המלצות - לפה!!!

DuBsYs

New member
המלצות פאונדיישן

שני אלבומים שאהבתי מאוד לאחרונה: Errol Dunkley-Darling Ooh אלבום פאונדיישן מצויין, יצא לראשונה על הלייבל ATTACK בשנת 1972, מציג גרסאות מצויינות ללהיטים כמו Movie Star, Created By The Father, A Little Way Different שימו לב להפקה של האלבום הזה, בראס, גיטרות קלידים ורידיים הכל בטעם טוב ובדיוק כמו שצריך, נשמע כאילו השקיעו מחשבה בכל תו שנוגן. האלבון השני הוא אוסף של טיונים שיצאו במקור אצל רנדי'ס, האלבום נקרא Randys 17 North Parade (יצא בCD עלPressure Sounds) טיונים מומלצים מהאלבום: Gladiators - The Race ללא ספק אחד השירים החזקים שלהם, בביצוע מדהים (הרבה הרבה יותר מגניב מהביצוע של 1982...) Sweeney And The Wailers Band - Won't Come Easy, טיון רוטס קלאסי, תקשיבו למילים.... Senya - Roots Man טיון חמוד אבל קצת נופל משני הקודמים... African Brother - Hold Tight עוד טיון רוטס קלאסי Errol Dunkley - Created By The Father גרסה שונה מזו שב- Darling Ooh, אני עדיין מטלבט איזו גרסה יותר טובה... Dennis Brown - Cheater, גרסה מצויינת לby the look in your eyes אחד הטיונים הטובים באלבום. Delroy Jones - Mu Guiding Star עוד קילר טיון, איזה סטייל יש לDJ הזה, מזכיר קצת את העבודות המוקדמות של FAR I. תהנו

Carcass

New member
המלצות - לפה!!!

Bodo Riddim 2007 קונשס זה הענין,ואיזה הרכב אליפות יושב פה על הרידים המצוין הזה... Capelton,sizzla,beenie man,horace andy,cocoa tea,ras myrhdak ועוד ועוד ועוד... שיהיה בתאבון. ולבחורות שביניכם עם רישיון,תסתכלו במראה,תכבו את הרדיו ותפתחו חלון בזמן שאתן לוקחות רברס בחניה,אם תשמעו מישהו צופר וצורח בפראיות זה כנראה יהיה אני,וסימן ששוב פעם איזו אישה נכנסה לי בטמבון הקדמי( ע'ע היום בצהריים).

Carcass

New member
Junglist Pon Chalice Ina Buckingham Pala...

אז כן,לפי השם מדובר על ג'אנגל.. Bounty Killer - Junglist Pon Chalice Ina Buckingham Pala הופיע באוסף הראגא-ג'אנג'ל- Ragga Jungle Anthems 2 משנת 96... ואנלא מפסיק לשמוע ת'צ'ון הזה ברצף כבר איזה יומיים,פשוט אדיר. עוד צ'ון אדיר הוא ויקיד קומביניישן של 4 דיג'ייז מז'אנר הראגא-ג'אנגל: Tenor Fly Cowboy Ranger Demolition Man Terry T ארבעתם מאוד חזקים בתחום,והקליטו בין השאר עם shy fx וקונגו נאטי(rebel mc) כמו כן טנור פליי הוא שותפו ללייבל של טופ קאט( 9 lives) הצ'ון הופיע באוסף דראמ נ בייס וג'אנגל חדש דנדש שיצא לא מזמן שנקרא Xclusive Drum & Bass. Tenor Fly, Cowboy Ranger, Demolition Man & Terry T - Loyal To The Game

למעלה