולשמוע לי להנאתי? יש לי אחד כזה אבל מסתבר שיש מלא דברים שהוא פשוט לא מכיר...

fleaboy

New member
הנה 2

www.soundpedia.com www.allmusic.com הראשון ממש טוב, צריך להרשם (חינם) ויש שם מאגר דיי גדול... את השני אני פחות מכיר אבל אומרים שהוא גם טוב

למעלה