המלצות לשבוע....

s h i d a n

New member
המלצות לשבוע....

צ'ופרתי בחמשו"ש(זה לא קורה הרבה) אז לצורך העניין ציידתי את עצמי בכמה אלבומי רגאיי לסופ"ש ואני בהחלט הולך לחרוש עליהם שייתנו לי את הוייבז לשבוע הבא לשבוע שטח(מקווה שיהיה לכם כח לקרוא כל כך הרבה), המלצה ראשונה: להקה בשם sons of jah בסוף שנות ה70 עם אלבום מרגש מאוד בשם burning black שירים שמתאימים בעיקר להרגע בים או איפשהו שלא בא לכם להרגע עם שירים כמו wind of change(אחד החזקיםםםם), rasta tell i so, feel like dancing ושיר הנושא המצויין. michael prophet - consciousness אם אתם אוהבים את הראסטה רגאיי העצוב, הכבד, יפה שבה אך ורק מהלב אז זה אלבום שתהנו ממנו!!! כל שיר שם זהבבבבבבב כל שירררררררררררררררררררר יעני במיוחד no one hurt שיושב על הגירסא הישנה של הrockfort rock riddim livnal thompson - i love jah יצא ב1979, ההתחלה התחלה של הראב א דאב, אך זה לא הראב א דאב של ילומאן ושל אקא מאוס, משו שאם תשאלו אותי יותר טוב בגלל הסאונד הישן. שירים מומלצים: jah jah do it ו - never push your brother congos - heart of the congos לא צריך להגיד הרבה על השלישיה הזאת, האלבום מורכב משני דיסקים, אחד גירסאות רגילות ואחת זה הורז'ן(גירסאת דאב) כמו שהיה נהוג לעשות פעם.. solid foundation ו-open up the gate הם שני השירים האהובים עליי באלבום queen omega - pure love היא הגיעה קצת אחרי כל החברה שהמלצתי עליהם והביאה איתה את הקונשנס סטייל שאותי לעיתים מעצבן(בגלל הסאונד האלקטרוני שיש שם), אבל קולה של אומגה מרגש בצורות שקשה לתאר. שירים מובחרים:, like mountains, black woman and child, hustle up שיושב על הרידימים של וומן אי ניד יו של סיזלה(לא יודע איך קוראים לרידים עצמו. ולסיום, משו יותר חדש, רידים ברנד ניו מ2006 שנקרא ג'א איז לאב רידים מפציץץץץץץץץץץץץץץ למה אף אחד לא מתקלט אותו אני לא יודעעעעע(או שלא הייתי בדאנס אלף זמןןןן), בקיצור טורבלנס שורף עליו, גם צ'זידק נתן בראש מקווה שהיה לכם כח לקרוא את הכל, יום טוב ולילה טוב

Carcass

New member
עוד המלצות לסופש בעל הכיפאק...

Da Real Time Riddim 2006 ניו רוטס שכזה,אפשר למצוא עליו את קפלטון,צ'זידק,לוטן פאיה,ג'וניור קלי,טורבולנס,אנת'וני בי ועוד כל מיני.. לבאנים. Milestone Riddim 2006 אנת'וני בי,ג'ה מאלי ולוקי די הם היחידים שהכרתי מהרידים הזה,אבל הוא בעל הכיפאק. Warrior King - Virtuous Woman 2002 עד לפני איזה שבוע הכרתי רק את hold the faith שלו מ 2005,ולא הפסקתי לשמוע תאלבום הזה מאז שהוא יצא,אלבום מעולה. הקיצר הוירטואוז וומן מ2002 לא נופל ממנו בכלל,ככה אני אוהב תרגאי שלי. שיהיה סופ'ש מעולה.

Real Rock Return Riddim ../images/Emo117.gif ../images/Emo151.gif

מיטב האומנים העכשוויים יושבים על הרידים הזה מ: elephant man עם one chapter a day turbulance עם don't trust dem וגם daville עם tell me again ועד nitty kutchie עם let me love you יום טוב RIDDIM NO.1 INNA JAMAICA 2005
FI DI REAL!!!

ZeusMan

New member
Bounty Killer Ft. Lukie D

Kill Another Sound... אחד הטיונים הכי שורפים ששמעתי לאחרונה...

ZeusMan

New member
Turbulence - Woyeeeee

משהו חדש, שונה ושורף... והכי חשוב הבאסים ניכנסים הישר לבטן...

למעלה