המלצות לפה :

ZeusMan

New member
המלצות לפה :

Capleton - From Mi Heart Morgan Heritage - What A Day על הWASH BELLY RIDDIM Dawn Penn Feat. Eve, Stephen & Damian Marley - No No No רימיקס מעולה לשיר מעולה בזכות עצמו... The Ruts - Jah War רגאיי מעולם קצת אחר... שווה לטעום.

Carcass

New member
...

Richie Spice - Open Da Door - ביג ביג טיון! על ה Jah Love Riddim 2006 Fantan Mojah - Stronger Pt 2 בעצם זה הטיון הידוע שלו בשם Jah Mek Me Stronger, שמקור יצא על ה Million Riddim ,אבל הפעם יש גרסא על ה Jah Powers Riddim 2006/ Shank Riddim 2005 רידים ניו רוטס,עם 3(!!) טיונים של לוצ'יאנו,3(!!!) טיונים של לוקי די,ועוד טיונים מצויינים של טוני קרטיס,בושמאן,אנת'וני בי וראס שילו. אחרון, רידים שדובר עליו הרבה וכל מילה נכונה Police In Helicopter טיונים נהדרים כולל רי מייק של השיר של ג'ון הולט ביחד עם סיזלה,טיונים של לו'ציאנו,פרפקט,אנת'וני בי,אנת'וני קרוז ועוד...

Nechi Nech

New member
שלי

Burro Banton - Tek A Set טיון ענק ענק ענק על הCuss Cuss Riddim Burro Banton - Muda Land Calling על הDub Organizer Riddim Warrior King - Hold The Faith שיר הנושא מתוך האלבום המשובח והמומלץ בחום של החבובצ'יק.. Sizzla - The World ביג טיון. וזהו. General Degree - Yu Fi Know כנ"ל tek a set, tek a set ragga ragga tek a set

טובא

New member
הנה עוד כמה

MORGAN HERITAGE-LIVING WITH OUT YOU CHUCK FENDER-LIGHT DEM BUJU BANTON- DESTINY SIZZLA-NOTHING BOTHERS ME(סיזלה בוייב'ס פסיכי) ואחד קלסי לסיום:BARRINGTON LEVY&BOUNTY KILLER-LIVING DANGEROUSLY

טובא

New member
דבר ראשון על הבוקר אני שומע

JAH MASON-SLIP AND SLIDE טיון מומלץ בהחלט! שהיה לכולם בוקר טוב

xXx Shiraz xXx

New member
הערה לטובא ../images/Emo13.gif + ../images/Emo32.gif אחד קטנטן

השיר של ברינגטון ובאונטי קילה שיר תותח
גם אני אוהבת אותו. ועכשיו לאוף טופיק
[שנזכרתי בו בעקבות ההגדרה "וייב פסיכי" לסיזלה...] במקרה של השיר הספציפי שאני מדברת עליו, דווקא הגדרתי את זה כ"סיזלה מתיימר להתחרפן כמו קייפלטון", אבל "וייב פסיכי" זה קצר וקולע. ולענייננו ממ נכון יש לו שיר Somehow? מישהו מוכן להסביר לי איך ולמה בשם ה' השיר המקורי הוא זוועת עולם, חורק וצורם לאוזניי כמו... זמבורה או משהו ולעומתו- הרימיקס (לקחו את האקפלה, הוסיפו טיפה בסים ווקאלז של בחורות גוספל כאלה שעושות אההה אההה) תותח, אבל חסר לי קצת מוזיקה? מישהו עשה משהו בנידון? לקח תאקפלה והוסיף לה רידים אחר? כי זה ממש בלתי נסבל המקורי, והרימיקס הוא יותר מדי נטול קצב. כמו...אקפלה עם אקסטרות. חפרתי המון תסלחו לי... תבורכו

xXx Shiraz xXx

New member
ה' ישמורררר

תשבע לי שסטיבן מארלי אהובי מחמדי עשה ביצוע לשיר המדהים נו נו נו ? ~אדאג כעת שנטלי AKA המשתפת ת ו ר י ד~

Carcass

New member
וואי זה ממש ממש ישן..

זה מ פאקינ 2001(!!) איפה את חיה חיחי

xXx Shiraz xXx

New member
מממ אני חיה עם מחשב בעל פיירוול

מה שאומר נטול תוכנת שיתוף... וטובא כן אמרת מזל טוב אבל זה מחרתיים חחח סאמי בובה, שיר יפה מאוד כאילו מבחינת ליריקס והביצועים שמה סיזלה...מפציץ איך הולך השיר? לה פריק זה שיק חחחח אני אוהבת את השיר somehow rastafari just keep on...

קצת מכל אחד ../images/Emo9.gif

רגאמאפין: Coco T & Nardo Ranks - Me No Like Rikers Island lady saw - Bitch Riddim Apachi Indian - Chok There Cutty Ranks & Wayne Wonder -- Lambada דאנסהול: Busy Signal & Movado - Full Clip Elephant Man - Pon Di River Vybz Kartel - Maths Class blacker feat macka diamond - bun him קונשנס ולוברס: Jah Cure - Family Man Marlon Asher - Ganja Farmer gentelman feat. jack radics - children of tomorrow sizzla - thank u mamma בונוס לא קשור לרגאיי
Scorpion - The Winds Of Change האזנה נעימה, אני נהנת מההמלצות האלה כרגע
-כשף!

K C

New member
|הדגש|Don't Mess with Jill|סדגש|

she's my womannnn של מי? Get Ready Journey He Prayed של Spear Augustus Pablo - Each One Dub The Meditations - Rome והאלבום... Message From the Meditations Israel vibration - Dubbin' in the Sunshine Reggae on the River כנראה חרוש אצל כולם, אבל Punky Reggae Party של בוב Hail the king מארלי הייתי נותן עוד, אבל 04:11 עכשיו לפי שעון בת ים

למעלה