המלצות לסופש!!~

Carcass

New member
המלצות לסופש!!~

הפקות דון קורלאון בע'מ חוזרות ובגדול: אין לי מושג מה השם של הפרומו הזה,באינטרנט הוא נקרא new don corleon productions Promo Demo בכל מקרה,מדובר על פרומו לרידימים עתידיים של דון קורליאון: Alaine - Sacrifice-ניו רוטס סטייל,הרידים מזכיר קצת את הרידימים הרגשיים של קורליאון(דרופ ליף). Don Corleon Vs Vybz Kartel Vs Baby G- -Floating High - השלישיה המנצחת בכל מה שקשור לדאנסהול. Munga - Bad FormMi Born שניהם יושבים על רידים דאנסהול רוצח. VoiceMail - Dancin Feva,רידים דאנסהולי מהיר ועצבני,מזכיר קצת את high altitude המצוין של קורליאון משנה שעברה. טוב לא קשור לקורלאון,הטיון שאני פשוט חורש עליו בשבועיים האחרונים ללא הפסקה..פשוט אדיר.. Fantan Mojah - Unity, Atariq Riddim 07 רידים עצמו מצוין,ופאנטאן יושב עליו..אממ..כמו פאנטאן,הכי טוב שאפשר,איזה פלואו,איזה ווקלס,פשוט תענוג לכל חובבי הקונשס באשר הם. הא וצ'מעו את all ganja man של קונגו נאטי וטופ קאט,לכל חובבי הג'אנגל:)

Carcass

New member
עוד אחד..

Top Cat - Nine Lives המלצתי על האמן הזה לפניכמה ימים בהקשר שהוא הדיג'יי העיקרי של הרכב הג'אנגל קונגו נאטי. אז לא הרבה יודעים שהוא במקור מגיע מהדאנסהול ומהדיג'יי סטייל. באלבום הישן הזה (1993) שומעים אותו במיטבו,אולד סקול דאנסהול,ראגאמאפין ודיג'יי סטייל,בקונסטרוקציה אחת גדולה ומצויינת.. אפשר לשמוע פה גם שני טיונים שאחר כך הפכו ללהיטי ג'אנגל,גם בגרסאות הרגילות וגם בגרסאות הג'אנגל: Smoke The Sensi ו Champion Dj האדיר!

נדב88

New member
תגיד אחי, מאיפה אתה משיג את הרידימים????

גם אני רוצה!!

Carcass

New member
...

יש כל מיני אתרים עם ביקורות וכ'ו על הוצאות חדשות מהיארד...google it.. מה שאני קורא ושומע עליו ביקורות טובות ני מוריד(soulseek).

smadicris

New member
כמה תוספות למה שכתבת carcass

השיר של אליין sacrifice הולך לצאת על רידים של קורליאון שייקרא באותו שם. הסינגל עצמו כבר שוחרר לפני כמה זמן. לא הייתי מגדיר אותו כניו-רוטס אבל... זה מה שנקרא לאברז.. אבל חפיף. floating high של קורליאון עם קארטל יושב על רידים שנקרא sativa, מוכר גם בשם guardian (לא לבלבל עם גארדיאן אנג'ל של אריף קופר). הלהיט הגדול על הרידים הזה שייך למונגה הונרבל. dancing fever של וויסמייל נמצא על raging bull riddim עוד הפקה של דונובן בנט. יש עליו גם קייפלטון, ביזי, קארטל ועוד. ולגבי האטאריק רידים, אכן רידים קונצ'ס מעולה, שכבר המלצתי עליו לפני כמה חודשים. הפקה של לייבל ספרדי (!) הטיון האהוב עלי על הרידים שייך לקינג שאנגו longest time - עם פתיחה מדהימה. הרידים הזה כמו כל הטיונים הכי הכי טובים שיצאו עד עכשיו ב2007 נמצאים במיקס החדש של אבויה שנקרא do we ting (נמצא כבר בקרמבו ומחולק בדאנסים), שווה לשמוע! bless smadicriss

eviaman

New member
תהיה בריא סמדי

איפה יש לך זמן לדעת את כל הדברים האלההה?

למעלה